Darmowy kalkulator odchudzania World Synses | FatGirlSkinny.net

Każdy, kto podążyłby za planem odchudzającego świata, natknąłby się na słowo "Syn". Każdego dnia dozwolone jest od 5 do 15 synów dziennie. Wszystko, co nie jest zawarte w sekcji "darmowe jedzenie", ma wartość syn. Synowie są używani, aby traktować siebie z niegrzecznymi drobiazgami w życiu .. tj. Czekolada, alkohol ...

Jedynym sposobem na odnalezienie Synów w produktach jest dołączenie do planu odchudzającego świata i uzyskanie płatnego dostępu do strony internetowej i aplikacji. Ale każdy, kto próbuje iść na dietę sam lub po prostu używając czasopism może być ciężka praca próbując dowiedzieć się wartości syn produktów.Nie ma aktualnego kalkulatora Syn, ale ogólna reguła wydaje się być 20 kalorii = 1 Syn.

Tak więc 100 kalorii = 5 Synów ... 69 kalorii = 3,5 Synów i tak dalej.

Wydaje się też, że istnieje inna teoria w Internecie, która ma zająć zawartość tłuszczu + zawartość węglowodanów i podzielić przez 5. To zwykle działa.


Strona internetowa Slimming World stwierdza:

Nasz wspaniały zespół Syns bierze pod uwagę wiele różnych rzeczy przy opracowywaniu wartości odżywczej Synów, więc chociaż nie jest to formuła jako taka, istnieje pewna metoda za każdą wartością Synów 🙂

Możesz zauważyć na portalach społecznościowych, że wielu członków używa reguły 20 kalorii = 1 Syn i chociaż działa to w przypadku niektórych przedmiotów, to nie działa to dla wszystkich, więc naprawdę chronimy twoje straty masy ciała, zawsze zalecamy, abyś sprawdził Syns Online baza danych (gdzie wykonaliśmy ciężką pracę dla Ciebie), a jeśli przedmiot, którego potrzebujesz, nie znajduje się na liście, wyślij informacje o wartości odżywczej do kalkulatora Syns, a już nigdy nie będziesz bez wartości Syn.

Jeśli powyższa teoria Ci nie pasuje, odwiedź stronę internetową odchudzania i zarejestruj się już dziś.