Orange Leaf Frozen Yogurt & Treats

O naszej firmie

P. Gdzie znajduje się Orange Leaf?

Biura Korporacyjne Orange Leaf

14301 Calibre Dr, Suite 100

Oklahoma City, Oklahoma 73134

Q. Jak ubiegać się o pracę w jednym ze sklepów Orange Leaf?

Nie możesz zdobyć wystarczająco dużo froya w swoim życiu? Skontaktuj się z lokalnym Orange Leaf w sprawie dostępnych pozycji i informacji o aplikacji.

P. Jakie są godziny Twojego sklepu?

Godziny różnią się w zależności od lokalizacji, więc przejdź do zakładki lokalizacje, aby sprawdzić najbardziej aktualny harmonogram lokalnego sklepu.

O naszym Froyo

O naszym Froyo

Wszystkie informacje o wartościach odżywczych są regularnie aktualizowane i zawsze dostępne na naszej stronie internetowej, aplikacji mobilnej oraz w każdym z naszych sklepów. Jeśli masz obawy dotyczące naszych produktów lub składników, skonsultuj się z lekarzem. Oprócz alergenów glutenu nasze informacje o wartości odżywczej są oparte na informacjach o produkcie dostarczonych przez naszych zatwierdzonych dostawców składników i / lub producentów. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje te były aktualne. Możliwe jednak, że mogą wystąpić zmiany składników i substytucje ze względu na różnice między dostawcami regionalnymi, zmiany receptur, techniki przygotowania i / lub oferty produktów sezonowych. Niektóre pozycje menu mogą się różnić w zależności od sklepu i nie wszystkie produkty mogą nie być dostępne we wszystkich lokalizacjach. Ograniczone oferty czasowe, produkty testowe lub produkty regionalne zazwyczaj nie są uwzględniane w menu. Należy pamiętać, że podczas normalnych operacji obejmujących wspólne obszary przygotowawcze istnieje możliwość kontaktu produktów żywnościowych z innymi produktami spożywczymi, które mogą zawierać alergeny. Ze względu na te okoliczności nie możemy zagwarantować, że jakikolwiek element menu może być całkowicie wolny od alergenów. Na przykład, podczas gdy niektóre produkty spożywcze wskazują, że nie zawierają orzeszków ziemnych, nie możemy zagwarantować, że mogły one wejść w kontakt z orzeszkami ziemnymi lub orzechami drzewnymi podczas procesu wytwarzania lub przygotowywania.

Jak twój mrożony jogurt różni się od konkurencji?

Jesteśmy najlepsi, ponieważ robimy to w ten sposób! Ale poważnie, unikalne receptury smakowe Orange Leaf są przygotowywane codziennie, w połączeniu z zastrzeżonymi maszynami do serwowania, które zapewniają bogatszą i bardziej kremową ucztę, jak żadna inna.

Czy twój mrożony jogurt jest "zdrowy"?

Z natury mrożony jogurt ma mniej kalorii i tłuszczu niż tradycyjne mrożone desery. Ale prawdziwym pięknem naszego modelu samoobsługowego jest kontrola porcji. Szukasz lekkiej przekąski? Spróbuj owocowego posmaku i odejdź łatwo na pasku dodatków. Mając nadzieję na wejście w pyszną śpiączkę wywołaną przez Froyo? Załaduj i włóż się. Nawet jeśli pójdziesz trochę za burtę, nasz froyo jest przygotowywany z użyciem beztłuszczowego mleka (bez laktozy) i zawiera 45 kalorii lub mniej za uncję. Jeśli ważysz się później, proponujemy handlować brownie na świeże owoce, ale istnieje wiele sposobów na połączenie lekkiego poczucia winy.

Gdzie mogę znaleźć informacje o wartości odżywczej?

Ciekawe, ile kalorii pakuje Froyo? To może nie tyle, ile myślisz. Wszystkie informacje o wartościach odżywczych są regularnie aktualizowane i zawsze dostępne na naszej stronie internetowej iw każdym z naszych sklepów.

Gdzie mogę znaleźć twoje informacje o alergenach?

