Cayenne Pepper and Lemon Cleanse

Pieprz cayenne i oczyszczanie cytryny, zwane także oczyszczaniem i dietą z lemoniadą, to krótkoterminowa dieta detoksowa, podobna do szybkiej soku. Dieta twierdzi, że rozluźnia i eliminuje zatory, co ma na celu odtruwanie organizmu. W 2008 r. Harvard Medical School zauważyła, że ​​w literaturze medycznej nie ma żadnych badań na temat tej konkretnej diety.

Wideo dnia

Założony przez Stanleya Burroughsa w 1940 r. Jako lek na wrzody żołądka, pieprz cayenne i czyszczenie cytryny wyjaśniono w jego książce "The Master Cleanser", opublikowanej po raz pierwszy w 1976 r. Odnowione zainteresowanie oczyszczaniem lemoniady przyszło z książką Petera Glickmana "Schudnąć, Mieć więcej energii i być szczęśliwszym w ciągu 10 dni ", opublikowanym po raz pierwszy w 2004 roku. Artystka nagrywająca Beyonce Knowles spopularyzowała dietę w 2007 roku, przygotowując się do roli w filmie" Dreamgirls ". W 2010 r. Strony internetowe poświęcone medycynie alternatywnej promują oczyszczające oczyszczenie i grupy dyskusyjne.

Według "The Master Cleanser" dieta, alkohol, narkotyki i stres wprowadzają toksyny do organizmu, które z biegiem czasu rosną, zapobiegają wchłanianiu składników odżywczych i są trujące. Burroughs twierdzi, że rezultatem jest brak energii i koncentracji lub początek choroby. Cayenne pepper and lemon cleanse twierdzi, że powstrzymuje uzależniające łaknienie, wspomaga odchudzanie i oczyszcza nerki, okrężnicę, skórę, nerwy, mięśnie, gruczoły i wszystkie komórki twojego ciała.

Przygotuj lemoniadę, łącząc 2 łyżki. organiczny sok z cytryny lub limonki, 2 łyżki. syrop klonowy klasy B, 1/10 łyżeczki. organicznego pieprzu cayenne i 8 uncji. oczyszczonej wody. Przez 10 dni wypijaj od 6 do 12 szklanek lemoniady jako jedyne źródło pożywienia. Aby pomóc w eliminacji, wypij najpierw przeczyszczającą herbatę rano i przed pójściem spać. Aby zwiększyć oczyszczanie okrężnicy, wypij słoną wodę, wykonując kombinację 1 qt. ciepłej oczyszczonej wody z 2 łyżeczką niejonizowanej soli morskiej, pierwszą rzeczą rano na czczo.

W "Schudnąć, mieć więcej energii i być szczęśliwszym w 10 dni," Glickman zgłasza "Pięć klas objawów detox: zmęczenie, drażliwość, znudzenie, bóle i bóle i wypróżnienia". Glickman twierdzi, że objawy detoksykacji są zwykle krótkotrwałe i są częścią procesu leczenia. Aby zmniejszyć efekty uboczne pieprzu cayenne i cytryny oczyść, pij dużo wody, podejmuj umiarkowaną aktywność fizyczną i pij lemoniadę przez słomkę.

Przed rozpoczęciem diety skonsultuj się z lekarzem, zwłaszcza jeśli bierzesz długoterminowe leki. Harvard Medical School informuje, że ryzyko medyczne związane z pieprzem cayenne i cytrynowym oczyszczeniem obejmuje brak niezbędnych składników odżywczych, odwodnienie, wyczerpanie elektrolitów, upośledzenie czynności miednicy i kwasicę metaboliczną. Na stronie internetowej Mayo Clinic, Gastroenterolog Michael Picco, M. D. mówi, że większość lekarzy nie zaleca oczyszczania okrężnicy, ponieważ "układ trawienny i jelit naturalnie eliminują odpady i bakterie".

LiveStrong Monitorowanie kalorii

Schudnąć. Czuć się świetnie!Zmień swoje życie za pomocą MyPlate by LIVESILNY.COM