Dr Oz Dieta dnia wolnego - przegląd diety

Co to jest?

Dieta Day of Off dr Oz jest planem odżywiania, który zaleca pewne pokarmy, jednocześnie dostarczając wskazówek dietetycznych. Nazwa pochodzi od idei, że ludzie powinni wziąć jeden dzień wolny na tydzień, aby zjeść wszystko, co preferuje się.

Specjalistyczna grupa wsparcia jest również dostępna dla osób, które chcą uzyskać wsparcie od innych kolegów dietetyków. Dostępny jest również kalendarz planowania posiłków, lista zakupów, przepisy, porady i grupa wsparcia na Facebooku. Przeglądając wiele różnych diet, nasi eksperci stwierdzili, że dieta 18 Shake była najskuteczniejsza. Oferuje zarówno naturalny wzmacniacz metabolizmu, jak i zrównoważoną pod względem odżywczym wymianę posiłków. Odkryj więcej informacji na temat diety 18Shake, klikając link podany tutaj.

Czy znasz najlepsze diety w 2018 roku?

Dr Oz's Day-Off Diet Składniki i efekty uboczne

Nie oferuje się żadnych paczkowanych produktów spożywczych ani tabletek odchudzających, zamiast tego użytkownicy powinni wybierać określone produkty spożywcze z zaakceptowanej listy zakupów.

Dieta ma również pewne wymagania, takie jak:

Picie szklanki gorącej wody z cytryną na początek dnia. Ma to na celu zwiększenie trawienia i lepsze wchłanianie składników odżywczych.

 • Jedzenie lub picie śniadania o wysokiej zawartości białka.
 • Jedz obiad i kolację złożonymi węglowodanami, warzywami nieskrobiowymi i białkiem.
 • Spożywanie tylu nie-skrobiowych warzyw w porze lunchu i kolacji.
 • Maksymalnie 6 uncji białka na obiad i kolację.
 • Dodanie tak zwanych przekąsek MUFA lub przekąsek jednonienasyconych, takich jak niektóre orzechy.
 • Jedna porcja owoców dziennie.

Radzi również, aby często się obciążać, ale nie nadmiernie. Ponadto, aby spożywać pokarmy, które lubią podczas dnia wolnego, ale bez przejadania się. Aby kontrolować się podczas dnia wolnego zaleca się:

 • Ciesz się i delektuj każdym kęsem jedzenia.
 • Poszukaj wsparcia w grupie na Facebooku.
 • Zaplanuj dzień na specjalną okazję.
 • Staraj się ćwiczyć (choć nie jest to konieczne w przypadku diety).

Nie jest zalecana konkretna data graniczna, a ta dieta może być stosowana tak długo, jak chce. Kompleksowa lista 10 najlepszych ma najwyższy ranking diet.

Rodzaje dozwolonych artykułów spożywczych są wymienione na liście zakupów obejmującej:

 • Białko: kurczak, jaja, ryby, owoce morza, tofu, soczewica i fasola.
 • Przekąski MUFA: 1/4 awokado, 1 oz .: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy pekan, pistacje, orzechy włoskie, orzechy laskowe i orzechy makadamia, 2 łyżki masła orzechowego: orzechy nerkowca, orzeszki ziemne lub migdały, 10 dużych: zielone lub czarne oliwki, ¼ szklanka pestek słonecznika lub dyni.
 • Węglowodany złożone: 1 średni słodki ziemniak dziennie, 1 szklanka bananów, dynia lub pasternak, ½ szklanki marchewka, zielony groszek, kukurydza lub dynia, ½ szklanki edamki z ciecierzycy, soczewica, rośliny strączkowe i fasola, ½ szklanki suchego: płatki owsiane, makaron, ½ szklanki ugotowane, brązowy ryż lub 1 kromka chleba pełnoziarnistego
 • Warzywa nieskrobiowe (bez ograniczeń): karczochy i karczochy, por, szparagi, grzyby, pędy bambusa, okra, buraki, cebula, brukselka, strąki grochu, brokuły, papryka, kapusta, rzodkiewki, kalafior, brukiew, seler, kabaczek spaghetti , ogórek, kiełki, daikon, groszek cukrowy, bakłażan, boćwina szwajcarska, pomidor, rzepa, kasztany wodne, cukinia, serca z palmy, zielenie: rukiew wodna, radicchio, rukola, szpinak, romaine, sałata, escarole, cykoria, cykoria, musztarda rzepa [, obroże i jarmuż.

Jest wiele rzeczy do rozważenia, takich jak pewne ograniczenia dotyczące żywności i porady na temat diety. 10 najlepszych diet według rankingu znajduje się na obszernej liście znajdującej się tutaj.

