Czy w tym tygodniu jest "This Is Us"? Dowiedz się, czy wybory prezydenckie w USA będą kolidować z harmonogramem NBC

Wtorek wyznacza kluczowy dzień dla Stanów Zjednoczonych - setki tysięcy Amerykanów maszerujących do urn, aby głosować w wyborach prezydenckich w 2016 roku. W związku z tym wiele sieci zaobserwuje zakłócenia w ich regularnie planowanym programowaniu.

"To my", który zazwyczaj emitowany jest we wtorki o godzinie 21:00. EST w NBC, nie będzie pokazywał nowego odcinka we wtorek, 8 listopada. Zamiast tego, harmonogram sieci opublikowany na ich stronie internetowej sugeruje, że będą skupiać się na nadchodzących danych sondażowych związanych z wyborami. NBC przekaże nocne wiadomości o 18:30. EST, a zaraz potem specjalny opis dotyczący wyborów, których gospodarzem był Lester Holt, zaczynając o godzinie 19.00. EST. Harmonogramy telewizyjne mogą się różnić w zależności od lokalizacji, więc sprawdź lokalne wykazy na czas.

Harmonogram NBC powróci do normalnego wtorek, 15 listopada, z "The Voice" wietrzenie o 8 pm. EST, "To my" o 21.00. EST i "Chicago Fire" o 10 pm. EST.

Kiedy "This is Us" ostatnio się pojawiło, widzowie mieli wielką wskazówkę dotyczącą śmierci Jacka (Milo Ventimiglia). Kevin (Justin Hartley) przygotowywał się do nowej roli w sztuce, ale starał się wyrazić smutek. Próbując pomóc mu wykorzystać jego uczucia, Olivia (Janet Montgomery) postanowiła zabrać go na pogrzeb nieznajomego. Tam połączył się z wdową po zmarłym mężczyźnie o swoim synu io tym, jak miał do czynienia ze śmiercią swojego ojca. Kevin ujawnił, że stracił także młodego ojca i miał z tym trudności, co wielu fanów wzięło na znak, że Jack zmarł, gdy Kevin, Kate (Chrissy Metz) i Randall (Sterling K. Brown) byli młodzi.

Widzowie nie wiedzieli, że Jack nie żyje, aż do 1. sezonu, odcinek 5. Epizod skupiał się wokół miłości Jacka i Kate do Pittsburgh Steelers, których oglądali w każdą niedzielę. Tradycja rozpoczęła się od ojca Jacka, który pozwolił mu siedzieć cicho na podłodze podczas gier. Jack obserwował gry ze swoimi dziećmi, choć wydaje się, że było to szczególnie ważne dla Kate. Podczas odcinka, zatytułowanego "The Game Plan", dzieliła się z chłopakiem Toby (Chris Sullivan), że ma cotygodniowy rytuał oglądania samych Steelers. Próbował zrobić z siebie coś, co robią razem, ale nie rozumiał, jak poważny jest dla niej. Zaniepokoiła go, co skłoniło ją do otwarcia się na temat śmierci ojca. Po jego odejściu postanowiła obejrzeć mecze z urną ojca.

"To my" fani czekają z zapartym tchem, aby nauczyć się raz na zawsze, kiedy i jak zginął Jack. Wejdź do NBC we wtorek, 15 listopada o godzinie 21:00. EST dla nowego odcinka.

Czy w tym tygodniu jest "This Is Us"? Dowiedz się, czy wybory prezydenckie w USA będą kolidować z harmonogramem NBC

[Spoiler Alert: To podsumowanie zawiera spoilery z "A Manny-Splendored Thing", odcinek 2 of To my Sezon 2.]

Kolejny tydzień i to kolejna wygrana dla zespołu This Is Us, ponieważ wnoszą one widzów do życia rodziny Pearsona. Podnosząc się tam, gdzie minął ostatni tydzień, Jack (Milo Ventimiglia) musi zmierzyć się z problemem alkoholowym, a Randall (Sterling K. Brown) i Beth (Susan Kelechi Watson) dyskutują o swoich planach wychowania. Te opowieści krzyżują się na planie starego programu Kevina (Justin Hartley) Manny, gdzie został zaproszony do gościnnej gwiazdy w odnowionym programie. Podobnie jak inne epizody, ta obsada postaci ma do czynienia z wewnętrznym zawirowaniem, nierozwiązanymi wspomnieniami i uświadamiającymi sobie realizacjami.

W związku z tym, że serial był wyświetlany w różnych okresach czasu, jedna ważna rzecz była jasna - Kate (Chrissy Metz) ma poważny dramat o matce. Pokazane we wczesnej scenie młode dzieci Pearsona przygotowują się do pokazu szkolnych talentów, w którym Kate planuje śpiewać. Jest oczywiste, że próbując pomóc jej córce, Rebecca (Mandy Moore) okazuje się być osądem talentu Kate, udzielając jej wskazówek, a nie pochwały. Pomimo starań, aby jej córka czuła się wyjątkowo, młoda Kate wybiera się z jej momentu na scenie podczas pokazu talentów po usłyszeniu, jak Rebecca śpiewa wybór piosenki "Lean on Me" pod prysznicem.

