Jak stracić 20 funtów. tłuszczu w 30 dni ... bez wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń

Fat Loss dzięki lepszej nauce i prostocie

Można stracić 20 funtów. tłuszczu w organizmie w ciągu 30 dni poprzez optymalizację dowolnego z trzech czynników: ćwiczeń, diety lub schematu leczenia lekami / suplementami. Widziałem elitarną implementację wszystkich trzech w pracy z zawodowymi sportowcami. W tym poście odkryjemy, co nazywam "dietą wolno-węglowodanową".

W ciągu ostatnich sześciu tygodni, wyciąłem z około 180 funtów. do 165 funtów, podczas dodawania około 10 funtów. mięśni, co oznacza, że ​​straciłem około 25 funtów. z tłuszczu. Jest to jedyna dieta poza dość ekstremalną cykliczną dietą ketonową (CKD), która wytworzyła żyły w moim brzuchu, który jest ostatnim miejscem, w którym tracę tłuszcz (cholera, skandynawska genetyka). Oto cztery proste zasady, których przestrzegałem ...

Zasada # 1: Unikaj "białych" węglowodanów

Unikaj węglowodanów, które są - lub mogą być białe. Następujące środki spożywcze są w związku z tym zabronione, z wyjątkiem 1,5 godziny po zakończeniu treningu wytrzymałościowego, trwającego co najmniej 20 minut: chleb, ryż, płatki, ziemniaki, makaron i smażone jedzenie z panierką. Jeśli unikasz jedzenia czegokolwiek białego, będziesz bezpieczny.

Zasada # 2: Jedz te same kilka posiłków w kółko

Najbardziej skutecznymi dietetykami, niezależnie od tego, czy ich celem jest przyrost mięśni czy utrata tkanki tłuszczowej, ciągle jedzą te same kilka posiłków. Mieszaj i łącz, budując każdy posiłek z jedną z każdej z trzech następujących grup:

Białka:
Białka z jednym pełnym jajkiem dla smaku
Pierś z kurczaka lub udo
Trawiasta ekologiczna wołowina
Wieprzowina

Rośliny strączkowe:
soczewica
Czarna fasola
fasola Pinto

Warzywa:
szpinak
Szparag
Groch
Wymieszane warzywa

Zjedz tyle produktów, ile chcesz. Tylko pamiętaj: zachowaj to proste. Wybierz trzy lub cztery posiłki i powtórz je. Prawie wszystkie restauracje mogą podać sałatkę lub warzywa zamiast frytek lub ziemniaków. Zaskakujące jest to, że znalazłem meksykańskie jedzenie, wymieniając ryż na warzywa, aby być jedną z kuchni najbardziej sprzyjających diecie "powolnego węglowodanów".

Większość osób stosujących dietę "niskiego" węglowodanu skarży się na niską energię i rzuca palenie, nie dlatego, że takie diety nie mogą działać, ale dlatego, że zużywają niewystarczającą ilość kalorii. 1/2 szklanki ryżu to 300 kalorii, a 1/2 szklanki szpinaku to 15 kalorii! Warzywa nie są gęsto kaloryczne, dlatego ważne jest, aby dodać rośliny strączkowe do kalorycznego obciążenia.

Niektórzy sportowcy jedzą 6-8 razy dziennie, aby przełamać obciążenie kaloryczne i uniknąć tłuszczu. Myślę, że to jest absurdalnie niewygodne. Jem 4x dziennie:

10 rano - śniadanie
13.00 - lunch
17.00 - mniejszy drugi lunch
7: 30-9pm - trening sportowy
22.00 - kolacja
12.00 - kieliszek wina i Discovery Channel przed snem

Oto niektóre z moich posiłków, które powtarzają się raz za razem:

breakfast-wince.jpg
Jajecznica z jajecznicą, którą można nalewać, z białkiem jajowym, czarną fasolą i warzywami w mikrofalówce
lunch-wince.jpg
Trawiasta ekologiczna wołowina, fasola pinto, warzywa mieszane i dodatkowa guacamole (meksykańska restauracja)
dinner-wince.jpg
Trawiasta ekologiczna wołowina (od Trader Joe's), soczewica i mieszane warzywa

