Skąd mam wiedzieć, kiedy ćwiczę wystarczająco mocno, aby spalić tłuszcz?

Właściwie to ty prawie zawsze spalanie tłuszczu w jednym tempie lub inny, ale palisz się najbardziej, gdy twoje ciało jest w swoim aerobiku zasięg. Dobra zasada jest taka, że ​​po 20 minutach w twoim Strefa tlenowa, będziesz spalać więcej tłuszczu niż carbos. Ukryty Bailey, w Inteligentne ćwiczenia, stwierdza, że ​​będziesz się palił gruby po zaledwie dwunastu minutach ćwiczeń aerobowych. Jeśli ty może zwiększyć twoją aktywność tlenową do 30 minut lub dłużej, będziesz spalać większy procent kalorii z tłuszczu. Nadal istnieje spór co do tego, który z nich jest lepszy - dłuższy czas trwania przy niższej intensywności lub krótszy czas trwania przy wyższej intensywność. Jeśli jesteś ograniczony w czasie, to wyższa intensywność zmaksymalizuje twoje korzyści tlenowe w krótszym czasie. Jeśli możesz pracować dłużej, z mniejszą intensywnością, ty zmniejszy prawdopodobieństwo kontuzji. Celem jest spalić więcej kalorie, które zużyjesz. 3500 kalorii to 1 funt tłuszczu. Twoje mięśnie będą nadal spalać tłuszcz po aerobiku i ćwiczenia beztlenowe (trening mięśni).

(od Michaela G. Kurillimgkr2r@uva.pcmail.virginia.edu)

Jest to prawdopodobnie najczęstsze pytanie zadawane przez jednostki ćwiczenia w celu utraty wagi lub po prostu kontrola wagi. Wynika to z uznania, że ​​aerobik ćwiczenie jest znaczącym dodatkiem do każdego programu odchudzającego, to dieta i ćwiczenia aerobowe powodują więcej utraty wagi niż sama dieta. Ponadto ciężar utracony podczas ćwiczeń zwykle stanowi wyższy procent tłuszczu.

Ćwiczenia można podzielić na trzy ogólne poziomy intensywności, łagodny, umiarkowany i wysoki. Łagodna intensywność to wygodne chodzenie tempo i może być utrzymywane niemal bez końca, umiarkowana intensywność jest równy średniemu treningowi kondycyjnemu układu sercowo-naczyniowego (w stanie rozmawiać, ale nie śpiewać) i można je podtrzymać (u wyszkolonej osoby) przez 3 do 4 godzin, a wysoka intensywność nie w stanie mówić i może być utrzymany tylko przez 30 - 45 minut.

Na podstawie ostatnich i bardzo szczegółowych badań, pod względem absolutne spalanie tłuszczu, trening o umiarkowanej intensywności pali się najbardziej gruby. Przy częstości akcji serca równej około 75% wartości maksymalnej spalanie tłuszczu będzie podejście 0,5 grama - 1,0 grama tłuszczu na minutę. Jest ciężar zależność z dolnym końcem odnoszącym się do osoby o wadze 100 funtów i górny koniec do osoby o wadze 200 funtów. W miarę trwania trwa (większa niż 1 godzina), spalanie tłuszczu może nieznacznie wzrosnąć (inne 10%).

Przy łagodnej intensywności większość kalorii jest zużyta (85-90%) są tłuste kalorie, ale poziom bezwzględny wynosi tylko około 60% umiarkowana intensywność. Przy wysokich poziomach intensywności spalanie tłuszczu spada do poziomu około 65% umiarkowanego tempa, w miarę spalania cukru dostarcza resztę. Wysoki wskaźnik spalania cukru wyczerpuje ograniczone zaopatrzenie w cukier w mięśniach i powoduje niewydolność mięśni.

Jedynymi zastrzeżeniami dla powyższych wskaźników spalania są te liczby pochodzą od osób, które już były przeszkolone w zakresie aerobizy i zostały przeprowadzone w AM przed śniadaniem. Osoby mniej dopasowane wiadomo, że spalają mniej tłuszczu i więcej cukru (część aerobik uwarunkowania to większe poleganie na spalaniu tłuszczu dla energii). Ćwiczenia po posiłku będą sprzyjać większemu spalaniu cukru. Spożycie cukru podczas sesji treningowej również będzie miało na celu opóźnia spalanie tłuszczu na korzyść cukru. Te liczby zostały wyprowadzone z jazdy na rowerze, a więc liczby bezwzględne można zwiększyć, jeśli ćwiczenia wykorzystujące więcej grup mięśni są wykorzystywane (bieganie, wioślarstwo itp.). Od szczytowych wskaźników produkcji energii dla różnych ćwiczenia, wioślarze mogą osiągnąć około 40% więcej.


Jest to część strony często zadawanych pytań misc.fitness.aerobics(FAQ).

Jeśli masz jakieś sugestie, poprawki lub pytania dotyczące tej strony,proszę użyć
na stronie z komentarzami, aby nas powiadomić!

Główna strona FAQ |Główna strona aerobiku |Opinia |