Plan diety Ellen DeGeneres »iFitandHealthy.com

Plan diety Ellen DeGeneres

Ciąg dalszy od diety Ellen DeGeneres.

Ellen DeGeneres"Plan diety - wzorowy czy moda? Plan diety Ellen DeGeneres brzmi jak moda na dietę. Czemu? Ponieważ jest surową weganką. Dieta Ellen DeGeneres nie zawsze była tak restrykcyjna i nie dotyczyła głównego nurtu żywieniowego. Kiedyś jadła steki, hamburgery, nabiał i fast-food. Teraz nie je nic z tych rzeczy, ale wygląda na to, że przeszła z jednej skrajności w drugą.

Plan diety Ellen DeGeneres jest mylący. Mówi, że stała się weganką, ponieważ chciała mieć energię. Z drugiej strony, ostatnio przeszła na coś, co nazywa "cukrem szybko" (detoksykacja cukru), ponieważ musiała zwiększyć jej poziom energii. Racja, więc jeśli bycie weganinem nie poprawiło jej dotychczasowego poziomu energii - i właśnie dlatego zrobiła to w pierwszej kolejności - wydaje mi się, że wegańska dieta nie przyniosła w tej chwili pożądanych rezultatów.

Nie wiem jak wy, ale nie dziwię się, że dieta Ellen DeGeneres wydaje się ssać wielki czas na podniesienie poziomu energii. Ona nie je białka zwierzęcego (prawdopodobnie jedna z najbardziej pożywnych rzeczy, które można jeść na tej planecie) - ona również nie spożywa nabiał ani nawet jaj. Co ona je? Najwyraźniej dużo cukru. Chodzi mi o to, że kiedyś zużywała dużo prostych węglowodanów i pustych kalorii, ale teraz robi ten cukier, więc zakładam, że wegańskie ciasteczka, ciastka i cukierki są poza jej menu.

Wciąż, nawet bez cukru, dieta Ellen DeGeneres ogranicza się do warzyw, owoców, fasoli, ryżu i innych pokarmów o wysokiej zawartości węglowodanów. Oczywiście warzywa i owoce są świetne i nie ma nic złego w jedzeniu fasoli i ryżu, ale nie wszystkie warzywa i owoce są sobie równe. Nawet jeśli ktoś jest bardzo ostrożny i stara się jeść wyłącznie warzywa o wysokiej zawartości błonnika i jagody o wysokiej zawartości błonnika, istnieje powód, dla którego dietetycy mówią o umiarkowaniu i równowadze.

Jakkolwiek na to patrzysz, dieta wegańska jest zbyt bogata w węglowodany i ma niską zawartość zdrowych tłuszczów i białek. Brakuje jej również różnorodności, a jeśli to nie jest wystarczająco złe, to odcina całe grupy żywności (pełne ważnych składników odżywczych) bez ważnej przyczyny, co oczywiście jest bezproduktywne dla kogoś, kto ma na celu utrzymanie zdrowego zakresu wagi, ogólnie dobre wyniki. zdrowie i szczyt formy.

Najważniejsze informacje na temat diety Ellen DeGeneres Ellen zdaje się zaprzeczać. Pomimo tego, że wegańska dieta wysłała ją na szaloną jazdę po cukrze, upiera się, że dieta nie jest modą i faktycznie pomaga jej czuć się lepiej. To powiedziawszy, ma 52 lata i wygląda świetnie, co w mojej głowie może oznaczać tylko dwie rzeczy: albo ma ponadprzeciętne geny, a jej wybory dietetyczne nie mają znaczenia, albo jej prawdziwa dieta nie jest całkowicie wolna od steków, jeśli wiesz co mam na myśli. [źródło: Kształt]