Priyanka Chopra Chirurgia plastyczna przed i po pracy nosa, implanty piersi - odgłosy chirurgii plastycznej

Priyanka Chopra to piękna i atrakcyjna aktorka z Bollywood. Nawet jeśli ma ponad 30 lat, jej wygląd nadal lubi zwykłe 20-letnie kobiety. Zachowała piękną ptrett. Niektórzy sądzili, że Priyangka może zrobić gacelift odświeżając jej twarz. dalej miała również ulepszenia na niektórych częściach twarzy.

Pani, która właśnie pojawiła się w nowym filmie w 2014 roku, Mary Kom, stała się gorącym tematem wśród fanów i czatów. Obecnie jest wymieniona jako jeden z indyjskich chirurgów plastycznych. Możesz również pamiętać, jak Preity Zinta i Kareena Kapoor zachowują swój wygląd przez chirurgię plastyczną. Pokazało to, że chirurgia plastyczna jest dość popularna w tym kraju.

Priyanka Chopra, chirurgia plastyczna, chirurgia wargowa, lifting twarzy

Facelift

Zachowując młodzieńczy wygląd, ludzie zakładali, że Priyanka ma lifting twarzy. Widząc z jej obecnej twarzy, skóra twarzy wydawała się ciasna i pozbawiona zmarszczek. Jednak spekulacja faceliftingiem wciąż była dyskusyjna. ponieważ, To także może być piękną przyczyną genu. Co więcej, Priyanka jest wciąż zbyt młoda, aby uzyskać lifting.

Chirurgia wargi
Oprócz wielkiego kwestionowania jej odmłodzonej twarzy, Priyanka miała również operację wargową. Wyglądało to seksownie o piękniejszej formie. Jeśli spojrzysz na poprzednie zdjęcie, miała ona większy rozmiar warg, zwłaszcza dolną wargę. Teraz. wyglądało to na usta w kształcie łuku. To było doskonale zrobione.

Nos pracy
Kolejną operacją, którą można było zobaczyć z jej twarzy, była praca nosa. możesz porównać zdjęcia przed i po. Korekcja nosa dobrze dopasowała nos. Wyglądał na szczuplejszy most. Podczas gdy bulwiasta końcówka, którą kiedyś miała, już nie istniała. Końcówka wydawała się teraz mniejsza.

Priyanka Chopra Implanty piersi chirurgiczne

Implanty piersi
Last but not least, Priyanka ma implanty piersi (praca boob). Ten rodzaj procedury był dość popularny wśród celebrytów, szczególnie dla ludzi, którzy sądzą, że posiadanie dużych cycków może zwiększyć ich pewność siebie. Priyanka Chopra może myśleć tak samo. Jej aktualne cycki wyglądały na bardziej okrągłe. Ayesha Takia zrobiła to samo, aby zwiększyć rozmiar biustu.