Witamy w intensywnym treningu!

Od 2001 roku Intensywny trening jest jednym z najbardziej użytecznych, rzetelnych i godnych zaufania źródeł informacji o dietach i zdrowej diecie.

Mój cel tutaj był zawsze prosty. Aby wyeliminować wszystkie kłamstwa, złe informacje i ogólne bzdury, które nieustannie otulają takie tematy jak treningi, diety, odchudzanie, budowanie mięśni, suplementy i tak dalej.

Moim celem nr 1 jest wyjaśnienie wszystkich twoich nieporozumień i pomoc w zrozumieniu, co będzie najlepsze dla ciebie, twojego ciała i twojego dokładnego celu.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać ciało, które chcesz!

Aby zapewnić jak najlepsze wyniki, Intensywny trening zapewni Ci wszystkie darmowe informacje, które będziesz potrzebować, i po drodze obejmie wszystkie kluczowe aspekty diety i fitnessu. Dotyczy to takich tematów jak:

 • Podnoszenie ciężarów
 • Kulturystyka
 • Utrata wagi
 • Przybranie na wadze
 • Jak zbudować mięśnie
 • Jak stracić tłuszcz
 • Diety
 • Odżywianie
 • Procedury i programy treningowe
 • Cardio
 • Suplementy
 • Ćwiczenia
 • I wiele więcej.

Zasadniczo, Intensywny trening obejmuje WSZYSTKO, co musisz wiedzieć, aby uzyskać ciało, które chcesz. I tak, wszystko będzie za darmo. Najpierw nie będziesz musiał kupować ani rejestrować się za żadne śmieci. Obiecuję.

Dlaczego powinieneś słuchać intensywnego treningu?

Intensywny trening jest w pełni własnością, jest obsługiwany i napisany przez jedną osobę ... mnie.

Zainteresowałem się dietą i fitnessem w 1999 roku. Chciałem budować mięśnie, tracić tłuszcz, jeść zdrowiej, być silniejszym, być bardziej wysportowanym i po prostu świetnie wyglądać.

Tak jak ty wyruszyłem, szukając informacji, jak najlepiej osiągnąć wszystkie te cele. Szybko odkryłem, że istnieją tysiące stron internetowych, blogów, forów, czasopism, trenerów, dietetyków, trenerów siły i wielu innych źródeł mówiących tak wiele różnych rzeczy.

Niektóre z tych rzeczy są słuszne, większość z nich jest zła, a reszta to po prostu kłamstwa i oszustwo wykorzystywane do próbowania nakłonienia ludzi takich jak my do kupowania bzdur, których nie potrzebujemy. Jestem pewien, że wiesz dokładnie, o czym mówię.

I właśnie dlatego zacząłem intensywne treningi. Chcę pomóc ci dowiedzieć się, którą radę naprawdę powinieneś słuchać i której powinieneś całkowicie unikać. Skąd mam wiedzieć? Ponieważ już to przeżyłem.

Używałem bezużytecznej rutyny treningowej, próbowałem głupich diet, kupowałem bzdurne produkty i suplementy, i w zasadzie marnowałem czas, wysiłek i pieniądze robiąc to, co nie działa, zanim wreszcie zorientowałem się, co robi.

Spędziłem ostatnie 10+ lat obsesyjnie badając każdy aspekt budowy mięśni, odchudzania, podnoszenia ciężarów, układu krążenia, diety, żywienia, suplementów i innych (i nadal to robię codziennie), aby dowiedzieć się, co działa najlepiej, co działa najgorzej, a co nie działa wcale.

Czytałem pozornie nieskończoną ilość książek, artykułów i badań naukowych, obserwowałem masę prawdziwych wyników na świecie i wykorzystałem to wszystko do samodzielnego wykorzystania, aby znacznie poprawić moje ciało i uzyskać rezultaty, które chciałem osiągnąć.

Chcę pomóc Ci stracić tłuszcz, zbudować mięśnie i poprawić swoje ciało

A teraz chcę ci pomóc uniknąć popełniania tych samych błędów, które już popełniłem (i niezliczone inne), abyś mógł uzyskać pożądane rezultaty tak szybko i skutecznie, jak to tylko możliwe.