Informacje o alergenach są regularnie aktualizowane i zawsze dostępne na naszej stronie internetowej oraz w każdym z naszych sklepów.

Czy twój froyo jest bezglutenowy?

Wszystkie smaki zostały przetestowane pod kątem glutenu z progiem 10 części na milion, czyli poniżej wymaganego poziomu 20 części na milion zgodnie z definicją FDA (). Zapoznaj się z naszym arkuszem alergenów, aby uzyskać listę naszych bezglutenowych smaków. Zobacz także informacje ogólne na górze tej sekcji.

Czy twój zamrożony jogurt zawiera jakiekolwiek barwniki?

Niektóre z naszych smaków zawierają barwniki, więc jeśli masz jakiekolwiek alergie, zalecamy dokładne sprawdzenie składników przed rozpoczęciem kopania.

Czy twój mrożony jogurt jest zrobiony z proszku?

Nasz produkt składa się z odwodnionej bazy jogurtowej, przygotowywanej codziennie na świeżo i mieszanej w naszych jedynych w swoim rodzaju automatach do serwowania, które czynią bogatszą i bardziej kremową ucztę jak żadna inna.

Czy twój mrożony jogurt jest certyfikowany koszerne?

Nie możemy zagwarantować, że froyo, z którego będziesz czerpał przyjemność, spełnia standardy certyfikowanej żywności koszernej.

Czy oferujecie produkty bez cukru?

Miłośnicy deserów zatwierdzili nasze bezcukrowe dodatki smakowe: czekoladę, wanilię i toffi. Mamy nadzieję, że więcej dostępnych opcji będzie bardzo łyżka!

Czy masz jakieś opcje wegańskie?

Założę się. Odwiedź naszą stronę ze składnikami odżywczymi, aby zobaczyć, jakie smaki, które wirujemy, są przyjazne dla wegan.

Jakiego rodzaju dodatków serwujesz?

Każdy sklep Orange Leaf oferuje wybór co najmniej 30 dodatków, od przyjaznych dzieciom gumowatych niedźwiedzi po przycinające drzewo granola. Wszystkie owoce są przygotowywane codziennie świeże i obracają się sezonowo. Sprawdź w swoim lokalnym sklepie aktualną ofertę.

Czy twój jogurt lub polewy zawierają orzeszki ziemne lub orzechy?

Nasz froyo przygotowywany jest codziennie w kuchni, w której można przechowywać orzeszki ziemne i orzechy, co oznacza, że ​​można znaleźć śladowe ilości, nawet jeśli nie są one uwzględnione na liście składników. Zobacz także informacje ogólne na górze tej sekcji.

Dlaczego odebrałeś mój ulubiony smak ?!

Smaki różnią się w zależności od sklepu i dnia po dniu, aby zrobić miejsce dla wszystkich ulubionych osób, więc jeśli nie ma Cię dzisiaj, nie martw się - wróci! Pamiętaj też, że zawsze możesz wysłać specjalną prośbę do kierownika w lokalnym sklepie.

O naszym zaangażowaniu społecznym

Co robi Orange Leaf, aby wspierać społeczności?

Orange Leaf stara się zapewnić nie tylko bezpieczne i przyjemne miejsce spotkań ze znajomymi i rodziną, ale także wywrzeć pozytywny wpływ na społeczności, którym służymy. Nasi właściciele sklepów chętnie współpracują z lokalnymi organizacjami charytatywnymi i organizacjami poprzez dotacje, czas i produkty. Skontaktuj się ze swoim lokalnym sklepem, aby dowiedzieć się, jak możemy współpracować, aby uczynić ten świat lepszym miejscem!

Czy Orange Leaf obsługuje prywatne imprezy na specjalne okazje?

Chcesz imprezować? Tak jak my. Skontaktuj się ze swoim lokalnym sklepem, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat hostingu prywatnego wieczoru froyo.

O naszej wyjątkowej karcie Back

Co mam zrobić, jeśli mam problem z rejestracją mojej karty Ounce Back?

Nasz program nagród jest oczywiście świetny, ale wiemy, że zawsze istnieje szansa na błąd. Masz pytania lub wątpliwości dotyczące programu Ounce Back? Email corporate@orangeleafyogurt.com

Jak sprawdzić saldo karty Un Unce?

