Kalkulator punktów kontrolnych Weight Watchers

System punktowy Weight Watchers to narzędzie mające na celu pomóc ludziom kontrolować lub schudnąć w sposób, który wpływa na ogólny styl życia i nawyki żywieniowe. Kalkulator ten można wykorzystać do oszacowania wartości punktowej żywności o znanych parametrach w każdym systemie punktowym.

Podczas gdy system punktowy Weight Watchers zmieniał się w czasie, każdy system zachowuje te same podstawowe pojęcia. W ramach każdego systemu żywność jest przypisywana do punktów na podstawie bieżących badań i zrozumienia w danym momencie, aby odzwierciedlić "zdrowsze" lub "lepsze" wybory żywieniowe. Każdej osobie przydzielana jest określona liczba punktów dziennie, a celem nie jest przekroczenie tej kwoty.

Kalkulator SmartPoints (Freestyle)

Obowiązujące od grudnia 2015 r. Punkty SmartPoint oparte są na kaloriach, cukrze, tłuszczach nasyconych i białku. Owoce i większość warzyw to nadal żywność o zerowym punkcie. Składniki odżywcze z owoców i warzyw są uwzględniane tylko wtedy, gdy są zmieszane z innymi produktami. W 2018 roku wdrożono Weight Watchers Freestyle. System ten nadal wykorzystuje system SmartPoints, ale zawiera ponad 200 nowych produktów o zerowej liczbie punktów, głównie chude białka, takie jak jajka, większość owoców morza, tofu, pierś z kurczaka bez skóry i wiele innych. Odwiedź stronę Weight Watchers, aby uzyskać pełną listę pokarmów o zerowej zawartości w nowym systemie. Nowy system pozwala także na rolowanie 4 niewykorzystanych punktów SmartPoints dziennie do tygodniowego przydziału SmartPoints. W wyniku tych zmian dzienny przydział punktów SmartPoints uległ nieznacznemu zmniejszeniu. Jednak zmiany powinny nadal pozwalać osobie na większą elastyczność niż poprzedni system, ze względu na liczne nowe pokarmy o wartości zerowej.

Stary kalkulator PointsPlus (USA)

Używany od listopada 2010 r. Do grudnia 2015 r. W Stanach Zjednoczonych

Stary kalkulator punktów Pro (U.K.)

Używany od listopada 2010 r. Do grudnia 2015 r. W Wielkiej Brytanii

Stary kalkulator systemowy Weight Watchers Points

Używane przed listopadem 2010.


Codzienny kalkulator docelowy PointsPlus

Skuteczne po 2012 roku. Kalkulator ten można również wykorzystać do oszacowania celu Pro Points, ponieważ nie ma znaczących różnic między systemami PointPlus i ProPoint.


