Amazon.com: Shapeologist Nutrition 15 Day Cleanse Detox / Cleanse: Zdrowie i higiena osobista

Wskazówki Tylko do jednorazowego użytku: Jedna kapsułka, przyjmowana od 1 do 2 razy dziennie po 8 uncji. wody jako suplement diety w razie potrzeby lub zgodnie z zaleceniami pracownika służby zdrowia. Nie powtarzaj cyklu oczyszczania przez co najmniej 6 do 8 tygodni. Tylko do okazjonalnego użytku. Weź jedną (1) lub dwie (2) kapsułki, przed snem z 8 uncji wody dziennie przez okres do 14 dni. Zacznij od jednej (1) kapsułki przed snem przez pierwsze 3-4 dni lub zgodnie z zaleceniami służby zdrowia. Nie powtarzaj programu oczyszczania przez co najmniej 6-8 tygodni. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub masz znany stan zdrowia. (DOROSŁYM), Weź dwie (2) tabletki 2 razy dziennie przez 15 dni. Aby uzyskać najlepsze wyniki, pij 8-10 szklanek wody dziennie. Do użytku okazjonalnego: Weź 1 do 2 kapsułek przed snem z 8 uncji wody lub zgodnie z zaleceniami lekarza. To jest to! DLA PROGRAMU OCZYSZCZANIA KRÓTKOTERMINOWEGO: Weź 1 do 2 kapsułek przed snem z 8 uncji wody przez 15 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. NIE powtarzaj programu przed upływem 6 do 8 tygodni. Tylko do okazjonalnego użytku. Weź jedną (1) lub dwie (2) kapsułki, pobrane przed snem z 8 uncji wody dziennie przez okres do 14 dni. Zacznij od jednej (1) kapsułki przed snem przez pierwsze 3-4 dni lub zgodnie z zaleceniami służby zdrowia. Nie powtarzaj programu oczyszczania przez co najmniej 6-8 tygodni. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub masz znany stan zdrowia. Jako suplement diety ten produkt może być używany okazjonalnie lub jako część programu oczyszczania. Do jednorazowego użytku weź jedną (1) kapsułkę rano i jedną (1) kapsułkę wieczorem, zawsze z posiłkiem. W przypadku intensywnego oczyszczania należy zażywać do trzech (3) kapsułek dziennie. Nie bierz przez więcej niż 15 dni. Przerwać stosowanie, jeśli nie jest dobrze tolerowane. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub masz znany stan zdrowia.
Wskazania — Oczyszczanie i oczyszczanie okrężnicy w celu wspomagania zaparcia, zdrowia układu trawiennego i regularnych ruchów jelit Czyszczenie jest ważnym krokiem w każdym programie odchudzającym, ponieważ pomaga przyspieszyć metabolizm i przygotować przewód pokarmowy w celu lepszego trawienia i wchłaniania. Plan diety i oczyszczania Dr. Duncana jest sformułowany z potężnych, ale delikatnych składników, takich jak jagody jałowca, Uva Ursi, Cascar Sagrada i Psyllium, i wspiera zdolność organizmu do: oczyszczenia się, wydalania odpadów, poprawy metabolizmu, zwiększenia spalania tłuszczu, utrzymania zdrowia bilans wodny. Ponadto "super nutri Utrata masy ciała, Odchudzanie, Diety, Wzdęcia, Czyszczenie Okrężnicy, Detox Sporadyczne oczyszczanie okrężnicy i detoksykacja wspomagające trawienie wspomagające regularne wypróżnianie, BioSchwartz Colon Cleanser & Detox jest NAJBARDZIEJ NATURALNYM i SKUTECZNYM oczyszczaczem detoksowym na rynku. Nasz czysty detoks z okrężnicy jest przeznaczony dla dorosłych, którzy poważnie podchodzą do kontrolowania swojej diety i zdrowia oraz detoksykują swoje ciało w naturalny, bezpieczny i skuteczny sposób. Działa doskonale zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Ostrzeżenie o bezpieczeństwie Nie powtarzaj cyklu mycia przez co najmniej 6 do 8 tygodni. Nie przekraczaj zalecanych czynności. Ten produkt zawiera liście senesu i cascara sagradad. Ten produkt nie jest przeznaczony dla matek w ciąży lub karmiących piersią oraz dzieci poniżej 18 roku życia. Nie używaj tego produktu, jeśli masz bóle brzucha, biegunkę lub luźne stolce. Krwawienie z odbytu i / lub brak wypróżnienia po zastosowaniu formuły przeczyszczającej może wskazywać na poważniejszy stan. W takim przypadku lub jeśli znasz już stan zdrowia i zażywasz leki, skonsultuj się z lekarzem przed przyjęciem tego lub jakiegokolwiek suplementu diety. Ten produkt jest wytwarzany i pakowany w zakład, który może również przetwarzać mleko, soję, pszenicę, jajka, orzechy arachidowe, orzechy z drzew, ryby i skorupiaki custaceańskie. Przed podjęciem tego lub jakiegokolwiek suplementu, klienci powinni skonsultować się z lekarzem lub lekarzem, zwłaszcza w przypadku wcześniejszych warunków. Nie powtarzaj programu oczyszczania przez co najmniej 6-8 tygodni. Nie używać, jeśli nie ma uszczelki lub jest ona uszkodzona. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Uwaga: ten produkt zawiera Cascara Sagrada. Przeczytaj uważnie i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Nie używaj, jeśli masz lub rozwiniesz biegunkę, luźne stolce lub płatne brzuszki, ponieważ Cascara Sagrada może pogorszyć te warunki i może być szkodliwy dla twojego zdrowia. Nie należy przyjmować tego produktu przed skonsultowaniem się z lekarzem, jeśli pacjent ma częste biegunki lub jest w ciąży, karmi piersią, przyjmuje leki lub ma stan zdrowia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki Przed podjęciem tego lub jakiegokolwiek suplementu, klienci powinni skonsultować się z lekarzem lub lekarzem, zwłaszcza w przypadku wcześniejszych warunków. Nie powtarzaj programu oczyszczania przez co najmniej 6-8 tygodni. Nie używać, jeśli nie ma uszczelki lub jest ona uszkodzona. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Matki w ciąży lub karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby o znanym stanie zdrowia powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego lub jakiegokolwiek innego suplementu diety. Uwaga: Colon Detox może przejściowo powodować gazy, skurcze żołądka, bóle brzucha, bóle brzucha, zaburzenia lękowe, problemy z oddychaniem, alergię na ciało lub twarz, wymioty, bóle brzucha, krwawe stolce, wzdęcia, choroby (zaparcia), zaparcia, bóle głowy, nudności, zawroty głowy, szybki rytm serca lub biegunka. Te potencjalne skutki uboczne są rzadkie i różnią się w zależności od osoby. Jeśli z jakiegokolwiek powodu wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane, należy natychmiast przerwać stosowanie produktu i skonsultować się z lekarzem. Diabetycy powinni stosować tylko pod bezpośrednim nadzorem lekarza. Nie używać, jeśli nie ma uszczelki lub jest ona uszkodzona.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

