Jak czyścić naczynia krwionośne z pozostałości cholesterolu przez 40 dni -


Aby zmniejszyć toksyny, zwiększyć elastyczność naczyń krwionośnych i oczyścić je z gromadzenia się tłuszczu, zaleca się czyszczenie naczyń krwionośnych, które można wykonać na kilka sposobów: spożywanie produktów naturalnych, zażywanie leków, plazmaferezę i czyszczenie laserowe.

Ważne jest, aby wiedzieć, że oczyszczanie naczyń krwionośnych za pomocą narkotyków powoduje wiele przeciwwskazań. Ich zastosowanie jest ostatnim krokiem, kiedy żadne inne środki nie pomagają. Dlatego czyszczenie naczyń krwionośnych złogów cholesterolu za pomocą naturalnych środków i ludowych leków jest o wiele bezpieczniejsze, ponieważ takie leczenie nie może zaszkodzić zdrowiu. Czosnek i cytryna są uważane za doskonałe pokarmy, które oczyszczają naczynia krwionośne, obniżają zły cholesterol, wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i zmniejszają ryzyko niebezpiecznych chorób, takich jak miażdżyca.

Mieszanka cytryny i czosnku stosowana jest przez wieki w rosyjskiej medycynie ludowej.

Ta lecznicza nalewka zapobiega powstawaniu komórek nowotworowych, co potwierdzają badania naukowe. Czosnek zawiera dużą ilość przeciwutleniaczy, które mają moc regeneracji i odmłodzenia.

Przepis

Składniki:

  • 4 główki czosnku
  • 4 średnie cytryny
  • 3 litry destylowanej (lub gotowanej) wody

Przygotowanie:

Oddziel czosnek ząbek i wyczyść. Wrzącą wodę na cytrynę, a następnie pokrój na kawałki. Połącz je wszystkie w blenderze.

Włóż mieszaninę do szklanego słoika o pojemności 3 litrów, zalej gorącą wodą do góry. Zamknij słoik i pozostaw w lodówce na trzy dni. Następnie odcedź i przechowuj w lodówce.

Posługiwać się:

Maksymalna dawka napoju wynosi 50 ml trzy razy dziennie przed posiłkami.

Jednak czyszczenie naczyń krwionośnych należy rozpoczynać od mniejszej dawki (1-2 łyżki stołowe).

Jeśli nie wystąpią jakiekolwiek niedogodności, dawkę należy stopniowo zwiększać.

Leczenie trwa 40 dni. Zaleca się przeprowadzanie go raz w roku, po konsultacji z lekarzem.

Po spożyciu następuje poprawa krążenia krwi i poprawa składu lipidów, normalne ciśnienie krwi, poprawa krążenia mózgu + premia = mniejsza waga.