Jak przejść niską kaloryczność w Wendy's

Jeśli szukasz fast foodów przyjaznych diecie, możesz udać się do Wendy's. Ta sieć burgerów ma dziesiątki opcji, które pomogą ci trzymać się planu żywieniowego. Kalorie chili Wendy, na przykład, są dość niskie, a popularne kalorie z ziemniaków Wendy są minimalne, a także długo utrzymywane w ryzach. Możesz nawet delektować się mrożoną czekoladą lub wanilią Frosty i odchodzić bez poczucia winy.

Ale musisz wiedzieć, co zamówić, a czego unikać.

Analizowanie menu

Jednym z powodów, dla których menu Wendy jest dobre dla dietetyków i zdrowych konsumentów jest to, że zapewniają one tak wiele możliwości wyboru. Na przykład wiele sałatek ma zarówno pełne, jak i połówkowe rozmiary. Moc śródziemnomorska sałatka z kurczaka zapewnia 450 kalorii. Ale możesz zamówić połowę tej samej sałatki za jedyne 240 kalorii razem z Jr. Chocolate Classic Frosty i zachować cały posiłek poniżej 500 kalorii.

W menu Wendy znajdziesz także wiele różnych rodzajów jedzenia. Duże zamówienie Rich and Meaty Chili ma 250 kalorii. Niewielki rozmiar chili Wendy zapewnia zaledwie 170 kalorii (patrz etykieta) wraz ze zdrową dawką błonnika i białka. Junior Hamburger ma tylko 240 kalorii, a jeśli dodasz ser, liczba ta wzrośnie do 280 kalorii.

W menu Wendy znajdziesz także zarówno kurczaka, jak i ryby. Ale niekoniecznie są to najlepsze wybory, jeśli starasz się ograniczyć spożycie kalorii i tłuszczu.

Wiele kanapek i bryłek jest smażonych, więc ich zawartość kalorii i tłuszczu jest wysoka. Ale Grilled Chicken Wrap jest dobrym rozwiązaniem dla dietetyków z zaledwie 270 kaloriami i 11 gramami tłuszczu.

Najpopularniejsze Wendy's Food

Pieczone ziemniaki Wendy, chili i klasyczny Frosty to niezwykle popularne menu.

Wendy's Sour Cream and Chive Baked Potato zawiera tylko 310 kalorii i 2,5 grama tłuszczu. Jest to jednak żywność o wysokiej zawartości węglowodanów. Będziesz spożywać 63 gramy węglowodanów, gdy będziesz sobie radził z tą taterową ucztą.

Mrozy Wendy's różnią się zawartością kalorii i tłuszczu, ponieważ występują w kilku różnych rozmiarach. Najlepiej jest wybrać Jr. Classic Chocolate Frosty, która dostarcza tylko 200 kalorii i 5 gramów tłuszczu.

Zdrowe opcje

Wendy's Rich & Meaty Chili Nutrition Facts
Rozmiar porcji 1 mały (227 g)
Na porcję % Dzienna wartość*
Kalorie 170
Kalorie z tłuszczu 45
Suma tłuszczu 5g 8%
Tłuszcz nasycony 2g 10%
Tłuszcz wielonienasycony 0g
Tłuszcz jednonienasycony 2g
Cholesterol 35 mg 12%
Sód 780 mg 32%
Potas 400 mg 11%
Węglowodany 16g 5%
Dietary Fibre 4g 16%
Cukry 6g
Białko 15g
Witamina A 0% · Witamina C 0%
Wapnia 4% · Żelazko 15%
* W oparciu o dietę 2000 kalorii

Mimo że chili jest popularne, istnieje wiele różnych sposobów na przygotowanie posiłku przyjaznego dla zdrowia i utrzymanie kontroli nad liczbą kalorii. Użyj tych kombinacji posiłków, aby zaspokoić głód fast-foodów i utrzymaj całkowitą liczbę poniżej 500 kalorii.

Wendy's Hamburger Meal: 485 kalorii

 • Junior Hamburger: 260 kalorii
 • Sałatka ogrodowa (z cytryną zamiast dressingiem): 25 kalorii
 • Classic Chocolate Frosty (Junior): 200 kalorii

Wendy's Chili + Cheese Meal: 465 kalorii

 • Bogaty i mięsny Chili (mały): 170 kalorii
 • Shredded Cheddar Cheese: 70 kalorii
 • Apple Slices: 35 kalorii
 • Classic Vanilla Frosty (Junior) 190 kalorii

Wendy's Potato and Salad Meal: 405 kalorii

 • Sałatka z kurczakiem Apple Pecan (pół rozmiaru, bez standardowego sosu): 180 kalorii
 • Light Honey French Dressing: 40 kalorii
 • Half Baked Potato: 135 kalorii
 • Najlepsze rozdrobnienie mięsa: 50 kalorii

Jeśli nie widzisz opcji posiłku, którą lubisz, pamiętaj, że możesz dostosować swoje zamówienie, by uzyskać to, czego chcesz. Istnieje kilka różnych opcji wyboru bułki, wybór mięsa i wybór toppingu, dzięki czemu możesz stworzyć kanapkę i posiłek, który ogranicza głód i pomaga utrzymać dietę na dobrej drodze.

Niezdrowe opcje

Podobnie jak inne fast foody, menu zawiera bardzo wysokokaloryczne opcje burgerów. Cheeseburger Dave's Triple zapewnia ponad 1000 kalorii i 72 gramy tłuszczu. Yikes!

Baconator zapewnia 970 kalorii i 62 gramy tłuszczu. A jeśli sparujesz burgera z bekonem z frytkami Baconator, będziesz musiał dodać kolejne 490 kalorii i 28 gramów tłuszczu.

I jak można się spodziewać, duża Wendy's Frosty ma dość wysoką kaloryczność. Jeśli wybierzesz duży Chocolate Frosty, zużyjesz 580 kalorii, 15 gramów tłuszczu i aż 79 gramów cukru.

Najlepszy sposób na spożywanie niskokalorycznych w Wendy's

Pobierz aplikację Wendy na smartfona. Możesz wprowadzić cel kalorii do aplikacji, a następnie wybrać jedną z pełnych propozycji posiłków, które zapewnia. Jeśli zdecydujesz, co zjeść, zanim wejdziesz do restauracji, będziesz bardziej skłonny utrzymać posiłek Wendy zdrowy i mało kalorii.