W obecnych czasach zmęczenie Kate wobec podobnej oceny jej matki jest oczywiste, gdy otwiera się na Toby'ego (Chris Sullivan) o ich związku. Na zestawie Manny, Kate dostaje swój pierwszy koncert przez telefon i śpieszy się, ale natychmiast zniechęca się widząc, jak Toby i jej matka wchodzą na miejsce. W chwili, która budowała się od czasu wyemitowania odcinka, Kate uwalnia na Rebeccę niemal natychmiastowe emocje o wartości prawie 30 lat. Choć trochę trudny, ta chwila musiała się wydarzyć i wydaje się, że nie ma ona żadnych długoterminowych skutków opartych na słodkiej dłoniach Kate i Rebecci w samochodzie. Rebecca również wokalizuje jej aprobatę dla Toby'ego, zwiększając zaufanie zarówno jego, jak i Kate.

Po propozycji Beth w zeszłym tygodniu o idei bycia rodzicami zastępczymi zamiast adoptowania noworodka, obawa Randall w tym tygodniu jest jasna. Kiedy przygotowują się do wyjazdu do Los Angeles, aby zobaczyć występ Kevina, rozmawiają o papierkowej robocie i o tym, jak powiedzą swoim córkom. Kiedy zasiadają, by obejrzeć występ Kevina, Beth pyta Randalla, dlaczego nie ukończył pracy, po kolejnej walce z butami, która miała miejsce w zeszłym tygodniu na parkingu, Beth odkryła, że ​​bierze radę i mało prawdopodobne źródło - Kevina. Mówi Beth, że jego brat angażuje się tylko w coś, o czym wie, że nie zawiedzie, a z tego, co wiemy o jego postaci, brzmi to prawdziwie.

W lżejszej chwili Kevin ujawnia, że ​​Beth jest jedyną pewną rzeczą w życiu Randalla, którą ścigał, i przyznał, że nakarmił Randalla swoją pierwszą linią do Beth, kiedy pierwszy raz ją o to poprosił. Ta papieska rozmowa dała jej odwagę, by zbudować Randalla na tyle, by mógł dostrzec korzyści, jakie mogą stać się przybranymi rodzicami. To zwiększenie zaufania pozwala Randallowi stawić czoła córkom w tej sprawie, sprawiając, że decyzja staje się coraz bardziej realna.

Kevin również stoczył bitwę, wracając do Manny przedstawienie, które nie zakończyło się dla niego dobrze podczas premiery ostatniego sezonu. Zastanawiając się nad swoją rolą w powrocie jako gościnna gwiazda, Kevin przyznaje się Sophie (Alexandra Breckenridge), że jest zdenerwowany i chce, aby ten powrót był jak George Clooney ER. Kiedy dokonywana jest drobna zmiana w scenariuszu, pewność Kevina jest jeszcze bardziej wytrącona z równowagi, ale Sophie zachęca go, by dał odcinek wszystkim, co ma. Koniec końców jej aprobata to wszystko, co ma dla niego znaczenie, ponieważ retrospekcja jego talentu pokazuje, że pan T sprawia, że ​​śmiech jest mniej widowiskowy, młoda Sophie siedząca w pierwszym rzędzie była wszystkim, czego potrzebował. I tak jak w przeszłości, Kevin potrzebował tylko Sophie, by się śmiać, pokazując nam, że jego potrzeba pewności zależy od dziewczyny, którą zawsze kochał.

Wreszcie jest Jack, który na szczęście wciąż kopie, a raczej kick boxing. Odnosząc się do miejsca, w którym ostatni odcinek się skończył, Jack mówi Rebecce, że tym razem będzie potrzebował więcej niż samego siebie, aby wykopać nawyk picia, prowadząc serial do przeszłości. W ukłon w stronę poprzedniego sezonu ponownie odwiedzamy Jacka od dnia, w którym podarował Rebecce swój naszyjnik z księżyca i obiecał jej, że skopie go. Jest postrzegany jako próbujący, ale zamiast uczestniczyć w Anonimowych Alkoholikach, zwraca się do Kate, która jest wystarczająco intuicyjna, by dostrzec, że coś go dręczy. Widząc jej twarz daje mu siłę, by rzucić butelkę alkoholu z biurka i znaleźć alternatywną metodę uwalniania, która okazuje się być boksem. Dostrzegamy rzeczy, z którymi Jack zmaga się poprzez retrospekcje, jeden z jego picie przez ojca, a drugi z jego czasu w Wietnamie - obie wyglądają jak historie, które będą dalej eksplorowane w tym sezonie.

W końcu Jack wie, że ten czas jest inny i zamiast ukrywać swoje zmagania, udaje się do Kate i mówi jej prawdę, jest to kluczowe dla lepszego zrozumienia ich bliskiego związku ojciec-córka. W przeciwieństwie do pierwszego razu, Jack uczęszcza do A.A. i opiera się na swojej rodzinie, pokazując widzom wrażliwość tego filaru rodzinnego. To my to rollercoaster, który zapewnia zwroty akcji i zakręty, na szczęście fani są bardziej niż szczęśliwi, że przejeżdżają.

To my, We wtorki 9 / 8c, NBC

AlertMe