Czy w ciągu miesiąca można stracić 10 kg za pomocą joggingu?

Jogging
Ćwiczenia i masa ciała
Ćwiczenia na odchudzanie
Bieganie i fitness
Bieganie (aktywność)
Utrata masy ciała i sprawność fizyczna
Techniki odchudzania
Masy ciała
Utrata wagi
Ćwiczenie
Zdatność

Czy w ciągu miesiąca można stracić 10 kg za pomocą joggingu?

ArunChandra C, Entuzjasta fitnessu pracujący w @ Fiturtle

Wiedza na temat tego, jak szybko stracić 10 kg (22 kg), jest jednym ze sposobów na lepsze wyglądanie, poprawę samopoczucia i zwiększenie pewności siebie. Chociaż istnieje wiele diet do wyboru, aby pomóc zrzucić wagę, uczenie się, jak stracić je w zdrowy, bardziej stopniowy sposób zwiększa szanse na trwałe zmniejszenie masy ciała.

Ograniczając niektóre pokarmy, stosując specjalną dietę i ćwicząc codziennie, będziesz w stanie zobaczyć wyniki w ciągu kilku tygodni.

1) Wyciąć dodatkowe kalorie. Jeśli chcesz schudnąć, szczególnie szybko, będziesz musiał zmniejszyć ilość kalorii z diety. Cięcie kalorii jest jedną z głównych metod odchudzania.

  • Jeśli wyciąć około 500 kalorii dziennie, stracisz około jednego do dwóch funtów tygodniowo. Dzięki temu wskaźnikowi utraty wagi możesz osiągnąć swój cel w ciągu około dwóch i pół do trzech miesięcy.
  • Można wyciąć więcej kalorii, ale nie zaleca się stosowania diety o bardzo niskiej kaloryczności. Jeśli nie jesz wystarczająco dużo w ciągu dnia, możesz stracić masę mięśniową i mieć niedobory składników odżywczych. Ponadto utrata masy ciała może w końcu spowolnić i może nie być długotrwała.[3]
  • Użyj Dziennika online lub aplikacji na smartfona, aby pomóc w liczeniu kalorii w ciągu dnia i śledzić swoje spożycie.

Jogging może być świetnym sposobem na uzyskanie kształtu i schudnąć. Nie wymaga żadnego specjalnego sprzętu i nie wymaga czasu na naukę. Dodatkowo celuje w całe ciało w sposób aerobowy. Nie tylko bieganie może wzmocnić nogi i brzuch i pomóc spalić tłuszcz, ale także wzmacnia układ krążenia i układ oddechowy. Oto kilka porad, które pomogą Ci schudnąć poprzez jogging.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź! FiTurtlmi

Twoja opinia jest prywatna.
Czy ta odpowiedź jest nadal aktualna i aktualna?
Ashwini Patil, Student

Nie. Przegrywanie 10 kilogramów w ciągu miesiąca za pomocą jakichkolwiek środków jest po prostu niezdrowe. Wydaje się niemożliwe. A także powiem ci, że utrata wagi nie ma znaczenia, ale spalanie kalorii ma znaczenie.

Zacznij od 3 km / dzień i zwiększaj ją o km każdego kolejnego dnia. Zostaw olej i fast food. Zacznij spożywać soki, owoce i warzywa. Bądź cierpliwy i poświęcony harmonogramowi. nie zapomnij o swojej diecie

  • Nie jedz cukru i unikaj napojów słodzonych cukrem.
  • Spożywanie większej ilości białka to świetna długofalowa strategia zmniejszania tłuszczu z brzucha.
  • Wytnij węglowodany z diety.
  • Jedz pokarmy bogate w błonnik, zwłaszcza lepkie włókna.
  • Ćwiczenie jest bardzo skuteczne w redukcji tłuszczu z brzucha.

Jeśli szukasz sposobu na zdrowie, aby zmniejszyć wagę, to proponuję najlepsze leczenie utraty wagi kolers. kolors jest jedną z najlepszych kliniki odchudzania w południowych Indiach, która jest głównym ośrodkiem dla kobiet i mężczyzn w programie odchudzania, więc skonsultuj się z kolorami i kontynuuj leczenie.

odwiedzić Najlepsze centra odchudzania i klinika odchudzająca W Chennai, Hyderabad, Bangalore

Yash Sharma, Sportowiec fitness, autor, trener i zapalony uczeń

Tak, jest to możliwe, ale mogę się założyć, że wygląd twojego ciała nie będzie pożądany, ponieważ nadmierny wysiłek fizyczny prowadzi do utraty mięśni, co dodatkowo powoduje obluzowanie skóry, która wygląda nawet źle.

możesz stracić 10 kg podczas joggingu, ale musisz także skupić się na swojej diecie. Dodanie kilku ćwiczeń z ciężarem ciała, takich jak rzucające, przysiady, pompki i podciągnięcia, będzie wspaniałe dla siły i utrzymania mięśni.

Twoja opinia jest prywatna.
Czy ta odpowiedź jest nadal aktualna i aktualna?
Manikantha Nekkalapudi, pracuje w Accenture w Indiach

Spróbuj sam. Nie pytaj nikogo. To nie ty!

Istnieje wiele przykładów tam i poza Quora. Przeczytaj je i przetraw ich.

Podnieś poziom motywacji podany w tej odpowiedzi i nie sprowadzaj ich do obecnego poziomu zaangażowania.

Kiedy chcesz zmienić swoją rutynę, zamień się w ciszy. Nigdy tego nie ogłaszaj.

Rashique Kapoor, Miłość do engg.
Utrata 10 kg. może wydawać się niemożliwe. A także powiem ci, że utrata wagi nie ma znaczenia, ale spalanie kalorii ma znaczenie.
Jogging to najlepsze ćwiczenie cardio przy pływaniu, więc na pewno spłacisz dobre wyniki.
Prosimy o pozostanie w diecie.
Bądź pewny siebie. Powodzenia.
Akhilesh Giri, Case Manager w Aon (2014-obecnie)

Absolutnie tak. Zacznij od 3 km / dzień i zwiększaj ją o km każdego kolejnego dnia. Pozostaw tłuste i tłuste jedzenie, takie jak olej i fast food. Zacznij spożywać soki, owoce i warzywa. Bądź cierpliwy i poświęcony harmonogramowi.