Food Planner - Aplikacje w Google Play

Zachowaj zintegrowany plan posiłków, listę zakupów, inwentarz i kolekcję przepisów, które można zsynchronizować z chmurą na wielu platformach! Dostępne na iOS, Androida, Amazon i Online!

Food Planner pozwala szybko zaplanować codzienne posiłki, korzystając z wielu receptur pobranych ze wszystkich ulubionych blogów kulinarnych i stron z przepisami. Łatwo zaplanuj śniadania, obiady, kolacje, przekąski i wiele więcej! Edytuj listy zakupów i przepisy, zmieniaj plany posiłków, sprawdzaj zasoby i obserwuj wszystko natychmiastowo zsynchronizowane na wszystkich urządzeniach, a nawet w sieci w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Teraz jedna osoba może zrobić planowanie, a druga może zrobić zakupy!

Korzystaj z własnych przepisów lub importuj nowe z naszej ogromnej listy obsługiwanych stron w 8 różnych językach. Przepisy można sortować za pomocą tagów, co pozwala szybko wyszukiwać i znajdować potrzebne posiłki. Otwórz i edytuj swoje przepisy i plany online w przeglądarce i unikaj wprowadzania zbyt dużej ilości danych na małym ekranie mobilnym. Możesz także zaoszczędzić czas, pobierając jeden z naszych darmowych i płatnych planów posiłków za pośrednictwem sklepu Food Planner Store! Mamy szeroki wybór popularnych diet i specjalnych okazji do wyboru!

Spraw, by zakupy w sklepie były proste, wybierając dni, w które robisz zakupy, i od razu wyświetlając wszystkie produkty na przyjaznej liście kontrolnej, gotowej do synchronizacji z dowolnym innym urządzeniem. Twórz wiele list, kategorii, zasobów, cen i wiele więcej!

Głównym celem Food Planner jest sprawienie, by był on szybki i łatwy w użyciu, a także zawierał bardziej zaawansowane funkcje, które docenisz, gdy zapoznasz się już z aplikacją. Pobierz go ZA DARMO, a zobaczysz, dlaczego ponad 500 000 osób używa Food Planner, aby się zorganizować, zaoszczędzić czas i ZAPISZ PIENIĄDZE!

Oto niektóre z popularnych funkcji:

* Importuj / zarządzaj recepturami ze wszystkich ulubionych witryn z przepisami
* Łatwe tworzenie i synchronizowanie list zakupów
* Natychmiast zsynchronizuj swoje plany posiłków i artykuły spożywcze z innymi urządzeniami i Internetem!
* Zarządzaj zapasem
* Dodaj własne zdjęcia do przepisów
* Zapisz codzienne i cotygodniowe plany posiłków do późniejszego wykorzystania
* Łatwe tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych online
* Obsługiwane w systemach iOS, Android, Amazon i Online!

Uaktualnij do PRO i wspieraj rozwój tej aplikacji! Going pro:

* Wsparcie priorytetowe - Najpierw odpowiemy na twoje pytania
* Środowisko wolne od reklam - Brak reklam na urządzeniu lub w aplikacji internetowej !!!
* Bezpłatne korzyści dla użytkowników PRO
* Dobre przeczucie, że wspierasz tę wspaniałą aplikację!

Food Planner - Aplikacje w Google Play

Z radością ogłaszamy nowe wydanie dla Planisty Harmonogramu z Digi117. Stworzyliśmy nowy zespół programistów i udostępnimy nowe, ekscytujące funkcje dla Scheduler Planner i innych naszych aplikacji w niedalekiej przyszłości!

Zaktualizowaliśmy wersję 2.5.1 o następujące nowe funkcje:
- Zoptymalizowany dla iOS 8
- Dodatkowe poprawki błędów synchronizacji
- Naprawiono problem z dźwiękiem
- Naprawiono problem z wyświetlaniem czcionek
- Rozwiązano problem z kopią zapasową i przywracaniem
- Rozwiązano problemy z synchronizacją
- Poprawiono problem z hasłami
- Naprawiono błąd z notatkami (zamyka się, gdy wpisano spację)

Dziękujemy następującym klientom za wskazanie niektórych problemów rozwiązanych w tej wersji:
•••••• a & a, Nonrev321, Eepe, Withnoy, LeoMuziker, Minimalist Wannabe, Saltlightleo, InfoLibre, K.holmes59, Fanmakaron, Nzxcvbnm, Skumpa86, KyamranibnAhmad

Prosimy o przesyłanie opinii na temat Harmonogramu, a my dołożymy wszelkich starań, aby ulepszyć i poprawić nasz produkt, tak jak chcielibyście go zobaczyć!