Jeść lunch

Cóż, jestem w końcu najbardziej niezainteresowany "- powiedział pierwszy mówca -" ponieważ nigdy nie noszę czarnych rękawiczek i nigdy nie jem lunchu.
Za 600 $ (20 USD) możesz wybrać własne truskawki, nauczyć się robić dżem truskawkowy, zabrać do domu $ 200 dolarów truskawek i słoik dżemu i zjeść lunch.
Ponad jedna trzecia ludzi, którzy nie mogą się oderwać od pracy, twierdzi, że to dlatego, że nie mają wystarczająco dużo czasu, a piąta woli jeść lunch w biurze.
NOON Spędziłbym dzień wspinając się z moją rodziną na Kinder Scout w Peak District i jedząc obiad z koszyka dostarczonego przez sklep gospodarstwa Chatsworth na skalistym zboczu o nazwie Woolpacks.
Założyciel firmy Mark Hooper powiedział: "Chcę, aby każdy z nas spędził godzinę dziennie, aby zjeść lunch i porozmawiać z ludźmi, którzy pracują razem z nimi każdego dnia.
Natomiast 21 procent twierdziło, że są tak blisko sklepu z kanapkami, że naprawdę nie potrzebowali godziny na zakup i zjedzenie lunchu.
Nowy Jork, 15 listopada (ANI): Nowa ankieta wykazała, że ​​pracownicy, którzy jedzą lunch przy biurku, spożywają więcej kalorii i przekąsek niż ci, którzy jedzą.
5% chłopców i dziewcząt w klasach 8 i 10 stwierdziło, że nie jedli lunchu.
Siedzenie w zimnej furgonetce do zjedzenia obiadu nie jest samo w sobie idealne, ale stanowi alternatywę dla długiej podróży powrotnej do magazynu.
Ankieta wśród pracowników biurowych wykazała, że ​​56 procent je obiad przy biurkach, 21 procent je "deskfast", a 8 procent je kolację.
Sondaż według usług doradztwa w zakresie prawa pracy (Elas) twierdzi, że 90% pracowników biurowych nie przyjmuje już przydzielonej im przerwy, a większość je obiad przy biurku.
Badania ujawniają, że typowa przerwa obiadowa trwa zaledwie 19 minut dla brytyjskich pracowników, a tylko jedno na trzy biura oferuje wyznaczone miejsce do siedzenia i zjedzenia obiadu, większość pracowników ma tendencję do spożywania obiadu przy biurku, wybierając prawie siedem na dziesięć osób. aby kontynuować pracę i jeść w tym samym czasie.
Więcej robotników czuje się pod presją, aby zjeść lunch przy biurku
Większość ankietowanych skarżyła się na długą kulturę w Wielkiej Brytanii i musiała jeść obiad przy biurku.
Większość zjada obiad przy biurku, chociaż siedem procent nie je wcale w pracy, zgodnie z ustaleniami.