10 najlepszych wakacji w Boot Camp

Dzięki uprzejmości The BodyHoliday

Niezależnie od tego, czy przesadziłeś z wakacjami, czy po prostu chcesz rozpocząć Nowy Rok, styczeń jest idealnym czasem na ponowne oszacowanie twoich celów fitness. Jasne, możesz dołączyć do hordy, świeżo po noworocznych rezolucjach, walcząc o bieżnię na siłowni lub uciec się na luksusowy wypoczynek na kilka dni trudnych treningów, wraz z pysznym jedzeniem i piękną scenerią. Podczas gdy miejsca takie jak St. Lucia The BodyHoliday i Arizona's Miraval to jedne z najbardziej znanych nazwisk w ośrodkach fitness, więcej hoteli współpracuje z trenerami celebrytów w tygodniach poświęconych tematyce fitness. Niezależnie od tego, czy jesteś już fanatykiem fitness i chcesz przenieść swój trening na wyższy poziom, czy po prostu chcesz zacząć nowy, zdrowszy styl życia, zapakuj swoje tenisówki i wybierz się na jedno z tych 10 ekskluzywnych wakacji w stylu obozu dla rekrutów, aby przełamać pot w nowym roku. -Christina Valhouli

Dzięki uprzejmości The BodyHoliday

BodyHoliday

GDZIE: St. Lucia

Luksusowy, wszechstronny ośrodek The BodyHoliday oferuje praktycznie wszystkie rodzaje aktywności na lądzie i na wodzie. Goście mogą spędzić dzień nurkując z rurką, jeżdżąc na nartach wodnych, wakeboardingu i paddleboardingu, a zajęcia na sucho obejmują jogę, pilates, golf i spinning. The BodyHoliday ostatnio dodał kurs "Quadrathlon", który jest trudnym połączeniem kolarstwa górskiego, turystyki pieszej, zjazdu, pływania i kajakarstwa morskiego. Dodatkowo, spa z pełnym zakresem usług łagodzi bóle mięśni.

Informacje poufne: Ośrodek uruchomił niedawno program "BodyScience", który rozpoczyna się od próbki DNA i zawiera konsultację z lekarzem ajurwedyjskim, aby ocenić częstość akcji serca, ciśnienie krwi, pojemność płuc i mapowanie serca 3D.

ZAPLANUJ WYCIECZKĘ: Odwiedź Fodor's St. Lucia Travel Guide

Dzięki uprzejmości The Ranch w Live Oak

Ranczo w Live Oak

GDZIE: Malibu, Kalifornia

Otwarte we wrześniu 2010 roku Ranczo w Live Oak Malibu przemawia do osób poszukujących intensywnego, bezproblemowego podejścia do fitnessu. Program tygodniowy jest ściśle zorganizowany i obejmuje od 4 do 5 godzin codziennych wędrówek po górach, a także popołudniowe zajęcia z ćwiczeniami obejmującymi jogę, rdzeń i pracę brzucha oraz wagi. Popołudniowe masaże pomogą złagodzić ból mięśni. Posiłki są ekologiczne i wegetariańskie, a zakwaterowanie jest luksusowe.

Informacje poufne: Jeśli nie możesz poświęcić całego tygodnia, Ranczo w Live Oak daje czterodniowy wariant swojego obozu startowego w Four Seasons Westlake.

ZAPLANUJ WYCIECZKĘ: Odwiedź Santa Monica w Fodor, Wenecja i przewodnik po Malibu

Dzięki uprzejmości Omni La Costa Resort & Spa

Omni La Costa Resort & Spa

GDZIE: Carlsbad, Kalifornia

Ten ośrodek w hiszpańsko-kolonialnym stylu, ze swoim Premier Fitness Camp, niedawno wprowadził kompleksowe Spa Fit, trwające od trzech do siedmiu dni. Program w Omni La Costa Resort & Spa ma za zadanie pracować zarówno umysłowo, jak i ciało, łącząc zajęcia fitness o wysokiej intensywności, a także jogę i medytację w Centrum Chopra. Uczestnicy spotykają się z ekspertami od żywienia i fitnessu i wykonują kompletną ocenę stanu zdrowia i kondycji, w tym pracę z krwią i monitorowanie rytmu serca.

