Kolekcje: Odchudzające stroje kąpielowe | Stroje kąpielowe dla wszystkich

Przy strojach kąpielowych dla dorosłych kwestionujemy ideę, że kobiety mają "strefy problemowe". Wierzymy, że przyjmujemy każdą krzywą i wiemy, że dla wielu kobiet trudno jest to zrobić, gdy przychodzi czas na zakup stroju kąpielowego. Tak wiele rozmiarów strojów kąpielowych dostępnych obecnie na rynku nie jest zaprojektowanych tak, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie. Skupiają się na pokryciu ciała bez kontemplacji i akcentowania, pozostawiając uczucie samoświadomości, gdy przychodzi czas na plażę.

Naszą misją jest położyć kres osiąganiu jednoczęściowego lub dwuczęściowego stroju kąpielowego, które nie sprawi, że poczujesz się tak niesamowicie, jak ty, a my stworzyliśmy kolekcję rozmiarów strojów kąpielowych o największej wielkości, aby pomóc Ci znaleźć styl, który naprawdę będzie pasuje nie tylko do ciała, ale także do gustu w modzie. Stroje kąpielowe Core Slimming to nasza wyselekcjonowana kolekcja stylów, które kształtują i modelują część środkową, dzięki czemu możesz skupić się na cieszeniu się brzegiem i basenem, nie martwiąc się o schowanie brzuszka.

W stroju kąpielowym Core Slimming znajdziesz szeroką gamę inteligentnych rozwiązań dla poprawy sylwetki. Wiele ciekawych sylwetek strojów kąpielowych w tej kolekcji obejmuje 4-kierunkowe panele sterowania rozciąganiem, które zapewniają mocne wsparcie wzdłuż części środkowej, nie powodując ucisku. Inne zawierają podszewkę Power Mesh, która zapewnia gładki wygląd w chwili, gdy wsuwasz strój kąpielowy w rozmiarze plus.

Chcesz coś trochę zalotnego i kobiecego? Sprawdź sukienki pływackie w ofercie strojów kąpielowych Core Slimming. Dzięki oplotom, linii A i stylu imperium, te figlarnie dopasowane stroje kąpielowe zapewniają dopasowanie Twojej ulubionej sukienki do tkanin wykonanych z myślą o wodzie.

Jeśli szukasz garnituru na pływanie lub aerobik w wodzie, odmiany odporne na chlor w asortymencie kolekcji rozmiarów strojów kąpielowych są dla Ciebie. Przeżywają konwencjonalne stroje kąpielowe dzięki działaniu chloru, a dzięki swoim efektom wyszczuplającym zyskają pewność siebie.

Nasza kolekcja strojów kąpielowych Core Slimming zawiera sylwetki, które pasują do wszystkich postaci i wzorów, które pasują do każdego stylu. Wiemy, że zakup online kostiumu kąpielowego może być trudny, ponieważ nie możesz go wypróbować przed zakupem. Dlatego mamy zespół doradców w strojach kąpielowych o dodatkowym rozmiarze, aby ułatwić zakupy. Jeden z naszych przedstawicieli ds. Obsługi klienta może omówić z tobą swoje potrzeby i gusty, a następnie polecić atrakcyjne kostiumy kąpielowe w odpowiednim rozmiarze, aby uzyskać najlepszy wygląd i dopasowanie. Zadzwoń na 1.888.241.SWIM, aby porozmawiać z ekspertem.