Dieta wojskowa: stracić do dziesięciu funtów w trzy dni

"Przed narodzinami drugiego dziecka moja maksymalna waga wynosiła 241 funtów, a drugą ciążę zyskałem dwukrotnie, ale właśnie uznałem, że przyrost masy ciała jest zdrowy dla mnie i mojej córeczki. Mogę go stracić bez problemu, a następnie, podczas sześciotygodniowego sprawdzianu poporodowego, zmniejszyłem się do 216 funtów. Pomyślałem sobie: "OK, teraz, kiedy minęło sześć tygodni od urodzenia mojego dziecka, mogę wrócić w mojej rutynie ćwiczeń i stracę tę wagę. Koniec z tymi, "Właśnie urodziłaś dziecko" wymówki. "Cóż, byłem leniwy, a moje nawyki żywieniowe nie zmieniły się, tak jak myślałem, że złapię się na jedzeniu podwójnych porcji i otrzymywaniu drugiej porcji ciasta, ciasteczka i wszystkie inne "dobre" rzeczy.

Przeglądałem kilka zdjęć na naszym iPadzie i pomyślałem sobie: "Och, moja ... kim jest ta dama siedząca na kanapie?" Przyglądając się bliżej, zrozumiałem, że to MNIE! To było bolesne, że nawet nie rozpoznałem siebie. Mój trzyletni syn szczerze zrobił mi zdjęcie tego wieczoru. Tak się cieszę, że to zrobił, ponieważ to był dla mnie punkt zwrotny. Musiałem coś zrobić. Tylko ja mogę to zmienić, prawda?

Pewnego dnia, podczas przeglądania strony Pinterest, zauważyłem link do tego artykułu. Myślałem: "Wow, czy to prawda?" To prawdopodobnie kolejna dieta, która nie będzie dla mnie działać. Po przeczytaniu dalej, postanowiłem spróbować. Tak się cieszę, że tak zrobiłem i że pozostałem zaangażowany. Nigdy nie poddałem się bez względu na to, jak bardzo byłem głodny. To zmieniło moje życie pod każdym względem! Teraz nie unikam już luster. Pozbywam się ubrań, które są za duże, a nie za małe. Czuję się lepiej psychicznie, fizycznie i emocjonalnie. Teraz mam pewność, że nigdy wcześniej nie miałem ze sobą nic wspólnego! Jestem zdrowsza i po prostu czuję się lepiej; więcej niż w całym moim życiu! Kolejną rzeczą, która sprawia, że ​​to doświadczenie jest dla mnie jeszcze lepsze, to fakt, że otrzymałem wczoraj wyniki moich badań od mojego lekarza i są one lepsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Właśnie ukończyłem 15-ty tydzień i dziś rano miałem ważenie. Z dumą mogę powiedzieć, że osiągnąłem cel utraty wagi wynoszący 45 funtów! Jestem z siebie dumny z powodu zaangażowania się w ten plan diety i rutynę ćwiczeń.

Czytałem kiedyś cytat z tej strony na Facebooku na temat tej diety, która od tamtej pory utkwiła mi w pamięci: "Życie nie jest odległe, więc wstań i sam to zmień". Dokładnie to zrobiłem i nigdy nie będę tego żałować.

Więc teraz mówię do ciebie: Bądź zaangażowany i NIGDY się nie poddawaj! Ta dieta działa i będzie działać dla Ciebie! "

Brawo dla Renee! Wszyscy świętujemy Twój sukces z Tobą!