Czego można się spodziewać po soku na czczo - objawy, które mogą pojawić się podczas gojenia

Wiedzieć, czego się spodziewać, gdy sok pości

Niezależnie od tego, czy pacjent szybko spożywa krótki sok lub szybki sok, może wystąpić jeden z następujących objawów:

Bóle głodu

Bóle głodu są najgorsze w pierwszych trzech dniach postu. Lewatywa wodna może szybko zmniejszyć napady głodu i doprowadzić do stanu postu, ponieważ kończy się trawienie w jelicie grubym. Gdy przejdziesz przez pierwsze trzy dni, będziesz zaskoczony, że bóle głodu po prostu znikają i możesz kontynuować z rozszerzonym postem raczej łatwo.

czego się spodziewać, gdy pości sok

Fizyczna słabość

Twoja kondycja zmniejsza się, gdy pościsz. Brak energii oznacza również, że twoje ciało nie pali się, aby utrzymać ciepło ciała. W tym czasie normalne jest uczucie zimna przez większość czasu. Utrzymuj ciepło, zakładając ciepłe ubrania. Senność jest również powszechna, więc nie śpiesz się i odpocznij.

Nieświeży oddech i zapach ciała

Powleczony język i nieświeży oddech są normalne podczas postu, a zapach ciała może również wzrosnąć. Ale jeśli zapach będzie nadmierny, dodaj sok z lucerny do szybkich receptur soku. Biały język na początku postu przyczynia się do nieświeżego oddechu, ale jest dowodem na to, że twoje ciało eliminuje toksyny z organizmu.

Zawroty głowy lub nudności

W niektórych przypadkach może wystąpić uczucie pustki w głowie lub nudności z powodu napadów głodu. W tym okresie kłamstwo może pomóc, jeśli poczujesz się słabo. Pobranie około 3000mg do 5000mg witaminy C pomoże odtruć niektóre z toksyn dla ulgi (nie martw się, nie dostaniesz przedawkowania witaminy C).

Możesz też wypić szklankę marchwi i soku z papryki z dodatkiem imbiru, który zdziała cuda. Pij dużo wody, aby pomóc wypłukać toksyny, które tymczasowo dostają się do krwioobiegu, które wywołują mdłości.

Wzdęcia

Świeże soki mają sposób na oczyszczanie jelita cienkiego, sięganie do każdego fałdu i "kieszonek powietrznych" oraz uwalnianie starych odchodów. W tym samym czasie, odwracając się od środka, siedliska złych bakterii / pasożytów. Istnieje wiele działań związanych z mikroorganizmami wewnątrz przewodu pokarmowego, które uwalniają gaz podczas tego czasu oczyszczania, dlatego możesz odczuwać wzdęcia. To uczucie wzdęcia z czasem ustąpi. Picie tej cytrynowo-imbirowej herbaty pomoże złagodzić wzdęcia szybciej.

Ruch jelit

Biegunka jest częsta podczas postu soku, ponieważ soki owocowe mają naturalne działanie przeczyszczające. Eliminacja śluzu lub ciemnych stolców jest normalna, ponieważ eliminują one toksyny. Niektórzy ludzie rano przyjmują lewatywy, aby pomóc im złagodzić jelito. Odpowiednio podawana hydroterapia jelita grubego będzie również dawać dużo dobrego, gdy sok będzie przez dłuższy czas, zwłaszcza jeśli jesteś bardzo zaparowywany.

Ciemne stołki

Dalszy szybki post może spowodować eliminację ciemnych stolców, kiedy szybko soku. Ciemny stolec to tak naprawdę "stara kałowa materia", która była w twoim przewodzie pokarmowym przez długi czas, ale nie mogła być wyeliminowana. Podczas oczyszczania, zwykle towarzyszy temu nieprzyjemny zapach.

Picie świeżo wyciśniętych soków zapewnia dobre "szorowanie" i "rozluźnienie" jelita i jelita grubego, tak aby wydalony został stary utwardzony materiał kałowy. Więc policz to dobrze, gdy eliminujesz ciemne stolce po wypiciu soków. Tak długo, jak zdarza się to przejściowo, gdy zaczynasz wyciskanie i nie ma krwi w stolcu, jesteś dobry. Ciemne stolce z krwią są zupełnie inną sytuacją wymagającą natychmiastowej pomocy lekarskiej.

Bóle

Eliminacja toksyn może powodować ucisk w niektórych częściach ciała, powodując bóle i bóle. Podczas długiego postu, niektórzy ludzie są czasowo uwolnieni od artretyzmu i innych stałych bólów, które normalnie doświadczają. Bóle głowy lub bóle brzucha mogą być objawami odstawienia od soli, cukru lub kofeiny.

Po około siedmiu do dziesięciu dniach postu wiele z tych objawów może całkowicie ustąpić. Jednak ciągłe bóle niektórych części ciała mogą oznaczać ciągłe eliminowanie tkanki tłuszczowej. To nie jest szkodliwe, ale ciesz się, że twoje fizyczne ciało działa dobrze. Jednakże, jeśli doświadczysz silnego bólu lub obrzęku, powinieneś przestać pościć. Następnie, w dowolnym punkcie postu, podejmij środki, aby szybko i bezpiecznie złamać post.

Podążaj za instynktem i słuchaj swojego ciała. Jeśli poczujesz ciężki dyskomfort i poczujesz, że twoje ciało nie może sobie z tym poradzić, przerwij swój post. Działaj odpowiedzialnie w odniesieniu do swojego zdrowia, gdy poszczący sok.

Powyższe to tylko niektóre objawy "kryzysu uzdrawiającego". Są nieuniknione i powinny być mile widziane podczas postu, jako dowód, że twoje ciało wykonuje głęboką oczyszczającą pracę.

Przeczytaj więcej o tym, dlaczego doświadczasz reakcji leczniczych, co z nimi zrobić i jak je rozpoznać, gdy się pojawią.