Amazon.com: Shapeologist Nutrition 15 Day Cleanse Detox / Cleanse: Zdrowie i higiena osobista

Autor

Kształty 15-dniowe oczyszczanie Omówienie

Shapelogy 15-dniowe oczyszczanie to suplement, którego celem jest poprawa * zdrowia okrężnicy użytkownika poprzez zapewnienie * że cała toksyczna substancja zostanie wydalona z organizmu i nie zatyka jelita grubego w stopniu zatrzymującym płynny wypływ jelit.

Ekstrakty stosowane w preparacie są uzyskiwane z całego świata za pomocą najlepszych ziół o wyraźnym historycznym zastosowaniu w poprawie * zdrowia przewodu pokarmowego użytkowników na całym świecie. Suplement daje lepsze wyniki i nie powoduje strasznych skutków ubocznych, takich jak większość innych suplementów do oczyszczania okrężnicy, ponieważ równie pomaga w utracie wagi * z ciała tych, którzy na nim polegają.

Cena tego suplementu do oczyszczania jelita grubego wynosi obecnie 29,99 USD za butelkę zawierającą kapsułki, które wystarczą użytkownikowi do jednego miesiąca. Użytkownicy mogą składać zamówienia przez Internet i dostarczać je do domu w ciągu kilku godzin od momentu złożenia wniosku, ponieważ dostawcy są zawsze czujni i na czeku za każde złożone zapytanie. Oczekuje się tylko, że dostarczy on bardzo niewiele szczegółów i poprawi adres fizyczny, aby dostawa mogła być wykonana szybko.

Informacje o producentach i roszczenia dotyczące Shapeology 15-dniowe oczyszczanie

Kształtowanie 15-dniowe oczyszczanie

Suplement jest przygotowywany przez firmę o nazwie Shapeology i wyprodukował tyle suplementów, aby pomóc użytkownikom w oczyszczeniu okrężnicy. Suplement jest uważany za bogaty w składniki, które są włókniste i są w stanie zwiększyć * większość stolca i fekalia.

