Logowanie - WTAMU - Single Sign-On

ZASOBY INFORMACYJNE DOSTĘP DO POLITYKI. To system komputerowy jest własnością West Texas A & M University. Tylko autoryzowani użytkownicy mogą zalogować się do tego systemu komputerowego. Wszelkie nieautoryzowane użycie jest surowo zabronione i podlega lokalnym, stanowym i / lub federalnym prawa. Dlatego system ten podlega testom bezpieczeństwa i monitorowanie. Nadużycie podlega postępowaniu karnemu.

Jeśli przystąpisz do logowania do tego systemu, potwierdzasz zgodność z Zasady uniwersyteckie 24.99.99.W1. Bezpieczeństwo elektronicznych zasobów informacyjnych i wszystkie powiązane zabezpieczenia uniwersyteckie polisy znajdujące się pod adresem https://www.wtamu.edu/rules i Reguła uniwersytecka 33.04.99.W1. Zasady odpowiedzialnej technologii informacyjnej Stosowanie. Nie należy oczekiwać prywatności, chyba, że ​​jest inaczej obowiązujące przepisy dotyczące prywatności.

KODEKS ŻYCIA STUDENTA: Studenci zgadzają się przestrzegać standardów, zasady i / lub polityki określone w Kod życia studenckiego, licencjat Katalog i inne oficjalne publikacje uniwersyteckie, a także Texas Education Kod. Organizacje studenckie również zgadzają się przestrzegać tych norm, zasad i / lub zasady.

FERPA: Zgodnie z Rodzinne prawa edukacyjne i prywatność działać (FERPA), West Texas A & M University ustanowiło procedury dotyczące dostępności informacji o studentach pod opieką Uniwersytet.

Przyjęte zasady użytkowania: Cel wdrożenia niniejszego standardowego administracyjnego Procedura polega na zapewnieniu zestawu środków, które będą łagodzić informacje zagrożenia bezpieczeństwa i niewłaściwe użycie związane z dopuszczalnym wykorzystaniem uniwersytetu zasoby informacji.