Każda historyjka postaci Overwatch Character

Mei-Ling Zhou

Każda historyjka postaci Overwatch Character

overwatch mei counter

31-letni klimatolog, dawniej mieszkający w Xi'an w Chinach. W ramach najnowocześniejszej, wieloletniej inicjatywy Overwatch, mającej na celu rozwiązanie światowego kryzysu klimatycznego, Mei została przydzielona do Watchpoint: Antarctica.

Grupa naukowców pracujących na stacji monitorującej Antarktydę została zmuszona do snu kriogenicznego po katastrofalnej burzy polarnej, która zniszczyła obiekt. Misja ratunkowa nigdy nie nadejdzie, a dopiero lata później odkryto przeznaczenie stacji. Mei była jedyną osobą, która przeżyła.

Kiedy się obudziła, świat stanął w obliczu poważnych zmian. Overwatch rozwiązała się, a klimat sprawił, że jej zespół pracował niestrudzenie, by rozwiązać problem, znacznie gorzej. Żaden z eko-Punktów Obserwacyjnych nie działał, a wszelkie odkryte wskazówki zostały utracone.

Mei podróżuje teraz po całym świecie dzięki przenośnej wersji swojej technologii manipulowania klimatem. Chce przywrócić ekosystem sieci Overwatch i śledzić przyczyny zagrożeń dla ekosystemu planety.