Informacje dla podróżujących: Ośrodek Athletic Club o powierzchni 8 825 stóp kwadratowych oferuje 52 grupowe zajęcia fitness tygodniowo, w tym balet barre i aqua Zumba.

ZAPLANUJ WYCIECZKĘ: Odwiedź przewodnik Fodor's Carlsbad Travel Guide

Dzięki uprzejmości W Retreat & Spa - Vieques Island

W Retreat & Spa - Vieques Island

GDZIE: Vieques, Puerto Rico

Jeden z najbardziej stylowych hoteli na wyspie Vieques, W Retreat & Spa niedawno uruchomił rekolekcje jogi "ENERGIZE by Tara Stiles". Pakiet złożony z trzech do pięciu dni obejmuje dwie codzienne sesje jogi z nauczycielem wyszkolonym w Stiles oraz zajęcia na świeżym powietrzu, takie jak spływy kajakowe w Zatoce Bioluminescencyjnej, nurkowanie z rurką i jazda konna po plaży. Pakiety obejmują również lekcje gotowania i trzy zdrowe posiłki dziennie.

Insider Tip: Vieques jest domem dla gigantycznego żółwia skórzastego, który może ważyć do 2000 funtów.

ZAPLANUJ WYCIECZKĘ: Odwiedź przewodnik po mieście Fodor's Vieques

Dzięki uprzejmości Rancho La Puerta

Rancho La Puerta

GDZIE: Tecate, Meksyk

Ośrodek ten położony jest na terenie ogrodów, gór i łąk o powierzchni 3000 akrów w Baja California w Meksyku. Programy w Rancho La Puerta mają na celu zrównoważenie umysłu, ciała i ducha, z szerokim wachlarzem zajęć, począwszy od godzinnych zajęć fitnessowych do gotowania, sztuki i medytacji. Poszukaj specjalnych tematycznych tygodni przez cały rok, takich jak "Witalność i szczęście w każdym wieku" i "Świadomy sen, świadome sny".

Informacje dla osób niepełnoletnich: pobliska Valle de Guadalupe wyłania się jako jeden z najlepszych regionów winnych. Został nazwany nowym Napa, a niektóre z winnic zdobywających wyróżnienia to Paralelo i Casa de Piedra.

ZAPLANUJ WYCIECZKĘ: Odwiedź Fodor's Mexico Travel Guide

Dzięki uprzejmości Bacara Resort & Spa

Bacara Resort & Spa

GDZIE: Santa Barbara, Kalifornia

Ulubiony gwiazdor Bacara niedawno uruchomił zajęcia fitness z Sky Ranch Fitness, które mają na celu rzucić wyzwanie gościom i dać im narzędzia do rozpoczęcia zdrowych nawyków. Cztero- lub siedmiodniowe rekolekcje obejmują codzienne wędrówki i wiele opcji fitness, takich jak joga, pilates i trening na zewnątrz. W ramach relaksu Goście mogą spędzić czas w ogromnym spa o powierzchni 42 000 m² lub na kortach tenisowych.

Insider Tip: Program Bacara pozwala także na odrobinę rozkoszy, z degustacją wina i prywatną kolacją szefa kuchni w Santa Ynez Valley.