WSKAZÓWKA EDYTORA: Połącz tę dietę ze sprawdzoną wymianą posiłków, taką jak 18 Shake, aby uzyskać lepsze wyniki.

Dr Oz's Day-Off Diet Quality of Ingredients

Dopuszczalne rodzaje żywności to zdrowe produkty spożywcze, dlatego podkreśla się pożywne produkty spożywcze. Problem polega na tym, że nie można dostosować diety, dozwolone są tylko rodzaje żywności wymienione na liście zakupów. Pewne porcje są sugerowane, co ma na celu uczynienie z niej jednego rozmiaru pasującego do wszystkich diet. Problem polega na tym, że w zależności od rodzaju ciała i potrzeb energetycznych kilka uncji białka nie zaspakaja głodu w ten sam sposób dla każdego typu ciała.

Nie wolno również spożywać niektórych warzyw skrobiowych, a pewna ilość białka, owoców i tłuszczy jednonienasyconych jest wymagana każdego dnia. Może to stać się żmudne i niewystarczająco zróżnicowane, aby być długoterminowym planem diety. Opieranie się na tym restrykcyjnym nawykach żywieniowych może być trudne do utrzymania.

Nie ma dowodów na to, że dozwolone produkty spożywcze są zdrowsze niż inne produkty spożywcze. Nie jest jasne, dlaczego wybrane zostały pewne ograniczenia, dlatego nie można stwierdzić, czy istnieje jakaś uprawomocniona wiedza na temat wybranych opcji żywności. Lista najwyżej ocenionych diet jest dostępna pod linkiem tutaj.

Cena i jakość Die O Day's Day-Off

Nie ma nic sprzedanego przez dietę, a zamiast tego trzeba wydawać pieniądze na jedzenie spożywcze. Przygotowanie każdego posiłku może zająć dużo czasu.

Jednego dnia na tydzień diecie mogą jeść, jak by chcieli. Może to być trudne dla niektórych, aby się nie nadużywać, ponieważ jedynymi wskazówkami są już znane wspólne sugestie. Grupy wsparcia są również oferowane, ale jest to tylko z innymi dietetykami. Nie ma faktycznego wsparcia ze strony dietetyków. Większość tego, co oferuje plan, to zdroworozsadkowe porady dietetyczne, takie jak spożywanie pełnych pokarmów, spożywanie mniej kalorycznych produktów spożywczych, takich jak tłuste jedzenie i ograniczanie węglowodanów.

Jedyną unikalną częścią tego planu są pewne ograniczenia, takie jak otrzymywanie tylko 6 uncji białka zwierzęcego dziennie i ograniczenie niektórych produktów spożywczych.Chociaż nie ma żadnej ceny, aby skorzystać z tego planu, nie dostarczono żadnych dowodów, które pomogłyby zrozumieć, dlaczego ograniczenia zostały wprowadzone. Wydaje się prawdopodobne, że niektóre sugestie zostały stworzone tylko po to, by ograniczyć kalorie, ale nie zapewnić dobrze zaokrąglonego wsparcia żywieniowego.

Kliknij link podany tutaj, aby zapoznać się z wyczerpującą listą 10 najlepszych diet.

Biznes Dr Day Day Off Dr

Dieta Day-Off została stworzona przez Dr.Oz, który ma własny program telewizyjny, w którym udziela porad medycznych.

Senat amerykański miał rozprawę, w której stwierdził, że sponsorował markę w produkcie odchudzającym, który składał fałszywe oświadczenia o utracie wagi. Pewien senator powiedział:

"Łączenie porad medycznych, wiadomości i rozrywki w sposób, który szkodzi konsumentom"

Firma, którą Dr.Oz pomógł w spłacie, została ukarana grzywną w wysokości 3,5 miliona dolarów. Okazało się, że przedstawili niesprawdzone twierdzenia na temat tego, w jaki sposób ich marka może pomóc ludziom efektywnie schudnąć.

British Medical Journal zapoznał się także z poradami udzielonymi przez dr. Oza i odkryli, że 51% zaleceń nie jest popieranych przez naukę. Studium mówiło tak:

"Około połowa zaleceń nie ma dowodów lub jest sprzeczna z najlepszymi dostępnymi dowodami"

"Potencjalne konflikty interesów są rzadko rozwiązywane ... opinia publiczna powinna sceptycznie odnosić się do zaleceń"

Ponieważ nie ma żadnych dowodów na to, że DieOz's Day-Off Diet jest rzeczywiście przydatna, twierdzenia składane przez dietę są wątpliwe. Dokładną listę najlepszych diet można zobaczyć tutaj.

WSKAZÓWKA EDYTORA: Lista 10 najlepszych diet jest dostępna tutaj.

