Plan diety kolegium

Jeśli jesteś w college'u, chcąc stracić kilka funtów, trafiłeś we właściwe miejsce! Jeśli nie jesteś studentem i nadal chcesz schudnąć, jest to świetne miejsce na rozpoczęcie. Korzystając z moich 4-letnich studiów na uniwersytecie w Delaware, wiem, jak to jest "cieszyć się latami w college'u" bez poświęcania się jakiejkolwiek zabawie. Nie byłem najbardziej chudą dziewczyną w moim bractwie, ale udało mi się utrzymać wagę w szachu, tak, że mogłem stracić 10-15 funtów, które zdobyłem w ciągu roku podczas letnich wakacji.

Zapisz się na mój biuletyn, aby otrzymać pełny plan dietetyczny College DARMOWE! Podzielam część planu poniżej.

Plan Kolegium skupia się na tych, którzy nie mają dużej kuchni. Przekąski to w większości artykuły, które nie muszą być przechowywane w lodówce. Możesz je przyprowadzić na zajęcia. Każdego dnia jest 5 posiłków. Wszystkie koncentrują się na czystej żywności, ale mają inne opcje dla wygody. Piąta przychodzi PO kolacji! tak :) Dostajesz przekąskę na naukę lub zabawę. Dostajesz także małą i krótką listę zakupów, która powinna trwać tygodniami lub miesiącami. Powinieneś być w stanie kupić większość przedmiotów na kampusie lub w aptece. Możesz także wysłać do ciebie uroczego rodzica lub krewnego :)

Dzień próbki jest następujący:

Posiłek nr 1 o 9 rano Śniadanie: Angielska bułeczka z masłem orzechowym (moje ulubione przez Ezekiela)

Posiłek nr 2 o 12.00 Obiad: 1 filiżanka zupy na bazie warzyw z pokrojonymi w plastry roladkami z indyka z sałatą i pomidorem (wykonane z mięsa delikatesowego przy stole do kanapek) ze zdrowym tłuszczem - hummus, oliwki lub orzechy

Posiłek nr 3 o 3 po południu Przekąska: Podczas zajęć garść suszonego edamame i migdałów

Posiłek # 5 o 6 wieczorem Kolacja w sali jadalnej: duża sałatka z nieograniczoną ilością warzyw, chude białko, np. Grillowany kurczak lub tuńczyk w barze sałatkowym z oliwą z oliwek i octem balsamicznym. Napełnij te warzywa, zjedz tyle, ile chcesz.

Posiłek nr 6 o 9 wieczorem Podczas studiowania: filiżanka greckiego jogurtu z jagodami / migdałami (kupionymi w bibliotece) lub powietrzem popcornem (w pokoju w akademiku)

Pobierz pełny plan, zapisując się do mojego biuletynu. W ciągu najbliższych 24 godzin otrzymasz mój wyjątkowy plan College Diet PDF.

Oto kilka dodatkowych zasobów:

  • Ograniczanie nawyków żywieniowych
  • Szkolne lunche i treningi
  • Wegańskie pomysły na lunch dla studentów

Najpierw sprawdź swoje BMR.

Oto, ile kalorii możesz spożywać, aby utrzymać swoją wagę bez dodatkowych ćwiczeń. Dodaj ćwiczenie i możesz zjeść więcej kalorii. Proponuję rzucić światło na poziom aktywności, ponieważ nie jest to w 100% dokładne.To najlepszy, jaki znalazłem w Internecie. Jeśli masz mniej niż 20 lat, użyj tego kalkulatora BMR.

Ponieważ studenci wydają się pić więcej niż większość ludzi (a całkowite usunięcie nie jest prawdopodobne), musisz dodać te kalorie do równania lub wypalić je podczas ćwiczeń. Około 1 mila to 100 kalorii. Jeśli masz 5 piw, to spalisz 5 mil. Możesz także wybrać się na 3-kilometrowy bieg i zjeść 200 kalorii mniej niż zwykle następnego dnia. Wybierz, jeśli poważnie myślisz o utracie wagi.

Jeśli możesz utrzymać kalorie w swoim BMR, nie przybędzie na wadze. Jeśli chcesz schudnąć, odejmij 200 kalorii od BMR, aby uzyskać całkowite spożycie kalorii lub dodaj ćwiczenia. Pomyśl o swojej diecie jako o koncie bankowym. Czy chcesz wydać 500 kalorii na piwo w piątek wieczorem? Jeśli tak, postępuj mądrze i odbierz te kalorie, które wydałeś.

POBIERZ PLAN DIETY SARAH FIT COLLEGE ZA DARMO PODPISUJĄC NA MIESIĄC NEWSLETTER TUTAJ. Możesz anulować w dowolnym momencie. Plan zostanie przesłany pocztą e-mail w ciągu 24 godzin od rejestracji.

Co tydzień zaprenumeruj mój kanał YouTube, by oglądać nowe filmy, w tym treningi, które możesz robić w dowolnym miejscu!

Oto kilka dodatkowych zasobów:

  • Ogranicz swoje późne nawyki żywieniowe
  • Zdrowe posiłki w pokoju akademika
  • Jak uniknąć zdobycia pierwszych uczniów 15
  • Wegetariański przepis dla studentów
  • Plan diety kolegium
  • Jak przestać żarliwą pizzę

Zdatność

Oto program ćwiczeń, który wykonywałam każdego lata, aby stracić "Freshman 15." Robiłem to dwa razy w tygodniu i biegałem 4 razy w tygodniu. Dwukrotnie biegałbym w tym samym tempie przez 30-40 minut. Pozostałe 2 dni, robiłbym interwały. W studenckim budżecie nie miałem zegara i zmieniłem tempo między utworami na 30-40 minut.

Jeśli chcesz rutyny, którą możesz zrobić w zaciszu własnego akademika, możesz to zrobić za pomocą podręcznika!

Ćwierkać