Symulator utraty wagi

http://www.reddit.com/help/faqs/loseit "

Podstawowe zasady Po prostu, schudniemy, jeśli zużyjemy mniej energii niż używamy. Energia pochodzi z jedzenia i picia, które jemy i mierzona jest w kaloriach (Cals, cals lub kcal). Energia jest stale spalana przez nasze ciała, ilość energii spalonej podczas wykonywania określonej czynności zależy od jej intensywności. Zakładając, że twoja waga jest obecnie stabilna, twoje wejście energii i energii są równe. Aby schudnąć, równanie to musi być niezrównoważone, aby energia była większa niż energia wejściowa. Oczywiście możemy to osiągnąć na dwa sposoby. Możemy spalić więcej energii, wykonując ćwiczenia, lub możemy spożywać mniej energii, spożywając mniej kalorii (uwaga, to nie musi oznaczać mniejszej wagi jedzenia lub objętości). Dla większości osób odchudzanie to w przybliżeniu dieta 80:20: ćwiczenie podzielone, po prostu dlatego, że o wiele łatwiej jest odmówić sobie tortu o masie około 300 kcal, niż chodzić 2-3 mil, aby go spalić. Możesz schudnąć bez jakiegokolwiek wysiłku, jeśli chcesz, ale ćwiczenie samo w sobie jest dla ciebie bardzo dobre. Bądź realistą Oprócz podstaw, musisz być realistą i zaakceptować, że jeśli chcesz schudnąć, będziesz musiał zmienić kilka rzeczy. Prawdopodobnie najważniejszą realizacją jest zmiana stylu życia. Większość ludzi musi zmienić dietę, zamiast iść na dietę; powrót do starych nawyków spowoduje, że powrócisz do starych ciężarów ciała.

Dlaczego nasze programy zapewniają szybkie rezultaty - bezpiecznie. Modne diety nie działają. Często diet odchudzających odsyła się do diet yo-jojo, ponieważ masa ciała wzrasta i spada wraz z każdą modą, jaką próbujesz. Możesz odciążyć ciężar (czasami z nieprzyjemnymi efektami ubocznymi), ale nie masz narzędzi, które pozwoliłyby go zatrzymać na dobre, aby Twoja waga znów się zwiększała. Dzięki Ziołowej Magii, szybko i bezpiecznie schudniesz (bez nieprzyjemnych efektów ubocznych) i go schowasz. Każdy program utraty wagi ziołowej magii łączy prawdziwe jedzenie, osobisty trening i naturalne produkty zdrowotne. Jest to połączenie tych ważnych elementów, które pozwalają szybko i bezpiecznie uzyskać wyniki odchudzania. Są trzy kroki, które pomogą Ci schudnąć i utrzymać ją na stałe: Damy ci narzędzia do osiągnięcia: Szybka, zdrowa utrata wagi Utrzymanie ciężaru z Twoich osobistych celów Zapewnimy dostosowane do potrzeb klienta rozwiązanie odchudzania, które zapewni szybkie, trwałe rezultaty dla Ciebie. Gwarancja! Powiązane strony z prawdziwymi historiami: http://imgur.com/a/4kKNf "

Możesz szybko zmienić swój wygląd za pomocą nowej fryzury lub koloru. Wypróbuj inny strój i zmień scenerię. Makeover to skrót od make over, to ponowne odkrywanie i odtwarzanie siebie. Modyfikacja może sprawić, że poczujesz się lepiej i pomoże Ci osiągnąć swoje cele. Wypróbuj nowy makijaż lub okulary. Zmniejsz wagę, zmień swój wygląd, zyskaj pewność siebie i odniesiesz sukces!Użyj modelu, aby zobaczyć, jak będziesz wyglądać. Pomoże Ci to zmotywować i pozostanie zmotywowanym. Możliwość zobaczenia siebie jest kluczem. Dzięki wizualizacji tego, co możesz osiągnąć, możesz pozostać zmotywowanym, zdrowo się odżywiać, być szczęśliwym!