Związane zKalkulator BMI | Kalkulator tkanki tłuszczowej | Kalkulator kalorii

Weight Watchers wskazuje na typowe potrawy

Nazwa Ilość Stare punkty Punkty Plus Inteligentne punkty
Owoce
jabłko 1 mały (4 uncje) 1 0 0
Banan 1 medium (6 uncji) 2 0 0
Mango 1 (8 uncji) 2 0 0
Pomarańczowy 1 (4 uncje) 1 0 0
Gruszka 1 (5 oz.) 1 0 0
Brzoskwinia 16 uncji.) 1 0 0
Arbuz 1 filiżanka 1 0 0
Białka
Wołowina, regularna, gotowana 1 plasterek (2 uncje) 4 4 4
Kurczak, gotowany 1 plasterek (2 uncje) 2 3 0
jajko 12 uncji.) 2 2 0
Ryby, sumy, gotowane 1 filet (6 uncji) 6 7 0
Wieprzowina gotowana 1 plasterek (2 uncje) 5 6 3
Krewetki, gotowane 1/2 szklanki (2 uncje) 1 1 0
Wspólne posiłki / przekąski
Chleb, zwykły 1 plasterek (1 uncji) 2 2 2
masło 1 łyżeczka 1 3 5
Sałatka Caesar 3 filiżanki 7 9 10
Hamburger 1 (McDonald Medium) 6 9 8
Cheeseburger 1 (McDonald Medium) 8 12 10
Czekolada 1 uncja. 3 4 8
Ogórek 1 filiżanka 0 0 0
Sałata 1 filiżanka 0 0 0
Pomidor 1 filiżanka 0 0 0
Pizza 1 plasterek (5 oz.) 6 - 10 8-14 10-16
Ziemniak (niegotowane) 1 szklanka (8 uncji) 3 4 5
Ryż gotowany 1 filiżanka 4 5 6
Kanapka 1 8 - 16 10-20 10-23
Napoje / Nabiał
Apple Cider / Juice 1 filiżanka 2 3 5
Sok pomarańczowy 1 filiżanka 3 4 6
Piwo, zwykłe 1 puszkę lub butelkę 3 5 5
Coca-Cola Classic 1 filiżanka 3 3 6
Cola dietetyczna 1 filiżanka 0 0 0
Krasnoludek 1 filiżanka 3 3 6
Mleko o niskiej zawartości tłuszczu (1%) 1 filiżanka 2 3 4
Mleko o niskiej zawartości tłuszczu (2%) 1 filiżanka 3 4 5
Mleko, całe 1 filiżanka 4 5 7
Jogurt 1 filiżanka 4 6 0

* 1 szklanka = ~ 250 mililitrów, 1 łyżka do herbaty = ~ 5 mililitrów
* Powyższe punkty są oszacowane na podstawie średniej. Rzeczywiste punkty mogą się bardzo różnić w zależności od rodzaju, sposobu przygotowania / ugotowania itp.


Typowy punkt przydziału na podstawie masy ciała

Waga (lb) waga (kg) Stare punkty dziennie PunktyPlus / Pro Punkty za dzień
<150 lbs <68 kg 18 do 23 punktów Użyj "Daily PointsPlus
Kalkulator docelowy "powyżej
150 do 174 kg 68 do 79 kg 20 do 25 punktów
175 do 199 kg 80 do 90 kg 22 do 27 punktów
200 do 224 funtów 91 do 101 kg 24 do 29 punktów
225 do 249 funtów 102 do 113 kg 26 do 31 punktów
250 do 274 funtów 114 do 124 kg 28 do 33 punktów
275 do 299 funtów 125 do 135 kg 29 do 34 punktów
300 do 324 funty 136 do 147 kg 30 do 35 punktów
325 do 349 funtów 148 do 158 kg 31 do 36 punktów
> 350 lbs > 159 kg Od 32 do 37 punktów

Zastrzeżenie: Calculator.net nie ma powiązań z Weight Watchers, a informacje zawarte na tej stronie uzyskano z Wikipedii na licencji GNU Free Documentation License. Calculator.net nie ma żadnego związku z Weight Watchers i nie ma zamiaru prezentować produktu Weight Watchers jako swojego. Celem tego kalkulatora jest zapewnienie wygodnej metody szacowania wartości punktowej w różnych systemach punktowych używanych lub używanych przez Weight Watchers w przeszłości.

Kalkulator punktów kontrolnych Weight Watchers

logo Weight Watchers

Jak działa nowy system punktowy wagi obserwatorów: System punktowy ma kluczowe znaczenie dla Weight Watchers i przeszedł kilka znaczących zmian na przestrzeni lat, ale w zasadzie przydzielono Ci kilka SmartPoints każdego dnia w oparciu o Twój wiek, wagę i płeć, które możesz "wydać" na jedzenie w całym dzień.

Każde jedzenie ma wartość punktową, więc istotą Weight Watchers jest to, że musisz trzymać się swojej "budżet" punktów, aby schudnąć, chociaż ich nowy plan FreeStyle daje teraz wartość zerową wielu popularnym, zdrowym produktom. (Nowy!)