Opinie klientów na temat diet Day-Off doktora Oza

Oto kilka opinii od osób, które skorzystały z tej diety:

"Stwierdziłem, że liczba kalorii, którą śledziłem, jest zbyt restrykcyjna, poniżej 1000 znaków. na dzień"

"ZDUMIę wagę i szybko"

"Główne bóle głowy. Wycofanie kofeiny "

"Niezbyt pouczający"

Było bardzo mało opinii na temat tej diety. Spośród nielicznych osób, które go wypróbowały, obawiano się, że dieta jest zbyt restrykcyjna. Niektórzy ludzie musieli dodawać więcej kalorii, aby nadrobić wielkie uczucie głodu.

Wynika to z uniwersalnego podejścia do tej diety. Nie można go dostosowywać dla tych, którzy mogą potrzebować dodatkowych kalorii. Sugerowane są ogólne wskazówki, które mogą nie odpowiadać wszystkim dietetykom.

Listę najwyżej ocenionych diet można znaleźć w linku podanym tutaj.

Wniosek - Czy Die Oz's Day-Off Diet Work?

Biorąc pod uwagę dietę Dr.Oz "Day-Off", ważne jest, aby przyjrzeć się temu, co jest wymagane, i nauce stojącej za planem. Nie ma żadnej nauki, która poparłaby jakiekolwiek twierdzenia. Wybrano wiele produktów żywnościowych, które są zdrowe, ale wszystkie są powszechnie spożywanymi produktami spożywczymi, które są wybrane bez podania przyczyny. Istnieją konkretne zmiany, które należy wprowadzić, takie jak ograniczenie białka zwierzęcego do 6 uncji dziennie i wprowadzenie pewnych wskazówek dietetycznych. Istnieje również bardzo niewiele recenzji, a Dr.Oz jest krytykowany za wspieranie niesprawdzonych produktów odchudzających. Jego wnioski zostały również rozpatrzone przez komisję medyczną, która uznała co najmniej połowę tego, co sugerował, że nie została udowodniona lub nieprawdziwa.

Nasi eksperci badali wiele różnych diet i odkryli, że najlepszym z nich była dieta 18 Shake. Ta dieta oferuje 2 naturalne suplementy, wzmocnienie metabolizmu wykonane z wyciągów roślinnych wolne od stymulantów, i zastąpienie posiłku tłumiące apetyt wysokiej białka. Oba zespoły pracują nad zapewnieniem wsparcia utraty wagi, a wielu użytkowników porzuciło opinie i pozytywne opinie pokazujące, w jaki sposób doświadczyły utraty wagi.

Dieta 18 Shake jest wspierana przez 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka z dowolnego powodu. Zwroty są dozwolone bez pytań zadawanych w ciągu tych 30 dni. Dowiedz się więcej o planie diety 18Shake, klikając link podany tutaj.

Dr Oz Dieta dnia wolnego - przegląd diety

Wyniki moich badań nad dietą dnia wolnego były nieco zaskakujące. Przeprowadziliśmy jedno z naszych szczegółowych badań, analizując składniki, skutki uboczne, ogólną obsługę klienta i badania naukowe. Ponadto czytamy dziesiątki uwag użytkowników i odpowiedzi z całego internetu. W końcu skondensowaliśmy wszystkie fakty i szczegóły, które znaleźliśmy, aby przekazać ci ważne informacje, których potrzebujesz.

Dieta Day-Off można kupić przez Amazon lub korzystając z ich oficjalnej strony.

Czytniki na dzień wolny od diety: Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, dlaczego rozdajemy próbki naszego produktu, Burn TS.

Przegląd

Co to jest dieta na dzień wolny?

Na początek Dieta Day Off to plan jedzenia stworzony przez dr. Oza. Obejmuje to rozpoczynanie każdego dnia od szklanki gorącej cytrynowej wody. Ma to pomóc w trawieniu i absorpcji składników odżywczych. Musisz również zjeść śniadanie o wysokiej zawartości białka, włączyć złożone węglowodany i nieskrobiowe warzywa do lunchu, zjeść nie więcej niż sześć uncji białka w porze lunchu i kolacji, jeść jedną porcję owoców każdego dnia i spożywać przekąski MUFA. Są to głównie pokarmy takie jak orzechy, które zawierają tłuszcze jednonienasycone. Chociaż nie musisz ćwiczyć, jest to zalecane. Możesz jeść jeden dzień w tygodniu, aby jeść, co chcesz.

Nie ma składników, o które warto się martwić, ponieważ nie ma w nich żadnych suplementów. Musisz jednak utworzyć listę zakupów. Dostępna jest grupa wsparcia dla Facebooka. Ponadto w Internecie dostępny jest kalendarz planowania posiłków, przepisy kulinarne, porady dietetyczne i inne pomocne informacje. Zdrowe źródła białka, dużo warzyw i złożonych węglowodanów są zachęcane do tego planu żywieniowego. Ponadto jest w porządku dla osób w każdym wieku, ale czytaj dalej ...