Umożliwia to poruszanie się materii w okrężnicy i wydalanie z ciała płynnie. Twierdzi się również, że Shapeology 15-Day Cleanse jest również w stanie pobudzić procesy spalania tłuszczu w ciele, zwłaszcza tłuszczów, które zwykle przyczepiają się do wewnętrznych ścian jelit.

Proces roboczy i składniki

Istnieje wiele składników, które umożliwiają oczyszczanie jelita grubego użytkowników. Niektóre z tych ważnych składników obejmują:

Zalety kształtologii 15-dniowe oczyszczanie

  • Suplement może oczyścić jelito, jednocześnie wspomagając usuwanie tłuszczu z organizmu.
  • Może pomóc ciału zachować zdrowie.
  • Wszystkie składniki suplementu opisane są swobodnie iw pełni, aby usunąć ** wszelkie wątpliwości dotyczące jego przydatności do oczyszczania okrężnicy.
  • Dodatek można zamówić po prostu online.

Wady kłamstw 15-dniowe oczyszczanie

Nie było żadnych poważnych przeciwwskazań do stosowania preparatu Shapeology 15 Day Cleanse do ogólnego oczyszczenia okrężnicy i przewodu pokarmowego.

Najczęściej zadawane pytania

Czy suplement jest odpowiedni dla osób poniżej 18 lat?

Preparat Shapeology 15 Day Cleanse nie nadaje się dla osób w wieku poniżej 18 lat, chyba że pod ścisłą kontrolą lekarza. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny również powstrzymać się od stosowania suplementu w tych warunkach.

Możliwe efekty uboczne

Stosowanie suplementu może prowadzić do biegunki w pierwszych etapach stosowania, ponieważ zatkane materiały w jelitach zostają rozpuszczone i wydalone na zewnątrz. Zakończy się to wkrótce po oczyszczeniu.

Ostateczny werdykt

Nasz przewód pokarmowy mówi wiele o ogólnym zdrowiu naszego ciała, ponieważ wszystkie materiały do ​​budowy ciała muszą być najpierw zjedzone, a następnie strawione i zaabsorbowane.

Wszystkie te operacje odbywają się wewnętrznie i istnieje duże prawdopodobieństwo, że kanał zostanie odurzony przez niektóre toksyczne materiały, które konsumujemy. Kiedy tak się stanie, zdrowie się pogarsza, a Shapeology 15 Day Cleanse ma na celu pomóc w odmłodnieniu zdrowia jelit.

Wszystkie komórki i tkanki w twoim ciele i twój główny organ detoksykacji, wątroba polega na twojej okrężnicy. Okrężnica przetwarza odpady i bakterie przygotowujące je do eliminacji z organizmu. Produkty do czyszczenia okrężnicy powinny być określane na podstawie: potencjału do czyszczenia okrężnicy szkodliwych odpadów i toksyn, potencjału do promowania lepszego trawienia i zwiększania eliminacji, potencjału do promowania ulepszonej funkcji układu odpornościowego, potencjału do zapewnienia zwiększonego poziomu energii. Jakość składników powinna być poparta badaniami klinicznymi.

Poniżej przedstawiamy niektóre z najbardziej skutecznych suplementów do oczyszczania okrężnicy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena

Nasze wybory do czyszczenia kolonowego

Foka

#1

Colopril

Czyści szkodliwe odpady i toksyny *

Promuje trawienie i zwiększa eliminację *

Wspomaga działanie układu immunologicznego *

Promuje wchłanianie substancji odżywczych *

Zapewnia wzrost poziomu energii *

#2

Vita Balance Probiotic 40-miliardowy

Vita Balance Probiotic 40-miliardowy

Czyści szkodliwe odpady i toksyny *

Promuje trawienie i zwiększa eliminację *

Wspomaga działanie układu immunologicznego *

Promuje wchłanianie substancji odżywczych *

Zapewnia wzrost poziomu energii *

#3

Colon Detox Plus

Colon Detox Plus

Czyści szkodliwe odpady i toksyny *

Promuje trawienie i zwiększa eliminację *

Wspomaga działanie układu immunologicznego *

Promuje wchłanianie substancji odżywczych *

Zapewnia wzrost poziomu energii *

#4

Bowtrol Colon Cleanser

Bowtrol Colon Cleanser

Czyści szkodliwe odpady i toksyny *

Promuje trawienie i zwiększa eliminację *

Wspomaga działanie układu immunologicznego *

Promuje wchłanianie substancji odżywczych *

Zapewnia wzrost poziomu energii *

#5

Digestit Colon Cleanse

DigestIt Colon Cleanse

Czyści szkodliwe odpady i toksyny *

Promuje trawienie i zwiększa eliminację *

Wspomaga działanie układu immunologicznego *

Promuje wchłanianie substancji odżywczych *

Zapewnia wzrost poziomu energii *