Żadne jedzenie nie jest "niedostępne", ale niezdrowe jedzenie może kosztować wiele punktów. Realizacja ta powinna zachęcać do zdrowych nawyków żywieniowych, a większość klientów to lubi. (Ale, oto dlaczego niektórzy nie lubią Freestyle)

* Aktualizacja 2018: W FreeStyle WW znajduje się lista 200 produktów "zero-point", w tym owoców i warzyw, które można cieszyć się bez winy. Patrz mamo, bez punktów!


Jak działają inteligentne punkty WW?

Jedną z najbardziej interesujących rzeczy w Weight Watchers jest to, że eliminuje to domysły z tego, co powinieneś jeść codziennie, a punkty są kluczem do śledzenia za pomocą aplikacji.

W przeciwieństwie do innych komercyjnych diet, takich jak Nutrisystem czy Medifast, przygotowywane posiłki nie są dostarczane, a żywność nie jest niedostępna. (będą cię tylko kosztować więcej punktów!) Koszt jest znacznie mniejszy, ale będziesz kupować wszystkie swoje produkty.

Każdemu jedzeniu przypisana jest wartość punktowa, więc jedyną pracą, jaką musisz wykonać, jest codzienne śledzenie swoich punktów i odejmowanie ich od codziennego przydziału. (Mają nawet "dołączyć za darmo + 20 $ zniżki"Nowy

Nowy

promocja trwa już teraz, aby zacząć!)


Jak działa system Weight Watchers Point?

działa system punktowy

Weight Watchers Points: Mam nadzieję, że to nie nowy program Freestyle!

kobieta się nauczyła

Mimo że nazwy poszczególnych programów zmieniały się z biegiem lat, podstawowe założenie pozostaje takie samo: każdego dnia będziesz liczył punkty zamiast kalorii.

Obecnie nowy plan Weight Watchers Freestyle opiera się na SmartPoints, który zastąpił ich stary system PointsPlus, mimo że oba są podobne w koncepcji.

Dzięki SmartPoints, żywność, która jest bardziej pożywna i zdrowa, otrzymuje mniej punktów, co pozwala jeść więcej tego konkretnego jedzenia w danym dniu. Zdrowe pokarmy, takie jak owoce i warzywa, są "darmowe", a zachęca się je do zjedzenia wielu z nich.

Na przykład możesz mieć 25 punktów SmartPoints, aby "wydać" dzisiaj. Sałatka Cobb może kosztować 7 SmartPoints, grillowany łosoś kosztuje zero punktów, kieliszek wina to 5 SmartPoints, ale te załadowane nachos mogą kosztować 15 punktów, więc będziesz chciał mądrze wybrać jedzenie. Po prostu rób mądre wybory, rób matematykę i z powodzeniem stosuj dietę Weight Watchers!

* Nie każdy jest zadowolony z nowego systemu punktowego Freestyle. Tutaj możesz przeczytać skargi.

Weight Watchers Smartpoints

Weight Watchers: Ile punktów Smart dziennie?

 1. W jaki sposób obserwatorzy wagi określają punkty? Podczas pierwszego uruchomienia Weight Watchers wykorzystuje swoją wagę, wzrost, wiek, płeć i inne czynniki, aby określić liczbę kalorii, które należy codziennie mierzyć, aby ukończyć normalne czynności. (Nazywane jest to spoczynkowym tempem metabolizmu). Ta liczba punktów dziennych dla każdej osoby wynosi zwykle od 35 do 45.
 2. W oparciu o te informacje, WW dociera do Ciebie na codzienny numer SmartPoints. Liczba ta określa liczbę punktów, które zostaną przydzielone na dzień, aby schudnąć w zdrowym tempie, zwykle 1 do 2 funtów na tydzień.
 3. W swoim przewodniku po planie (lub w wielu miejscach w Internecie), znajdziesz wartości punktowe dla każdej żywności, w oparciu o jej wartość odżywczą.
 4. Wartość punktowa każdej żywności jest oparta na kaloriach, tłuszczach nasyconych, cukrze i białku. podczas gdy białko obniża wartość SmartPoints, że coś "kosztuje". (Białko jest dobre!)
 5. Owoce i warzywa mają zwykle wartość 0 punktów SmartPoints. (Zjedz ich dużo!)
 6. Za każdym razem, gdy jesz, będziesz rejestrować ilość punktów w dzienniku żywności, aby upewnić się, że zatrzymujesz się przy swoim codziennym przydziale punktów.
 7. Jeśli korzystasz z jednego z poprzednich wcieleń systemu punktów, ("Punkty Weight Watchers" lub "PointsPlus") Weight Watchers zaleca, aby nie planować punktów "mix-n-match", ponieważ wartości punktów dla różnych produktów spożywczych mogą się różnić między planami.