Produkty podobne do diety na dzień

Wyjaśnienie ceny

Oto, ile kosztuje rozpoczęcie danego programu. Zawsze zalecamy wypróbowanie produktu przed dokonaniem dużej inwestycji.

 • = Początkowy koszt produktu to mniej niż 5 USD
 • = Początkowy koszt produktu wynosi od 6 do 50 USD
 • = Początkowy koszt produktu wynosi od 51 do 150 USD
 • = Początkowy koszt produktu to 151 USD lub więcej

Ograniczenia żywieniowe - "Rozważanie?"

Pierwszą wadą są ograniczenia dietetyczne. "Ten plan diety nie dopuszcza żadnych paczkowanych potraw. Co więcej, masz co dzień tylko jeden cheat na zjedzenie tego, co naprawdę lubisz. Niektórzy twierdzą, że wytyczne są zbyt trudne do naśladowania "- skomentował nasz edytor badań.

Jeden z dieterów stwierdził: "Za mało białka dla mnie. Zauważyłem, że liczba kalorii, którą śledziłem, jest zbyt restrykcyjna, poniżej 1000 kalorii dziennie. Zbyt restrykcyjne na wapń. "

Ale inna osoba miała to do powiedzenia: "W porządku. Dni oszustów działają najlepiej. "

Inny z nich ujawnił: "Byłam na diecie Day-Off przez około dwa tygodnie. Jak na razie straciłem funta. Nie jestem pewien, czy to najlepsza droga dla mnie. "

Przewiń poniżej, aby zobaczyć jeden z najlepszych produktów, jakie widzieliśmy w ciągu ostatniego roku.

Negatywne komentarze - "Inny problem"

Kolejną kwestią są negatywne komentarze dla dietetyków. Na przykład jedna osoba zgłosiła: "Nie podoba mi się to. Kolejna modna dieta, jeśli mnie zapytasz. To po prostu nierealne. "

Jednak inna osoba powiedziała: "Dieta dzienna jest w porządku. Przynajmniej masz jeden dzień jedzenia tego, co lubisz. "

"Interesujące podejście. Brak efektów ubocznych diety dziennej, chyba że policzycie głód. Wątpię, czy pozostanę z tym bardzo długo "- wspominał inny.

Przeprowadzone przez nas badania wykazały, że istnieje pewien aspekt programu diety lub suplementu, który jest dość problematyczny (ograniczenia żywieniowe, negatywne komentarze, skutki uboczne) prawdopodobieństwo długotrwałego sukcesu jest minimalne. Innymi słowy, jeśli Dieta Day-Off ma zbyt wiele ograniczeń w żywieniu dla wielu osób, może to być poważny dylemat.

Nauka stojąca za dietą dnia wolnego "Solid"?

Przede wszystkim jest kilka badań wspierających dietę dnia wolnego. W końcu ten plan żywieniowy obejmuje ograniczanie kalorii i wycinanie wielu niezdrowych pokarmów. Najprawdopodobniej stracisz na wadze w tym programie diety, przynajmniej do pewnego stopnia. Oznacza to, że jeśli masz do czynienia ze ścisłymi wytycznymi, które mają zastosowanie. Niestety niektórzy nie mogą.

Dolna linia

Podsumowanie - Czy dieta na dzień wolny?

Okay, teraz w chwili, na którą czekałeś. To jest nasza podstawa na Dniu. Na początku lubimy, że ten program odchudzania jest odpowiedni dla osób w każdym wieku. Dobrze jest również widzieć zdrowy pokarm. Z drugiej strony mamy pewne zastrzeżenia dotyczące tej metody, ponieważ widzieliśmy kilka negatywnych komentarzy użytkowników opublikowanych online. Ponadto obawiamy się związanych z tym ograniczeń żywieniowych.

Jeśli naprawdę chcesz zmniejszyć wagę, sugerujemy wybór programu dietetycznego lub produktu, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twojego stylu życia, jest wspierany przez solidną naukę i jest łatwy w użyciu w dowolnym miejscu.

Wśród najlepszych produktów, które widzieliśmy w tym roku, jest jeden o nazwie Dietspotlight Burn. Jest on pełen czterech silnych składników, z których niektóre zostały udokumentowane w badaniach klinicznych, aby przyspieszyć utratę tłuszczu i przyspieszyć metabolizm. Co więcej, nie możemy znaleźć żadnych negatywnych uwag o użytkownikach, a komentarze publikowane przez użytkowników online wyrażają wspaniałe rezultaty.

Twórcy Dietspotlight Burn są tak pewni swojego produktu, że oferują specjalną ofertę próbną, co jest bardzo zachęcające.

Dowiedz się więcej o nagrywaniu TS »