Jak gotować białą kapustę - świetni brytyjscy szefowie kuchni

Podobnie jak w przypadku kapusty czerwonej, biała kapusta korzysta z nieskomplikowanych technik gotowania, takich jak gotowanie na parze lub smażenie. Rozdrobnione liście kapusty mogą być duszone w bulionie lub białym winie przez około 5 minut, aby zachować delikatny kęs lub dłużej, aby wydobyć jego naturalną słodkość.

Gotowanie na parze to kolejna popularna metoda, ponieważ zarówno tekstura, jak i składniki odżywcze pozostają nienaruszone. Kapusta sosnowa ma delikatny smak, który nadaje się do lekkiej mżawki olejku sezamowego, roztopionego masła lub oliwy z oliwek. Kapustę białą można parzyć w 6-8 minut.

Biała kapusta jest głównym składnikiem tradycyjnego surówka z białej kapusty. Kupione na surowo kolumbijki dały białej kapustce złą prasę, ale świeżo wyprodukowany surówka z białej kapusty z domowym majonezem, julienned marchewkami, selerami, białą kapustą i świeżymi ziołami stanowi szybki i błyskotliwy akompaniament do wielu letnich pikników i grilli.

Kapusta kwaszona to kolejna miłość / nienawiść do białej kapusty, ale fakt, że jest zrobiony z sfermentowanej kapusty, nie powinien Cię zniechęcać - jej słodki, cierpki smak i zachwycający chrupot sprawiają, że jest to doskonałe uzupełnienie tłustych mięsnych potraw.

Czy resztki kapusty pochodzą z niedzielnej pieczeni? Dlaczego nie zrobić bańki i piszczeć przez smażenie kapusty z ziemniakami i innymi resztkami zielonych warzyw.

Jak gotować białą kapustę - świetni brytyjscy szefowie kuchni

Kapusta białaKapusta biała
© Denzil Green

Białe kapusty mają jędrne, mocno upakowane, solidne głowy liści.

W rzeczywistości nie są białe; liście są bardzo bladozielone, z białymi plamami wokół żył, chociaż zewnętrzne liście mają ciemniejszą zieleń niż te, w których nie ma bezpośredniego światła słonecznego.

Dojrzewają późno jesienią.


Wybierz mocne, ciężkie dla swojego rozmiaru, które wyglądają ostro.

Porady kulinarne

Kapusta biała

Kapusta biała
© Denzil Green

Możesz jeść surową lub gotowaną kapustę białą.

Doskonały do ​​kapusty kiszonej lub sałatki Coleslaw.

Historia notatki

White Cabbage rzeczywiście została opracowana dla kapusty kiszonej.

W Ameryce Północnej biała kapusta stała się popularna wśród producentów i sprzedawców detalicznych, ponieważ mają one bardzo długi okres przydatności do spożycia i dlatego stała się ona najbardziej popularną kapustą w Ameryce Północnej.

Z biegiem czasu konsumenci w Ameryce Północnej, którzy pamiętali inne gatunki kapusty, zgasli, aw Ameryce Północnej jest całe pokolenie, które nie może wyobrazić sobie kapusty wyglądającej inaczej niż białej.