Diet Doctor - Making Low Carb i Keto Simple

Członkostwo

Chcesz więcej?

Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wysokiej jakości treści Diet Doctor, abyś czuł się lepiej niż kiedykolwiek. Oto, co otrzymujesz:

  • Plany posiłkówPobierz wszystko, czego potrzebujesz, żeby odnieść sukces na niskim poziomie węglowodanów i keto. Dostaniesz spersonalizowane plany posiłków, przepisy kulinarne i listy zakupów - bez planowania.
  • Telewizor o niskiej zawartości węglowodanów Uzyskaj wgląd, radość i inspirację, które pomogą Ci odnieść sukces, od najlepszego na świecie kanału o niskiej zawartości węglowodanów.
  • Zapytaj ekspertów Wynajmij najlepszych ekspertów na temat niskowęglowodorów i nieregularnych postów na temat wszystkiego.
  • Pomóż nam pomóc milionom ludzi W pełni finansujemy ludzi. Każda opłata członkowska jest reinwestowana w rozwój organizacji, aby pomóc większej liczbie osób, a my bardzo szybko rośniemy.

Bezpłatny okres próbny na miesiąc, a następnie 9 USD miesięcznie. Anuluj online w dowolnym momencie.

Wypróbuj za darmo Dowiedz się więcej

Diet Doctor - Making Low Carb i Keto Simple


3. Dlaczego warto jeść keto - korzyści

Korzyści z diety ketonowej są podobne do innych diet o niskiej zawartości węglowodanów, ale są bardziej skuteczne niż liberalne diety o niskiej zawartości węglowodanów. Pomyśl o keto jako super-naładowanej diecie niskowęglowodanowej, maksymalizując korzyści.

Schudnąć

Przekształcenie ciała w maszynę do spalania tłuszczu ma oczywiste zalety dla utraty wagi. Spalanie tłuszczu jest znacznie zwiększone, a poziom insuliny - hormonu magazynującego tłuszcz - znacznie spada. To stwarza idealne warunki, w których może następować utrata tłuszczu bez głodu.

Ponad 30 wysokiej jakości badań naukowych pokazuje, że w porównaniu z innymi dietami, diety niskowęglowodanowe i ketonowe powodują bardziej efektywną utratę wagi.

Keto i kontrola apetytuKontrola apetytu

Na keto zyskasz nową kontrolę nad swoim apetytem. Kiedy twoje ciało spala tłuszcz 24-7, ma stały dostęp do tygodni lub miesięcy zgromadzonej energii, dramatycznie redukując uczucie głodu. To bardzo częste doświadczenie, a badania to potwierdzają.

Dzięki temu łatwiej jest jeść mniej i tracić zbędne kilogramy - po prostu nie jedz dopóki nie poczujesz głodu. To sprawia, że ​​okresowe posty są łatwe, a wysiłek jest bardzo obciążony, aby odwrócić cukrzycę typu 2 i przyspieszyć utratę wagi. Dodatkowo zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy, nie musząc ciągle jeść. Wiele osób odczuwa potrzebę jedzenia dwa razy dziennie (często pomijając śniadanie), a niektóre tylko raz dziennie.

Brak konieczności walki z głodem może również potencjalnie pomóc w problemach, takich jak uzależnienie od cukru lub żywności, a także niektórych zaburzeń odżywiania, takich jak bulimia. Przynajmniej uczucie zadowolenia może być częścią rozwiązania. Jedzenie może przestać być wrogiem i stać się twoim przyjacielem - lub po prostu paliwem, co wolisz.

Keto i stała energia i wydajność mózguStała energia i sprawność umysłowa

Ketoza powoduje stały przepływ paliwa (ketonów) do mózgu, a ty unikasz dużych wahań poziomu cukru we krwi. Często powoduje to poprawę ostrości i koncentracji. Każda mgła mózgu już dawno zniknie!

Wiele osób stosuje diety keto specjalnie dla zwiększenia sprawności umysłowej. Ponadto wiele osób doświadcza wzrostu energii podczas ketozy.

Na keto mózg nie potrzebuje węglowodanów. Jest zasilany 24-7 ketonami, doskonałym paliwem mózgowym dla skupienia i energii.

