Amazon.com: Hypervibe G-14 i Tower

Poczuj się wspaniale dzięki maszynie wibracyjnej Hypervibe G-14! Jedna maszyna, która nie będzie zbierała kurzu ani nie zostanie wepchnięta pod łóżko. Terapia wibracyjna całego ciała jest prawdopodobnie najłatwiejszym, najbezpieczniejszym i najbardziej praktycznym sposobem utrzymania wytrzymałości kości, przyspieszenia celów związanych z utratą sprawności i utraty wagi, aby przynieść ulgę w bolesnych stawach i mięśniach. Jesteśmy tak pewni, że pokochasz swój Hypervibe, a nasza maszyna do ćwiczeń wibracyjnych jest lepszej jakości niż jakakolwiek inna maszyna wibracyjna na rynku, oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

G14 Home zapewnia nie tylko niezwykłą moc w podobnych przenośnych platformach z płytkami wibracyjnymi, ale po raz pierwszy Hypervibe oferuje maszynę wibracyjną z łącznością Bluetooth! Dzięki Bluetooth możesz kontrolować Hypervibe G-14 za pomocą dowolnego urządzenia, takiego jak smartfony, MP3 i tablety. Dostęp do ponad 40 programów opartych na celach jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki Hypervibe G-14 masz również BEZPŁATNY dostęp do naszej aplikacji na iOS i Androida, która pozwala kontrolować twoje urządzenie i dostęp do ponad 100 ćwiczeń wideo!

Kupując maszynę wibracyjną Hypervibe, dostajesz znacznie więcej niż tylko maszynę! Każdy klient otrzymuje BEZPŁATNY dostęp do naszej strony pomocy technicznej pełnej wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zmaksymalizować wyniki i zacząć poprawiać swoje zdrowie. Witryna pomocy technicznej Hypervibe zawiera wiele użytecznych informacji i filmów na temat Twojej maszyny, ćwiczeń, programów treningowych i innych. Połącz się ze społecznością Hypervibe, w której możesz uzyskać odpowiedzi na pytania od ekspertów. Nie jesteś jeszcze klientem? Bez obaw! Nasze centrum obsługi klienta udziela odpowiedzi na wszelkie pytania przed zakupem urządzenia wibracyjnego całego ciała Hypervibe.

Model G10 - https://www.amazon.com/dp/B00W2M5GL2/

Model G17 - https://www.amazon.com/dp/B01MSP0H1Z