Brytyjska klinika odchudzająca »B.S.D

Brytyjska smukła dieta jest również nazywana dietą mikro ze względu na jej miniaturyzację, niesamowicie bardzo niskokaloryczny plan odchudzania, który koncentruje maksymalne odżywianie na minimalnej kaloryczności. Dlatego oba określenia, tj. Dieta mikro i brytyjska dieta slim (B.S.D) były szeroko stosowane.

Micro Diet to prosty system obejmujący 3 lub 4 bardzo niskokaloryczne, ale bardzo odżywcze napoje dziennie. Występują w różnych smakach i są niezwykle satysfakcjonujące. Każdy "posiłek" ma tylko 110 kalorii i na tym poziomie spożycia kalorii musisz schudnąć. Nie ma wątpliwości, że Micro Diet działa. Dowody kliniczne i publiczne doświadczenia, które opiszemy później, są obecnie bardzo przekonujące.

Ale przyjrzyjmy się, co sprawia, że ​​Micro Diet jest tak wyjątkowy. Trzy posiłki Micro Diet dziennie dostarczają dokładnie odmierzone ilości wszystkich składników odżywczych niezbędnych dla zdrowego organizmu. Nie ma absolutnie żadnego pożytku z zażywania mega dawek jednego składnika odżywczego, tylko z powodu braku innych równie ważnych. W końcu twoje ciało jest bardziej skomplikowane niż najbardziej wyrafinowany komputer i wymaga armii składającej się z ponad 50 podstawowych składników odżywczych, często działających interakcyjnie, aby zapewnić jej funkcjonowanie. Te składniki odżywcze muszą: a) dostarczać do paliwa, b) budować i utrzymywać tkanki ciała, oraz c) regulować procesy organizmu.

Oto, co otrzymujesz w ciągu jednego dnia od dostawy Micro Diet (bardziej szczegółowy podział składników Nutryional Micro Diet można znaleźć w Dodatku A na końcu książki).

42 gramy białka
Białko dostarcza 22 różnych aminokwasów, które budują nasze ciała i tkanki. Spośród nich osiem nazywa się "niezbędnymi" (dziewięć dla niemowląt), ponieważ ciało nie może ich zrobić; muszą pochodzić z jedzenia, które jemy. Każda komórka organizmu zawiera białko; skóra, zęby i paznokcie, włosy i kości. Ponieważ te białka ciała są ciągle rozkładane, a niektóre białka są tracone, zasoby białka w ciele muszą być stale uzupełniane.

Jeśli czytasz tabele przygotowane przez większość rządów, znajdziesz pewną odmianę średniej zalecanej ilości białka. Rząd USA zaleca średnio 56 gram dla mężczyzn i 44 gram dla kobiet. To zakłada mieszaną dietę o wysokiej i niskiej jakości białku i jest zwiększona o 30% w stosunku do minimalnych poziomów, aby uwzględnić indywidualne różnice. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca dziennie 37 gramów białka. Rząd Wielkiej Brytanii zaleca wyższe liczby, średnio 65 gramów dziennie dla mężczyzn i 54 gramów dla kobiet. Te zalecenia oczywiście zakładają również, że przeciętna dieta zawiera mieszaninę białek o wysokiej i niskiej jakości i jest przeznaczona dla osób uczestniczących w programie utrzymania masy ciała.

Badania kliniczne wyraźnie wykazały, że 42 gramy czystego białka o wysokiej jakości w trzech porcjach Micro Diet - dla kobiet - i 56 gramów w czterech porcjach Micro Diet.

Magnez jest niezbędny dla wszystkich żywych komórek do funkcjonowania niektórych enzymów zaangażowanych w wykorzystanie energii. Pomaga mięśniom w pracy. Większość naturalnych produktów spożywczych zawiera przydatne ilości magnezu; szczególnie cenne są zboża i warzywa.

120 mg żelaza
Żelazo utrzymuje twoje zdrowie krwi! Stanowi część czerwonych pigmentów krwi, która przenosi tlen z płuc do każdej części komórek twojego ciała i zabiera zużyty produkt, dwutlenek węgla, z powrotem do płuc. Źródłem żelaza są wątroba, nerka (i czarne puddingi).

120 mg cynku
Te pierwiastki śladowe są potrzebne do wzrostu, gojenia ran, zdrowia skóry i odporności na infekcje. Dobrym źródłem diety w codziennym użyciu są mięsa, rośliny strączkowe i produkty pełnoziarniste.

2,9 mg manganu
Jest to pierwiastek śladowy związany z wieloma enzymami. Niedobór powoduje słaby wzrost i deformacje kości u zwierząt. Średnia brytyjska dieta zapewnia 4,6 mg dziennie, z czego połowa pochodzi z Lea. Innymi bogatymi źródłami są całe zboża, rośliny strączkowe i warzywa liściaste.

0,16 mg molibdenu
Jest to pierwiastek śladowy, który stanowi istotną część wielu układów enzymatycznych. Może to pomóc w zapobieganiu próchnicy zębów. Do najbogatszych źródeł molibdenu należą kapusta, marchew, ziemniaki i bób.

150 mg jodu
Jod ma kluczowe znaczenie dla metabolizmu. To przyczynia się do hormonów tyroksyny i triodotyroniny, które pomagają regulować tempo przemiany materii. Ryby są jedynym bogatym źródłem jodu. Owoce, warzywa, zboża i mięso zapewniają różne ilości.

Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach
10 mg witaminy A

Brytyjska klinika odchudzająca »B.S.D

Brytyjska klinika odchudzania heeft een nieuwe foto toegevoegd.
· 19 lutego 2013 r ·
Brytyjska klinika odchudzania heeft een nieuwe foto toegevoegd.
· 19 lutego 2013 r ·
Brytyjska klinika odchudzania
· 18 lutego 2013 r ·

nasze produkty

Brytyjska klinika odchudzania heeft een nieuwe foto toegevoegd.
· 18 lutego 2013 r ·
Brytyjska klinika odchudzania heeft de omslagfoto bijgewerkt.
· 18 lutego 2013 r ·