Kontroluj poziom cukru we krwi i cukrzycę typu 2

Dieta ketonowa kontroluje poziom cukru we krwi i jest doskonała do odwracania cukrzycy typu 2. Zostało to udowodnione w badaniach. Ma to sens, ponieważ keto obniża poziom cukru we krwi i zmniejsza negatywny wpływ wysokich poziomów insuliny.

Ponieważ dieta ketonowa może nawet odwrócić istniejącą cukrzycę typu 2, prawdopodobnie będzie jeszcze skuteczniejsza w zapobieganiu tej chorobie lub odwróceniu stanu przedcukrzycowego.

Ponad 150 historii sukcesu

Jak odwrócić cukrzycę typu 2 - przewodnik szybkiego startu

Ulepszone znaczniki zdrowia

Istnieje wiele badań wykazujących, że diety o niskiej zawartości węglowodanów poprawiają ważne markery zdrowotne, w tym profil cholesterolu (HDL, triglicerydy), poziom cukru we krwi, poziom insuliny i ciśnienie krwi.

Te powszechnie poprawione markery są połączone z czymś zwanym "syndromem metabolicznym" i poprawą masy ciała, obwodu talii, odwrócenia cukrzycy typu 2 itd.

Moje znaczniki zdrowia po 10 latach na diecie ketonowej

Spokojniejszy żołądek

Keto może powodować spokojniejszy żołądek, mniej (lub brak) gazu, mniej skurczów i bólów itp.

Dla wielu osób jest to najlepsza korzyść i zwykle wystarczy tylko dzień lub dwa, aby tego doświadczyć. Ucz się więcej

Zwiększona wytrzymałość fizyczna

Dieta Keto może znacznie zwiększyć twoją fizyczną wytrzymałość, dając ci stały dostęp do całej energii Twoich zapasów tłuszczu.

Zapasy węglowodanów przechowywanych w organizmie (glikogen) wystarczają tylko na kilka godzin intensywnych ćwiczeń lub mniej. Ale twoje sklepy z tłuszczami niesie wystarczającą ilość energii, aby łatwo wytrzymać tygodnie lub nawet miesięcy.

Jak zmaksymalizować wytrzymałość na diecie keto

Padaczka

Dieta ketonowa jest sprawdzoną i skuteczną terapią lekarską na epilepsję, stosowaną od lat dwudziestych. Tradycyjnie był on wykorzystywany przede wszystkim dla dzieci, ale ostatnio dorośli również z niego skorzystali.

Stosowanie diety ketogennej w epilepsji może pozwolić ludziom przyjmować mniej lub wcale leków przeciwpadaczkowych, pozostając jednocześnie bez napadów. Zmniejsza to efekty uboczne leku, a przez to zwiększa sprawność umysłową. Jeszcze

Więcej możliwych korzyści

Powyższe korzyści są najbardziej powszechne. Ale są też inne, które potencjalnie są jeszcze bardziej zaskakujące i - przynajmniej dla niektórych osób - zmieniają życie. Czy wiesz, że niski poziom węglowodanów często normalizuje ciśnienie krwi, powoduje mniej trądziku, kontroluje migrenę, może pomóc w pewnych problemach ze zdrowiem psychicznym i pomaga w dużo więcej?

Postępuj zgodnie z linkami poniżej, aby uzyskać więcej wiedzy, historii i nauki:

Inne potencjalne korzyści

Istnieją nawet naukowe spekulacje, że dieta ketonowa może zwiększyć długowieczność i pomóc w leczeniu lub zmniejszeniu ryzyka raka. Jest również stosowany jako eksperymentalne leczenie niektórych osób z chorobą Parkinsona.

Historie sukcesów

Zawsze cieszymy się z tego, że ludzie, którzy stosowali dietę ketonową, zrewolucjonizowali swoje zdrowie. Wysłano nam tysiące takich historii i opublikowaliśmy jedne z najbardziej niesamowitych - ponad 600 razy - aby każdy mógł je przeczytać.

Oto kilka z nich:

  • Keto i przerywany post: "Jestem całkowicie zdumiony przez zmiany"

  • Cukrzyca cofająca się w zaledwie 2,5 miesiąca z keto i poszczenie

  • Jak Melissa straciła 100 funtów za pomocą diety ketonowej i zatrzymała ją na 15 lat

  • Minus 125 funtów i nie więcej objadania się na keto dieta

Kategorie