Zbyt wiele punktów do śledzenia? Bez obaw. Saldo karty można sprawdzić w rejestrze lub w Internecie.

Jak mogę zarejestrować swoją kartę Ounce Back?

O naszych kartach podarunkowych

Czy mogę kupić kartę podarunkową online?

Tak! Odwiedź sekcję kart podarunkowych na naszej stronie internetowej, aby dać największy dar ze wszystkich, wolność smaku ... aka froyo.

Czy mogę używać tylko mojej karty podarunkowej, w której została zakupiona?

Oczywiście nie! Możesz wykorzystać swoją kartę podarunkową w dowolnej lokalizacji w całym kraju, niezależnie od tego, kto ją kupił gdzie i dla kogo. Froyo dla wszystkich!

Orange Leaf Frozen Yogurt & Treats

Pomarańcze mają stosunkowo niską kaloryczność i są doskonałym źródłem różnych witamin i składników odżywczych, zwłaszcza witaminy C. Sok pomarańczowy zapewnia więcej witaminy C niż cały owoc, ale zawiera mniej błonnika pokarmowego. Według raportu z Iowa State University w kwietniu 2013 r. Pomarańcze są spożywane bardziej niż jakikolwiek inny owoc w Stanach Zjednoczonych.

Wideo dnia

Jedna średnia surowa pomarańcza zawiera około 62 kalorii, zgodnie z wytycznymi żywieniowymi USDA dla Amerykanów; szklanka surowych pomarańczowych sekcji ma około 85. Jeśli wolisz sok pomarańczowy, 1 szklanka świeżo wyciśniętego soku zawiera 112 kalorii, a 1 szklanka konserwowanego niesłodzonego soku zawiera 105. Jedna szklanka soku pomarańczowego przygotowanego z zamrożonego koncentratu, niesłodzonego i rozcieńczonego trzy części wody, ma około 112 kalorii.

Pomarańcze zazwyczaj mają średnicę od 2 do 3 cali. Liczba kalorii dla jednej całkowitej pomarańczy podana tutaj dotyczy średniej wielkości pomarańczy o średnicy około 2 5/8 cala i waży około 131 gramów. Większe pomarańcze mają o kilka więcej kalorii, a mniejsze mają o kilka mniej.

Pomarańcze są prawdopodobnie najlepiej znane ze swojej obfitości witaminy C. Są one jednak również dobrym źródłem witamin z grupy B, w tym witaminy B1, witaminy A, wapnia, potasu i kwasu foliowego. Pomarańcze są również bardzo dobrym źródłem błonnika pokarmowego. Zgodnie z raportem opublikowanym w 2009 r. "Recenzje żywieniowe", wysokie spożycie błonnika pomaga obniżyć ryzyko chorób serca, wysokiego ciśnienia krwi, cukrzycy i otyłości.

Korzyści odżywcze z pomarańczy są liczne. Wysoka zawartość witaminy C odgrywa istotną rolę w ochronie układu odpornościowego i zmniejsza ryzyko raka, choroby serca, zaćmy, dny moczanowej i udaru mózgu według Linus Pauling Institute. Inne wskazane korzyści zdrowotne pomarańczy obejmują zapobieganie owrzodzeniom i kamieniom nerkowym, obniżanie poziomu cholesterolu i zmniejszanie ciężkości różnych chorób zapalnych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów i astma.

Twarde i ciężkie pomarańcze o gładkiej, teksturowanej skórze mają więcej soku niż te, które są lżejsze lub gąbczaste. Zazwyczaj małe pomarańcze są sokowirówką niż większe, a pomarańcze z cienką skórką to sokowirówki niż te o grubych skórkach. W pełni dojrzałe pomarańcze zawierają najwięcej przeciwutleniaczy. Możesz przechowywać pomarańcze w lodówce lub w temperaturze pokojowej, w zależności od preferencji. Powinny one trwać około dwóch tygodni w jedną stronę.

LiveStrong Monitorowanie kalorii

Schudnąć. Czuć się świetnie! Zmień swoje życie za pomocą MyPlate by LIVESILNY.COM