Intensywny trening ma na celu pomóc każdemu bez względu na to, jakie są jego cele i bez względu na to, jak długo starają się je osiągnąć. Od początkujących, którzy muszą być skierowani we właściwym kierunku, do osób, które od lat pracują i odchudzają się w jakiejś formie i nadal nie widzą pożądanych rezultatów.

Niezależnie od tego, czy przyszedłeś tutaj, aby dowiedzieć się o utracie wagi i jak stracić tłuszcz, czy o przybraniu na wadze i jak budować mięśnie ... będzie to pokryte. Niezależnie od tego, czy przyjechałeś tutaj, szukając najbardziej efektywnych ćwiczeń i ćwiczeń treningowych, czy najkorzystniejszego planu diety i suplementów ... będzie on objęty. Bez względu na to, jaki jest twój cel lub poziom doświadczenia, wszystko, co musisz wiedzieć, aby stworzyć najlepszy plan diety i trening siłowy (i / lub cardio), zostanie objęte tutaj ... za darmo.

Gotowy, aby zacząć Uzyskiwanie najlepszych wyników?

Nie wiem jak wy, ale mam już dość tego wprowadzenia. Czas dotrzeć do tego, po co tu przybyłeś: bezpłatne, wysokiej jakości informacje wyjaśniające, jak uzyskać najlepsze możliwe wyniki.

Jesteś ze mną? Dobry. Tu jest mnóstwo rzeczy do zobaczenia, ale najlepsze miejsca na początek to:

 • Przewodnik po procedurach treningowych
 • Przewodnik po diecie
 • Jak schudnąć
 • Jak uzyskać wagę
 • Jak zbudować mięśnie

Witamy w intensywnym treningu!

Nie jest tajemnicą, że ciało i cerę Kourtney Kardashian ostatnio szczególnie spoglądają na punkt. A teraz możemy oficjalnie ujawnić jej sekret diety. Podczas gdy niektórzy celebrytami twierdzą, że ich absurdalne absurdy po urodzeniu dziecka są spowodowane "ściganiem swoich dzieci", Kourt wyjaśnił, że jej nie przyszło tak łatwo. Jej sekret? Wiedzieliśmy już, że przysięga na organiczne, bezglutenowe jedzenie i ostrożną kontrolę porcji. Najnowsze zobowiązanie diety gwiazdy? Iść bez nabiału.

"Ciągle słyszę, że [rezygnacja z mleczarni] jest świetna dla twojej skóry", powiedziała PopSugar. "A ten nowy lekarz, którego moje dzieci i ja widzimy, powiedział, że wszyscy mamy alergię na to ... Tak wielu ludzi twierdzi, że po roczniku nie powinno się jeść mleka. ... Mamy go raz na jakiś czas, ale w ciągu ostatnich sześciu tygodni mieliśmy go dwa razy. "

Więc jakie są oficjalne posiłki Kourtney teraz, gdy jest całkowicie bezglutenowa i bez nabiału? W tej chwili jej ulubioną przekąską jest brazylijski pudding z awokado, który mówi, że je "każdego ranka". Ale nie można jeść puddingu z awokado na każdy posiłek, a Kourtney przyznaje, że miała na diecie dobre i złe wyniki.

"Myślę, że nabiał jest najłatwiejszy do zastąpienia" - przyznaje. "Jest tak wiele opcji na mleko i serów, to nie jest takie trudne, ale jesteśmy też bezglutenowi i to naprawdę trudne." Kourtney mówi, że kiedy dokładnie zorientujesz się, co jest na i poza menu, łatwiej będzie znaleźć dobre opcje. "Znalazłem piekarnie, które wytwarzają ciasteczka z kawałkami czekolady [bez glutenu i bez mleka]" - mówi. "Różne rzeczy, więc nie jesteśmy całkowicie brakuje."

Kontynuuj przewijanie, aby sprawdzić ulubione, bezglutenowe dania Kourtney!