Najlepsze ćwiczenia na utratę tłuszczu z brzucha

Jakie jest najlepsze ćwiczenie na utratę tłuszczu z brzucha?

Większość ludzi uważa, że ​​ćwiczenia brzucha koncentrują się głównie na okolicy brzucha, a tym samym dają szybsze wyniki niż jakikolwiek inny rodzaj ćwiczeń. To jest mit. Nie możesz stracić tłuszczu z brzucha samymi ćwiczeniami brzucha. Ćwiczenia brzuszne służą do budowania i wzmacniania mięśni brzucha i nie tracą tłuszczu z brzucha

Redukcja miejsc jest mitem. Nie można zmniejszyć tłuszczu w jednym obszarze ciała, a to samo dotyczy tłuszczu z brzucha. Musisz zmniejszyć całkowity tłuszcz, aby zmniejszyć tłuszcz w brzuchu.

Jeśli chcesz stracić tłuszcz z brzucha, zdecydowanie zaleca się rutynę ćwiczeń. Utrata tłuszczu z brzucha znacznie szybciej w porównaniu z samodzielnym wykonywaniem ćwiczeń podczas wykonywania ćwiczeń.

Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z urządzenia do monitorowania kondycji Fitbit w celu monitorowania codziennych aktywności fitness.

25 ćwiczeń brzucha

25 ćwiczeń brzucha zostało wymienionych poniżej wraz z filmami. Pamiętaj, że te ćwiczenia nie są najlepszym sposobem na zmniejszenie tłuszczu z brzucha. Wykonuj te ćwiczenia każdego dnia, aby zbudować wspaniałe mięśnie brzucha i zbudować lepsze mięśnie brzucha. Powinieneś wykonywać te ćwiczenia dokładnie bez żadnych błędów i nie rozpoczynać od wielu ćwiczeń w ciągu jednego dnia. Zwiększ stopniowo liczbę ćwiczeń i liczbę powtórzeń.

1. Brzuszne brzuszki

2. Vaccum Pose and Belly Rubs

3. Skręcenie żołądka

4. Ćwiczenia na brzuchu

5. Russian Twist

6. Hip Podnoszenie Ćwiczenie

7. Hantle boczne

8. Ćwiczenie na nogi

9. Alternatywne podnośniki nóg

10. Obrót tułowia

11. Jazda powietrzna

12. Kolana i na zewnątrz

13. Sit Ups

14. Pochyły sit ups

15. Front Squat

16. Wsteczne brzuszki

17. Crunchy piłki - ćwiczenie piłki stabilności

18. Log Roll - ćwiczenie piłki stabilności

19. Ab Tuck - ćwiczenie piłki stabilności

20. Trening z Kraba Ab

21. Boczne urazy

22. V Crunches

23. Podciągnięcie podbródka

24. Wisząca podnóżka

25. Wiszące podniebienie kolana

Najlepsze ćwiczenia na zmniejszenie tłuszczu w brzuchu - Prezentacja przez Mike Geary, trener 1 brzucha, Certified Nutrition Specialist i Certified Personal Trainer.