WW FreeStyle: System ewolucji punktu (nowość!)

ww freestyle

Weight Watchers wprowadził ewolucję w planie WW, zwaną, "FreeStyle" co sprawia, że ​​przestrzeganie diety jest łatwiejsze i bardziej elastyczne. Odpowiedź była w przeważającej mierze pozytywna, ponieważ FreeStyle poprawia system punktów WW na dwa znaczące sposoby:
 1. "Zero Point" Foods: WW zdaje sobie sprawę, że istnieje wiele zdrowych produktów, które nie powinny w ogóle być traktowane jako punkty. FreeStyle zachęca teraz do jedzenia takich potraw jak: owoce morza, pierś z kurczaka bez skóry, jajka, owoce, fasola, tofu i warzywa nieskrobiowe bez wartości punktowej. W rzeczywistości z FreeStyle, jest teraz ponad 200 punktów zerowych!
 2. Przerzucanie punktów: WW dowiedział się, że codzienne jedzenie może się różnić i że ich plan musi być bardziej elastyczny, aby to uwzględnić. Teraz możesz przewracać punkty z dni, w których wydałeś mniej punktów na dni, kiedy potrzebujesz więcej. (jak podróże, wakacje i jedzenie poza domem)

ZA (Pyszne!) Przykładowe menu na 22 SmartPoints:

ww smartpoints próbki żywności

WW SmartPoints: Przykładowe menu na dzień jedzenia

Co naprawdę oznacza dzienny budżet punktów "kupować" ty? Oto przykładowe menu na jeden dzień:

 • Śniadanie: Avocado Toast z jajkiem (5 punktów)
 • Obiad: Cheddar Mac & Cheese w / Tomato Soup (6 punktów)
 • Przekąska: świeże warzywa z dipem z karczocha greckiego (0 punktów)
 • Kolacja: fajitas z kurczakiem (5 punktów)
 • Deser: suflet czekoladowy (6 punktów)

Dołączając do Weight Watchers otrzymujesz dostęp do tysięcy przepisów, które zawierają wartości SmartPoint i wskazówki dotyczące przygotowania!


Śledź swoje punkty SmartPoints w aplikacji Weight Watchers:

Najważniejszym nawykiem, który możesz rozwijać, gdy jesteś na Weight Watchers, jest dokładne śledzenie twoich punktów każdego dnia, najlepiej po każdym posiłku. WW sprawiło, że stało się to łatwe dzięki aplikacji:

aplikacja monitorująca wagę iPhone'a

aplikacja ww na iphone

Możesz także uzyskać dostęp do wszystkich zasobów Weight Watchers z aplikacji, w tym "Weight Watchers Connect" społeczność. To społeczna sieć wspierających kobiet i mężczyzn, którzy są na Weight Watchers, tak jak ty.


W W: Lepiej liczyć punkty niż kalorie!

Jak zrozumieć system punktów obserwujących ciężar: Oto dobry film wyjaśniający znaczenie punktów, które są podstawą Weight Watchers:


Łatwo policzyć punkty poprzez WW Online i aplikację.

WW: Ile kalorii?

Jak już mówiliśmy, wszystkie kalorie nie są równe i zamiast tego będziesz liczyć punkty. Ale ile kalorii jest w ciągu dnia Weight Watchers?

Zrobiliśmy matematykę, a tu jest trochę do myślenia. Po rozpoczęciu diety jeden funt jest równy około 3500 kaloriom. Jeśli normalnie jesz 2000 kalorii dziennie, a twoim celem jest, aby tracić około funta tygodniowo, będziesz musiał zmniejszyć spożycie kalorii do około 1500 kalorii dziennie.

