Artykuł

cześć bluedomino

Dzięki, że pytasz. Straciłem 4 i pół funta po tygodniu, a potem straciłem wczoraj 1 i pół funta. Tak więc 6 funtów w 2 tygodnie.

Myślę, że jedną z największych atrakcji dla Rosemary Conley (dla mnie) jest ćwiczenie, więc jeśli zrobisz to on-line, czy będziesz w stanie uzyskać pliki ćwiczeń i używać ich w domu?

Jeśli nie możesz jeść nabiału lub mięsa, wyślę e-mail do głównej siedziby Rosemary Conley i zapytam ich, czy mają specjalny plan dietetyczny dla ludzi takich jak Ty. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, musisz znaleźć białko i substytut mleka, co moim zdaniem jest wykonalne, więc jeśli znajdziesz odpowiednie rzeczy - wtedy, tak, myślę, że to zadziała.

Chciałbym zapytać w twojej przychodni lekarza rodzinnego o specjalny plan diety. Myślę, że ważne jest, aby nie przegapić kluczowych składników odżywczych.

Czy chodzi ci o odchudzanie świata i utratę funta tygodniowo? Co tydzień? Jeśli tak jest dobrze, masz zamiar stracić tylko funt lub dwa na tydzień. W ten sposób ważenie ma większą szansę na pozostanie. Myślę, że funt na tydzień jest bardzo dobry.

Za 1 funta tygodniowo straciłbyś 2 kamienie w 28 tygodniach, czyli teraz do kwietnia i 3 kamienie - 42 tygodnie, czyli od teraz aż do przyszłorocznych szkolnych letnich wakacji. Ale dobrą rzeczą jest to, że co tydzień będziesz nieco lżejszy!

Po prostu nie interesuje Cię, skoro rezygnując z Slimming World, wciąż tracisz funta tygodniowo, czy też pozostałeś taki sam lub wrzuciłeś wagę?

W każdym razie powodzenia z tym, co postanowisz zrobić.