ZAPLANUJ WYCIECZKĘ: Odwiedź przewodnik turystyczny Santa Barbara w Fodor

Dzięki uprzejmości Miraval Arizona Resort & Spa

Miraval Arizona Resort & Spa

GDZIE: Tucson, AZ

Miraval znajduje się na pustyni Sonoran w Arizonie i jest jednym z najbardziej znanych uzdrowisk w USA. Pobyt all-inclusive odwołuje się do tych, którzy chcą zmierzyć się z różnymi klasami, a także ma silny duchowy element. Miraval może kształtować gości dzięki połączeniu tras na świeżym powietrzu, kolarstwa górskiego i wspinaczki. Bardziej nietypowe opcje obejmują trening linowy, podszewkę z zamkiem błyskawicznym i trening linowy. Spa oferuje sale do zabiegów na świeżym powietrzu, a także specjalne ceremonie lecznicze.

Cenne informacje: kaktusy Saguaro mogą osiągnąć wysokość około 70 stóp i pochodzą z pustyni Sonoran wokół Miraval.

ZAPLANUJ WYCIECZKĘ: Odwiedź przewodnik Fodora Tucson Travel Guide

Dzięki uprzejmości Borgo Egnazia

Borgo Egnazia

GDZIE: Puglia, Włochy

Aby uzyskać europejskie podejście do obozu startowego (tłumaczenie: goście nie będą głodni), rozważcie Borgo Egnazia w Apulii. Ośrodek ten oferuje sześciodniowy program "FU'RE", który przyjmuje zrównoważone podejście do sprawności fizycznej i ma na celu zachęcać do codziennego zdrowego trybu życia, a nie do szybkich napraw. Goście mogą ćwiczyć na świeżym powietrzu nad morzem lub wśród gajów oliwnych i delektować się zdrowymi (ale smacznymi) daniami kuchni śródziemnomorskiej. Inne opcje fitness obejmują naukę tańca i jogi. W hotelowym spa VAIR oferowane są zabiegi muzykoterapii i słonowodne sesje flotacyjne w rzymskich łaźniach.

Cennik: Puglia znajduje się na "obcasie" buta włoskiego i jest znana ze swoich niezwykłych chat z wapienia o stożkowatych dachach, zwanych trulli.

ZAPLANUJ WYCIECZKĘ: Odwiedź przewodnik Fodor's Puglia, Basilicata i Calabria

Dzięki uprzejmości Enchantment Resort

Enchantment Resort

GDZIE: Sedona, AZ

Położone wśród czerwonych skał w Boynton Canyon, ośrodek Enchantment Resort koncentruje się zarówno na umyśle, jak i na ciele, a nie tylko na spalaniu jak największej liczby kalorii. Programy Enchantment obejmują warsztaty żywieniowe i zajęcia obejmujące tematy od "The Mindful Clean Plate" po wyciskanie soku. Zajęcia fitness obejmują WOGA (jogę / power walking combo), Pilates i BodyPump (trening siłowy).

Insider Tip: Enchantment oferuje program kolarstwa górskiego wyłącznie dla kobiet o nazwie "Diamond in the Rough".

ZAPLANUJ WYCIECZKĘ: Odwiedź Fodor's Sedona i przewodnik po kanionie Oak Creek

Dzięki uprzejmości Curtain Bluff

Curtain Bluff

GDZIE: Antigua

Jeden z najlepszych ośrodków na Karaibach, Curtain Bluff, znany jest z niezbyt przyjemnej atmosfery, która sprawia, że ​​goście wracają z roku na rok. Obiekt all-inclusive oferuje już dobrze zorganizowany program tenisowy i debiutuje obecnie w obozie fitness przeznaczonym dla turystów, którzy chcą skorzystać z noworocznych rozwiązań fitness. Oferowane są codzienne jednogodzinne zajęcia, takie jak trening cardio lub trening interwałowy, a także aerobik w wodzie, joga i zumba. W cenę wliczono degustacje wina i lekcje gotowania.

Informacje dla osób niepełnoletnich: Goście, którzy pragną jeszcze większego wyzwania, mogą udać się do pobliskich tras wycieczkowych Antigua Rainforest Zip Line, aby wypróbować zip.

ZAPLANUJ WYCIECZKĘ: Odwiedź Fodor's Antigua Travel Guide