Ellen (serial telewizyjny 1994-1998)

Edytować

Fabuła

Ellen Morgan jest neurotyczną, trzydziestokilkuletnią pracownicą księgarni, która próbuje zdobyć się na życie w kontaktach ze swoimi różnymi przyjaciółmi, takimi jak Paige, niepewna fotografka Adam, jej niepewna kuzynka Spence, facet z kawiarni Joe Farrell, krytyczna i nieprzyjemna Audrey, i najbardziej wymagająca ze wszystkich, Ellen także musi walczyć o to, by być wokół swoich irytujących i apodyktycznych rodziców, Lois i Harold. Napisane przez Anonim

Podsumowanie fabuły | Dodaj streszczenie


Edytować

Detale

Data wydania:

29 marca 1994 (USA) Zobacz więcej »

Znany również jako:

This Friends of Mine Zobacz więcej »

Kredyty firmy


Specyfikacja techniczna

Runtime:

(109 odcinków)

Proporcje obrazu:

1.33 : 1

Zobacz pełną specyfikację techniczną »
Edytować

Czy wiedziałeś?

Drobnostki

Podczas gdy Portia de Rossi Degeneres była gościem w Oprah Winfrey Show (1984) w 2010 roku, Oprah powiedziała Portii, że gdy Oprah grała terapeuta w czwartym sezonie, odcinek dwadzieścia dwa, "The Puppy Episode" (odcinek "coming out") ) tego serialu, Oprah dostała więcej nienawistnych wiadomości o tym drobnym wyglądzie niż kiedykolwiek wcześniej podczas swojej poprzedniej kariery jako gospodarza talk-show i aktorki. Zobacz więcej "

cytaty

Margaret: Ellen, Ellen, gdzie jesteś?
Ellen: [wychodzi z szafy] Oto byłem w szafie.
Margaret: To duże, prawda?
Ellen: Tak, ale nie chciałbym spędzać tam dużo czasu, rozrywki czy czegokolwiek.
Zobacz więcej "

Znajomości

Wyróżnione w 52. dorocznych Złotych Globach (1995) Zobacz więcej »

Ścieżki dźwiękowe

Ballada Joxera Potężnego
Pieśń i ocena skomponowana przez Josepha LoDuca
Zobacz więcej "

Ellen (serial telewizyjny 1994-1998)

LOS ANGELES - Ellen DeGeneres wraca do swoich korzeni, rozpoczynając swoją pierwszą trasę koncertową po 15 latach w ograniczonym okresie wystaw na zachodnim wybrzeżu USA w sierpniu.

Gospodarz programu telewizyjnego i aktorka odwiedzi trzy miasta w ciągu ośmiu nocy - poinformowali w czwartek organizatorzy Live Nation.

Zdjęcie: Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres na światowej premierze "Finding Dory" 8 czerwca 2016 r. W Hollywood w Kalifornii.Alberto E. Rodriguez / Getty Images for Disney file

DeGeneres, lat 60, rozpoczęła karierę w latach 80. jako komik występująca w swoim rodzinnym mieście, w Nowym Orleanie, przed uruchomieniem jej komediowego show "Ellen", w którym jej postać w 1997 roku wyszła jako homoseksualna i stała się pierwszą na świecie otwarcie lesbijską postacią. telewizja.

Od tego czasu działacz na rzecz praw homoseksualistów stał się jednym z najpopularniejszych gospodarzy talk show w Stanach Zjednoczonych, a "The Ellen DeGeneres Show" wygrał 30 Emmy. Dwukrotnie gościła również doroczną ceremonię rozdania Oscarów i nagrodę Emmy.

DeGeneres nie powiedziała, dlaczego zdecydowała się powrócić do stania po tylu latach, ale pokazy będą stanowić podstawę komedii Netflix, która ma być transmitowana później w 2018 roku.

Jej trasa koncertowa odwiedzi San Diego, San Francisco i Seattle w dniach 10-23 sierpnia.

POSTĘPUJ NBC OUT NA TWITTER, FACEBOOK I INSTAGRAM