Zasada # 3: Nie pij kalorii

Pij ogromne ilości wody i tyle niesłodzonej herbaty mrożonej, herbaty, napojów gazowanych, kawy (bez białej śmietanki) lub innych napojów bezkalorycznych / niskokalorycznych, jak chcesz. Nie pij mleka, normalnych napojów bezalkoholowych lub soku owocowego. Jestem fanatykiem wina i co najmniej jeden kieliszek wina każdego wieczoru, co moim zdaniem w rzeczywistości pomaga odzyskać sport i utratę tłuszczu. Ostatnie badania nad resweratrolem to potwierdzają.

Zasada # 4: Weź jeden dzień wolny na tydzień

Polecam soboty jako dzień "Dieters Gone Wild". W soboty wolno mi jeść wszystko, co chcę, i wychodzę z siebie, aby jeść lody, Snickers, Take 5, i wszystkie inne moje wady w nadmiarze. Robię się trochę chory i nie chcę na nic patrzeć przez resztę tygodnia. Paradoksalnie, gwałtownie zwiększając spożycie kalorii w ten sposób raz w tygodniu zwiększa się utrata tkanki tłuszczowej, zapewniając, że twój metabolizm (funkcja tarczycy, itp.) Nie zmniejsza się z przedłużonego ograniczenia kalorycznego. Zgadza się: jedzenie czystego badziewia może pomóc ci stracić tłuszcz. Witamy w Utopii.

###

Jeśli podobał Ci się ten post, zapoznaj się z moją najnowszą książką The 4-Hour Body, # 1 New York Times i # 1 Amazon bestseller. Dowiesz się: dokładniejsze szczegóły diety Slow Carb (opisane w powyższym poście), w jaki sposób uzyskałem 34 funty mięśni w 28 dni, jak wytworzyć 15-minutowe kobiece orgazmy i więcej.

Możesz także uzyskać rozszerzony i zaktualizowany 4-godzinny tydzień pracy, który obejmuje ponad 50 nowych studiów przypadków dotyczących luksusowego stylu życia, budowania biznesu, skrócenia godzin 80% + i podróży dookoła świata.

Powiązane i zalecane posty:

Tim Ferriss przeprowadził wywiad z Derekiem Sivers
Artykuły Tim Ferriss na Huffington Post

Wysłany: 6 kwietnia 2007.

Udostępnij to:

Sprawdź Tribe of Mentors, moją najnowszą książkę, która dzieli się krótką, taktyczną poradą życiową od ponad 100 światowej klasy wykonawców. Wielu znanych na świecie przedsiębiorców, sportowców, inwestorów, pokerzystów i artystów jest częścią tej książki. Wskazówki i strategie w Tribe of Mentors już zmieniły moje życie i mam nadzieję, że tak samo dla ciebie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć przykładowy rozdział i pełne szczegóły. Około 90% gości nigdy nie pojawiło się w moim podkastum.

Kto był przesłuchiwany? Oto bardzo drobna lista: ikony technologii (założyciele Facebooka, Twittera, LinkedIn, Craigslist, Pinterest, Spotify, Salesforce, Dropbox i innych), Jimmy Fallon, Arianna Huffington, Brandon Stanton (ludzie z Nowego Jorku), Lord Rabbi Jonathan Sacks , Ayaan Hirsi Ali, Ben Stiller,Maurice Ashley (pierwszy afrykańsko-amerykański arcymistrz szachowy), Brené Brown (badacz i autor bestsellerów), Rick Rubin (legendarny producent muzyczny), Temple Grandin (ekspert od zachowań zwierząt i działacz autystyczny), Franklin Leonard (Czarna lista), Dara Torres (12-krotny medalista olimpijski w pływaniu), David Lynch (reżyser), Kelly Slater (legenda surfingu), Bozoma Saint John (Beats / Apple / Uber), Lewis Cantley (słynny badacz raka), Maria Sharapova, Chris Anderson (kurator TED), Terry Crews, Greg Norman (ikona golfa), Vitalik Buterin (twórca Ethereum) i prawie 100 innych. Sprawdź to wszystko, klikając tutaj.