Fat Kid Dancing

O

"Fat Kid Dancing" to mem oparty na zebranym filmie tanecznej, pięcioletniej Jessiki Leonard o sile 230 funtów z jej pierwszego wystąpienia w dziennym talk show Maury w 2002 roku.

Utrata masy ciała Jessiki

Zgodnie z artykułem w Dzień Kobiet magazyn Graeme Culliford V (opublikowany na forach kulturystycznych) Problem z wagą Jessiki stał się zagrażający życiu, uniemożliwił jej chodzenie i spowodował poważne problemy z układem oddechowym i krążeniem.

W październiku 2005 r. Nieznajomy zadzwonił do Children's Services, by zgłosić obawy o stan zdrowia Jessiki, co spowodowało 19-miesięczny pobyt w specjalistycznej klinice otyłości w Virginie, gdzie ośmiolatek z powodzeniem obniżył swoją wagę do 110 kg. Dieta i ćwiczenia są uznawane za metodę odchudzania, chociaż poddano ją innym operacjom w celu skorygowania innych powiązanych kwestii, takich jak nadmierna skóra i pochylone nogi.

Zobacz też:

online

Błyskowe wideo z pętlą Jessiki do piosenki Shake That Ass, Bitch by Splack Pack został opublikowany na forach Ebaum World w 2004 roku.

On Y.T.M.N.D.

Najwcześniejszy wynik "Fat kid dancing" na YTMND skutkuje stworzeniem strony 1 czerwca 2005 roku. Dziecko Fatmoda z iPodem to parodia na reklamach sylwetkowych tańczących na iPodzie, pochodzących od gifa Jessica. Strona ma ponad 27 000 wyświetleń i średnią ocenę 3,69 gwiazdek, co czyni go najbardziej popularnym YTMND w memach.

W latach 2005-2007 istniało 29 dodatkowych "Tańczących dzieciaków do tańca" YTMND, żadnych w 2008 i jednego w 2009 roku. Kliknij tutaj, aby zobaczyć aktualne statystyki dotyczące YTMND.

Na Youtube

23 grudnia 2007 roku, kilka lat po tym, jak animowany GIF dokonał rund, wideo zostało ponownie przesłane na Youtube przez xboxthreesixty. Film ma ponad 18 milionów wyświetleń. Od pierwszego dnia wideo zaczęło otrzymywać rekomendacje od popularnych wyszukiwań dotyczących "tłustego tańca dla dzieci".

Google Insights for Search

Tendencja do "tłustego tańca dla dzieci" gwałtownie rośnie w lutym 2005 r., Chociaż wyszukiwanie ograniczone do stycznia-marca 2005 r. Daje niewiele wyników dotyczących Jessiki Leonard. Przeciwnie, jest więcej wzmianek o Gary Brolsma, Numa Numa, takich jak ta wzmianka w MSNBC.

Poszukiwania krasnoludka "Numa Numa" wyszukują "gruby taniec dziecięcy", chociaż kształt trendów jest silnie zbieżny. Wygląda na to, że poszukiwanie "tłustego dzieciaka tańca" może rzeczywiście odzwierciedlać segment populacji szukającej Numa Numa bez znajomości właściwego tytułu lub ogólnego trendu poszukiwania niespecjalistycznych dzieciaków z tańczącymi tłuszczami.