Dieta odchudzająca, która działa szybko, aby zmniejszyć masę ciała

Dieta odchudzająca

W dzisiejszych czasach wydaje się, że wszyscy martwią się o to, że znajdą plan diety, który działa szybko i skutecznie, ale z rynkiem nasyconym modą i katastrofą, które albo nie działają, albo pogarszają sytuację.

Z kilkoma naprawdę solidnymi opcjami, łatwo stracić nadzieję. Ale cierpliwość i dyscyplina są kluczowymi elementami w tych okolicznościach i przy wystarczającej ilości obu można osiągnąć tylko najlepsze wyniki, aby zmniejszyć wagę. Diety nie są wyłącznie pokarmem i wymagają wysiłku fizycznego i naturalnych suplementów, aby były naprawdę skuteczne dieta odchudzająca to działa szybko, a wyniki można osiągnąć w ciągu miesiąca.

Plan

Ta dieta odchudzająca, aby zmniejszyć wagę w sumie trzy miesiące, ale w ciągu każdego miesiąca można zrobić znaczne postępy: plan następuje wzór 7-7-6, z pierwszych dwóch miesięcy w wyniku 7 funtów każdy i trzeci miesiąc w wyniku dodatkowe sześć funtów wymazane.

Miesiąc pierwszy

Aby zmniejszyć wagę, za pierwszy miesiąc uważaj rozgrzewkę za dosłowny i umysłowy trening, jakim jest ten plan. Ćwiczenia tutaj mają na celu rozpoczęcie ruchu ciała i zwiększenie metabolizmu: połączenie treningu siłowego i cardio na trzy czterdziestominutowe sesje w każdym tygodniu.

W segmencie treningu siłowego ustaw ciężar wystarczająco ciężki i pracuj z nim przez jeden zestaw dziesięciu, aż mięśnie się wyda. W przypadku segmentu sercowego zacznij od energicznego spaceru i przejdź do biegania; końcowy wynik powinien wynosić 120-140 bpm.

Miesiąc drugi

Rzeczy zaczynają się podnosić w drugim miesiącu pod względem wielkości i intensywności; do tego czasu pierwsze siedem funtów powinno zostać utracone, więc jedyna droga jest do przodu.

Zwiększyć czas spędzony na cardio do 25 lub 30 minut, a intensywność przez strome strome wzgórza i wzniesienia. W segmencie treningu siłowego zwiększ wagę do zniesienia i kontynuuj podnoszenie aż do wyczerpania, a jeśli to możliwe, wydłuż czas powtórzeń, wykonując je powoli. Tym razem jednak zwiększysz zbiory do dwóch zamiast jednego.

Miesiąc trzeci

To ostatnia część wyścigu i wszystko sprowadza się do tego. W przeciwieństwie do pierwszych dwóch miesięcy, celem jest tutaj 6 funtów, ale to nie oznacza, że ​​wkład włożony w to powinien zmniejszyć się o jakąkolwiek kwotę.

Ćwiczenia cardio powinny być najbardziej intensywne w tym ostatnim odcinku: od 30 do 35 minut i idź do maksymalnej intensywności: wzgórza, stoki, gdziekolwiek, co maksymalizuje wyzwanie i przynosi twoje tętno do 130-150 bpm. Po stronie treningu siłowego zwiększaj ciężary i liczbę powtórzeń jeszcze raz i pamiętaj: kontynuuj, dopóki nie będzie to możliwe.

Dieta

Dieta to kolejna ważna cecha tego planu odchudzania, który działa szybko, i aby to zrobić, należy wprowadzić pewne zmiany w tym, co jest zjedzone i jak często jest. Chodzi o to, aby spożywać do 1200 kalorii dziennie z trzema posiłkami. Lekkie śniadanie i lunch z udanym obiadem są kluczem do tej diety, a każdy dzień tygodnia zawiera różne produkty, które zapewniają ciekawość.

Jak pomagają kapsułki z Figurą?

Ostateczny komponent wraz z wyżej wymienionym plan diety odchudzającej który działa szybko w tym zdrowym równaniu to suplementy diety. Wykonane z 16 mocnych naturalnych ziół, dietetyczne kapsułki Figury są najlepszym wyborem dla osób rozpoczynających ten program dzięki swoim naturalnym składnikom, które pomagają wyeliminować nadmiar tłuszczu i pomagają organizmowi w oczyszczeniu. Korzystanie z tych suplementów może pomóc w zmniejszeniu masy w krótszym czasie, więc wykorzystaj w pełni te doskonałe kapsułki utrata tkanki tłuszczowej.