Jak Power Walking trzy razy w tygodniu może pomóc Ci schudnąć / Fitness / Weight Loss

Chodzenie z mocą może być łatwym i skutecznym sposobem na zmniejszenie masy ciała. Najważniejszym aspektem każdego programu ćwiczeń jest spójność. Niekoniecznie to się robi, ale jak często to robisz. Moc chodzenia tylko 3 razy w tygodniu może pomóc Ci schudnąć i osiągnąć swoje cele fitness. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, jak schudnąć, mocą, chodząc trzy razy w tygodniu.

Spalone kalorie

Nie musisz zostać wspinaczem ani biegaczem, aby spalić kalorie. Chód energetyczny może spalić do 100 kalorii co dziesięć minut (dla osoby o wadze 150 funtów). Jeśli będziesz chodził przez 60 minut, 3 razy w tygodniu, spalisz około 1800 kalorii w ciągu tygodnia. To ponad funt kalorii; jeden funt to około 1500 kalorii. Jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć, zacznij od 20 lub 30 minut chodzenia z mocą, a następnie zwiększaj małe rytmy (5 minut każdego tygodnia).

Realistyczne cele

Mocne chodzenie 3 razy w tygodniu jest rozsądnym celem fitness. Jeśli nie udało Ci się konsekwentnie ćwiczyć w przeszłości, jednym z powodów mogło być to, że Twoje cele były zbyt wysokie. Nie nastawiłeś się na sukces. Powszechne jest błędne myślenie, że codziennie trzeba godzinami ćwiczyć, aby osiągnąć rezultaty. I odwrotnie, gdy dasz sobie rozsądny cel, np. Chodzenie mocą 3 razy w tygodniu, masz większe szanse na to, że będziesz się trzymał, niż gdybyś postawił sobie cel ukończenia ultra maratonu.

Zdrowsza dieta

Kiedy ćwiczysz, chodząc mocą, twoje ciało będzie naturalnie pragnąć potrzebnych składników odżywczych. Mocą chodzenia trzy razy w tygodniu, będziesz bardziej skłonny do zdrowszych wyborów żywieniowych, które również pomogą Ci schudnąć. Dodatkowo, jeśli wiesz, że chodzisz mocą po pracy, trudno to zrobić, jeśli podczas obiadu osuszysz talerz enchilad.

Przez siłę chodzenia 3 razy w tygodniu, zaczniesz wybierać żywność w kategoriach tego, co zapewni Twojemu organizmowi najlepsze paliwo do chodzenia z mocą. Zaczniesz łaknąć pełnych ziaren kanapek i owoców zamiast tłustych lunchów.

Bez urazy

Uraz jest częstym powodem, dla którego ludzie przestają ćwiczyć i zaczynają przybierać na wadze. Jeśli w przeszłości z powodu urazu przestałeś ćwiczyć trening, znacznie zmniejszy się prawdopodobieństwo zranienia chodu. Chodzenie z mocą to ćwiczenie aerobowe o małym wpływie. Jeśli masz odpowiednie buty do chodzenia, ryzyko obrażeń jest bardzo minimalne.

Moc chodzenia trzy razy w tygodniu pomoże Ci schudnąć i zaszczepić zdrowe nawyki w twoim życiu. Mocą chodzenia trzy razy w tygodniu, będziesz również jeść zdrowiej i zmniejszyć ryzyko urazu nadużywania.