Jeśli masz 30 punktów dziennie, oznacza to, że średnio każdy punkt WW zawiera około 50 kalorii.


FreeStyle: Wartości systemowe punktowe dla popularnych potraw

Aby lepiej zrozumieć, jak to jest być na diecie Weight Watchers przy użyciu SmartPoints, wyobraź sobie, że masz 35 SmartPoints do "wydania" dzisiaj.

Oto wartości punktowe dla wielu najpopularniejszych pokarmów, których ludzie szukają:

 • Kawa (czarna, bez cukru, 8 uncji). 1 SmartPoint
 • Jajko: (hardboiled) 0 SmartPoints
 • Jajko: (smażone) 2 punkty SmartPoints
 • Białko jaja: 0 punktów SmartPoints
 • Pierś z kurczaka: (bez kości, bez skóry, 3 uncje) 0 SmartPoints
 • Masło (1 łyżka stołowa) 5 punktów SmartPoints
 • Oliwa z oliwek: (1 łyżka stołowa) 3 SmartPoints
 • Krem lub Half & Half: (1 łyżka) 1 SmartPoint
 • Awokado (1/2) 4 punkty SmartPoints
 • Mleko: (o niskiej zawartości tłuszczu 1%) 4 punkty SmartPoints
 • Mleko: (2%) 5 punktów SmartPoints
 • Boczek: (3 plastry) 5 punktów SmartPoints
 • Chleb: (1 plasterek) 2 punkty SmartPoints
 • Deli Turcja: (2 uncje) 1 SmartPoint
 • Owsianka (1 filiżanka) 5 punktów SmartPoints
 • Czerwone lub białe wino: (5 oz.) 4 SmartPoints
 • Większość owoców, warzyw i owoców morza: 0 SmartPoints

ww smartpunktach kurczaka

Po zarejestrowaniu się w Weight Watchers Online otrzymujesz natychmiastowy dostęp do narzędzi online, przepisów kulinarnych, punktów kalkulacyjnych / wartości punktów żywieniowych i wsparcia społeczności online. Fakultatywne spotkania są zalecane, ponieważ podwajają długoterminowy wskaźnik sukcesu diety.

Weight Watchers różni się od innych planów tym, że nie skupia się na ustalaniu docelowej utraty wagi. Głównym celem jest zachęcenie ludzi do myślenia i jedzenia w zdrowszy sposób, a naturalna utrata wagi jest bardzo pożądanym efektem ubocznym tego procesu.

* Zobacz ich polecane promocje (powyżej) lub wszystkie kupony WW

Więcej o diecie Weight Watchers

Od 1963 r. Plan WW pomógł milionom ludzi na całym świecie stracić na wadze i skutecznie go zatrzymać. Jak na ironię, jedną z największych przyczyn sukcesu planu jest to, że opiera się na założeniu, że diety zwykle nie działają.

Weight Watchers buduje swoją markę wokół idei, że kluczem do utraty wagi jest nie tyle zmienianie tego, co jesz, ale także zmienianie relacji z jedzeniem.

Założyciel firmy wcześnie rozpoznał, że niezdrowe odżywianie było często reakcją emocjonalną, więc ograniczanie niektórych rodzajów żywności było mniej ważne niż wprowadzanie surowych nawyków kontroli porcji do codziennego życia.

Koncentracja na dyscyplinie zamiast na pozbawianiu jest strategią, która zadziałała fenomenalnie dla firmy, a wiele osób szczęśliwie wykrzykuje, że jest to jedyny plan jedzenia, który konsekwentnie pomagał im schudnąć i zdrowo się odżywiać bez drastycznego zmieniania stylu życia.

Możesz także porównać Weight Watchers z Nutrisystem, aby lepiej zrozumieć, która dieta jest dla Ciebie najlepsza.


★ Weight Watches: Recenzje | Jak działają punkty | Koszt | Kupony


Powiązane posty: