RZECZY, ŻE NIE BĘDZIE MÓWIĆ TŁUSZCZOWEJ DZIEWCZYNY ... WIĘC MAM

(Wszystkie obrazy wykonane przez niesamowitą Liorę K)

Rzeczy, o których chciałbym wiedzieć wcześniej Rzeczy, których nauczyłem się w prawdziwym życiu.
Ludzie naprawdę muszę porozmawiać o czymś więcej:
---------------------------------------------------------

Każdy się przewraca, gdy się pochylają. Każdy. Po prostu usuńmy to z drogi nietoperza. W ciągu ostatnich kilku miesięcy miałem już ponad 30 kobiet, od cienkich po bardzo cienkie do wysokich, w moim łóżku, a ja prosiłam ich, by przytulały kolana. Nie uwierzysz w to ... WSZYSTKO BYŁO RÓWNYCH TUMMY. Nikt nie był zwolniony z podatku. Nawet mój wspaniały, profesjonalny model o wysokości 6 stóp i niesamowitej Katie miał rolki. Zdjęcia z żołądka zmieniły się w moje ulubione obrazy z projektu ... więc przestań myśleć, że są złe i spróbuj przyjąć (odważę się powiedzieć "obejmując") twoje!

Kiedy ludzie mówią "jesteś wspaniały", uwierz im. Nie robię tego, a to wstyd. Kiedy ludzie naprawdę Cię komplementują, to dlatego, że naprawdę to widzą. Staraj się nie odrzucać ich perspektywy jako błędnej i zakładaj, że wiesz lepiej. Widzą was wszystkich. Widzimy nasze wady. Uwierzyć im.

"Arm flab jest krępujące." Nie, nie, idź sobie. Nie, nie ty. Ludzie, którzy nam to mówią, głupie.

Nie jesteś oszałamiający pomimotwoje ciało. Jesteś oszałamiający bo twojego ciała. Istnieje wyraźna różnica. Dorastałem w kulturze, która uznałaby "nieatrakcyjne" kobiety za "specjalne duchy". Niższa kategoryzacja, która sugerowała, że ​​jedyną rzeczą wartą zachodu jest to, co było w środku. Cóż, tak. Wszyscy jesteśmy czymś znacznie więcej niż naszymi ciałami, ale nasze ciała są również piękną częścią nas. Piękno pochodzi z wewnątrz i na zewnątrz. Jestem głęboko przekonany, że każda osoba jest piękna, a to pozostawia wnętrze, które jest najbardziej wymowne, jeśli chodzi o prawdziwe "piękno".

Facet może cię podnieść i nie złamie mu kręgosłupa. "Czekaj, co Jes? Jesteś pełen gówna." Nie. To mi się przydarzyło po raz pierwszy od ... sześciu lat? Jestem znacznie cięższy niż 6 lat temu (jak ... 70 funtów cięższych), więc kiedy podbiegłem do mojego przyjaciela, Erika, żeby się przytulił, a on podniósł mnie piętami w powietrzu ... to mnie opuściło zdyszany. Zapomniałem, że było to możliwe; Przyjąłem życiową pustkę, że zostałem zniesiony. Tak ekscytujące. Eric nie doznał obrażeń i odszedł bez szwanku.

Nie musisz ćwiczyć codziennie, aby poczuć się lepiej. Wiele osób uważa, że ​​ktoś, kto jest gruby, musi ćwiczyć jak najwięcej, aby udowodnić, że chce się stać "mniej gruby". Jakby przyjmując własne ciało jak jest byłoby grzechem, a to po prostu głupie. Tak, ćwiczenia mają wspaniałe fizyczne i psychiczne korzyści, ale nie jesteś to winien nikomu, kto stara się zmienić twoje ciało, chyba że chcesz. Nie musisz się zmieniać, aby być w porządku. Kropka.

Możesz zakochać się w sobie. Obiecuję. To będzie najstraszniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobisz, i to jest w porządku. Będzie to również najbardziej niesamowite (aczkolwiek bardzo stopniowe) doświadczenie, jakie kiedykolwiek będziesz mieć. To nie czyni cię narcystycznym. To nie czyni cię próżnym. Jest wyzwalająca w każdej formie słowa.


Dobrze jest też mieć dni, kiedy nie kochasz siebie. Przeczytaj to. Nie naprawdę. Przeczytaj to. A potem zdaj sobie sprawę, że dorastaliśmy, ucząc się i internalizując, że nie jesteśmy w porządku całe nasze życie. Dla mnie jest to 26 lat indoktrynacji self-hate i prania mózgu. To zajmie o wiele dłużej, niż myślisz, aby odwrócić to myślenie i na pewno nie stanie się to z dnia na dzień. Pozwól sobie na "słabe" dni. Płacz, opłakuj, szlochaj, krzycz, rzucaj rzeczy. Którykolwiek. Potem wstań, odgarnij się, podrzuć media i idź do przodu, bo jesteś wojownikiem.

Wszystkie cycki są nierówne. Jeśli masz dużo cycków, być może droga nierówny. Nie stresuj się. Jest to całkowicie normalne.

Są ludzie, którzy wolą duże damy. Mam na myśli wszystkie rozmiary dużych. Myślałem, że moim najlepszym wyborem w życiu było znalezienie partnera, który przyjęty mój tłuszcz. Pauza. Daj mi chwilę, żeby powiesić głowę i potrząsnąć nią. Nie tylko są ludzie, którzy uwielbiają "grube" kobiety, ale DUŻO spośród tych, którzy je preferują. To ostatecznie kończy się na interesującym terytorium, o którym mówi tutaj Marianne, ale kwestia, którą próbuję podjąć, powraca do argumentu "mimo, że z powodu". Oto, co powinieneś wiedzieć: NIE musisz zadowalać się kochankiem, który jest "w porządku" ze swoim ciałem. Masz prawo (i miliony możliwości), aby znaleźć kogoś, kto jest zauroczony swoim ciałem. Zasługujesz na bycie wielbionym, kobieto!

Tłuste laski uderzają gorących facetów ... CAŁA. THE. TIME. Wiem, że hot jest względne i all inclusive w zależności od tego, z kim rozmawiasz, ale do tych celów, porozmawiajmy o "bardzo atrakcyjnym" trybie "hot". Wiesz, te głupie pisklęta nie zasługują? Chcemy udawać, że nie wiemy, o czym mówię, ale bądźmy realni; całkowicie to robimy. Fakt, że "grube pisklęta biją" gorących "facetów" był jedną z najpotężniejszych realizacji, jakie dotychczas miałem. Zgodnie z powyższym paragrafem wiedziałem, że będzie ktoś to byłoby dla mnie atrakcyjne, ale basen byłby mały (z powodu mojego ciała) i potencjalnie pełen facetów, których osobiście nie uważałem za seksownych. Tak więc musiałbym zadowolić się każdym, kto by mnie zabrał. W końcu, jak mógłby być konwencjonalnie wspaniały mężczyzna (wysoki i z tatuażami oczywiście) jak tłuste pisklęta? Weh-he-hell, powiem ci coś: przez różne strony, wydarzenia, imprezy i spotkania w sklepie narożnym, znalazłem się z ponadstomężczyźni, którzy szykowali się do tego, by się z tym pogodzić. Byłem tym który musiał przesiać i wybrać najgorętsze z upałów. Panie, ponad sto."Dziewczyny" pokazały, o czym myśli społeczeństwo że kiedy postać Hannah ma weekendowy romans z atrakcyjnym i bogatym lekarzem. Ludzie odwrócili ich gówno. "Patrick Wilson jest tak gorący, że nigdy by nie zrobił Leny Dunham" był najbardziej rzucający się w oczy. Żona Wilsona odpowiedziała na te śmieci tutaj, ale tweet mówi o tym, na co większość ludzi uważa niekonwencjonalne kobiety zasługują. Jezu Chryste, to denerwujące. Nie będę wylewać szczegółów mych sypialni przychodzących i wychodzących, ale powiedzmy po prostu: najgorętsi w Tucson i ja dobrze sobie radzimy. Polecam przeczytanie artykułu Emily na temat XoJane, aby lepiej wyjaśnić, co staram się powiedzieć. Wiedz o tym: mit, że "nietypowe" ciała nie mogą być sparowane z "typowo atrakcyjnymi" ciałami, jest fałszywy. Kobiety muszą wiedzieć, że wszystkie ciała mogą być połączone ze wszystkimi ciałami.

Jazda podczas seksu NIE zawali jego wnętrzności. Po prostu zaufaj mi, tym, czego się obawiasz, jest całkowicie fałszywe. Oto świetny artykuł, który zmienił moje życie.

Noszenie czegokolwiek, co chcesz, jest politycznym stwierdzeniem. Dołącz do rewolucji. Styl rzutu wyklucza okno. Noś tutu. Nosić poziome paski. Noś turkusowe, chude dżinsy. Noś przezroczystą bluzkę. Noś bikini. Noś spodnie dresowe. Noś koszulę z napisem "Czy ta koszula sprawia, że ​​wyglądam grubo?". Noś to, co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy. To twoje życie.

Jesteś cholernie piękna. Mówię to z prostą twarzą i bardzo znaczącym spojrzeniem, w którym utrzymuję kontakt wzrokowy przez niewygodną ilość czasu. Wiem, że nie czujesz, że pasujesz do kategorii wspaniałości, którą tworzy nasz świat. Wiem, że to trudne. Wiem, że to codzienna bitwa. Ale pieprzyć ich faszystowskie standardy urody. Drugi, który przestajesz szukać chudego modelu w lustrze i zaczynasz patrzeć na TOBĘ ... jest sekundą, od którego zaczniesz doceniać to, kim jesteś. Przestań szukać wad. Przestań szukać różnic. Jesteś idealna. Jesteś więcej niż wystarczająco. Jesteś najlepszą rzeczą, jaka ci się kiedykolwiek przydarzyła. I jesteś kurwa piękna.

Powiedz to ze mną.

---------------------------------------------------------
Co jeszcze należy do tej listy?
Udostępnij to w komentarzach poniżej i kontynuuj tę rozmowę.

[EDIT: Chciałbym dodać, ponieważ widocznie jest to konieczne, że jeśli zamieścisz gruby zawstydzający lub nienawistny komentarz poniżej, zostanie on usunięty. Możesz mieć swoje opinie, ale ten blog jest bezpieczną przestrzenią dla wszystkich ciał, aby nauczyć się kochać siebie. Komentarze, które pozwalają na rozsądną dyskusję, są mile widziane. Jestem tu królową i to, co mówię, idzie. Pytania? Tutaj.]