Najnowsza alternatywa Tummy Tuck - "Smooth Tuck®"

Tradycyjny brzuszek lub abdominoplastyka to wspaniała operacja dla właściwej osoby. Usuwa nadmiar skóry dolnej części brzucha, napina mięśnie brzucha, które zostają rozciągnięte podczas ciąży i przenosi pępek do bardziej młodzieńczego miejsca. Efektem końcowym może być płaski i ciasny brzuch.

Chociaż wyniki mogą być doskonałe, po przebytym brzuszku konieczne jest znaczne wyleczenie. Zwykle występuje znaczny ból przez 7-14 dni, a aktywność fizyczna będzie ograniczona do 8 tygodni, ponieważ wewnętrzne ściegi w gojeniu się mięśni. Dla wielu może to być zbyt długie.

Widzę niezliczone młode matki w mojej praktyce, które próbują odzyskać brzuch młodości. Niestety, powrót do brzucha jest zbyt trudny i zbyt długi. Wyobraź sobie, że nie możesz prowadzić swojego dziecka do szkoły i zajęć przez okres do 2 tygodni lub nie możesz unieść swojego 2-letniego dziecka przez 6 tygodni. Te obawy są jednym z powodów, dla których stworzyłem nową alternatywę brzucha, Smooth Tuck®.

Smooth Tuck® to alternatywa dla tradycyjnego zakładania brzucha, charakteryzująca się szybszym powrotem do zdrowia i szybszym powrotem do pracy, rodziny i aktywności fizycznej. Ponieważ nie ma napięcia mięśniowego, moi pacjenci mają ½ bólu i wymagają ½ czasu gojenia. Większość moich pacjentów powraca do pracy w ciągu 7-10 dni i nieograniczonego wysiłku fizycznego w ciągu 3 tygodni!

Można się zastanawiać, jaki jest kosmetyczny efekt zabiegu, w porównaniu z brzuszkiem, jeśli nie ma naprawy mięśni. Zamiast naprawy mięśni, wykonuję agresywną liposukcję przy użyciu różnych metod (w tym liposukcji laserowej). Zapewnia to lepszy kontur całego brzucha, boków i rolek biustonosza. W większości przypadków wyniki kosmetyczne są równe z brzuszkiem, aw wielu innych przypadkach wyniki są jeszcze lepsze dzięki zastosowaniu techniki Smooth Tuck®.

Kto jest kandydatem do tej procedury? Istnieje kilka głównych kandydatów:

  1. Kobiety, które świetnie poradziłyby sobie z brzuszkiem, ale chcą szybszego powrotu do zdrowia z szybszym powrotem do pracy, rodziny i aktywności fizycznej.
  2. Mężczyźni, którzy mają nadmiar skóry brzucha od utraty wagi lub starzenia się
  3. Kobiety lub mężczyźni, którzy mają nadwagę i uważają się za "nie idealnych" kandydatów do tradycyjnego zakładania brzucha.

Ta procedura była przełomem, który został przedstawiony w CBS, NBC, ABC, FOX, WPIX, Dr Steve Show, The Doctors oraz wielu czasopismach i artykułach internetowych.

Smooth Tuck® to moja osobista procedura, stworzona dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kształtowaniu sylwetki. Niestety, jeszcze nie nauczyłem innych lekarzy, jak to zrobić. Dzieje się tak, ponieważ jest to tak wielka procedura, że ​​wciąż jestem zmęczony umieszczaniem jej renomy w rękach innych lekarzy. Ale nie musisz mieszkać w Nowym Jorku, aby mieć procedurę. Moje biuro ma doświadczenie z pacjentami spoza miasta. W rzeczywistości ponad 35% moich procedur Smooth Tuck® jest wykonywanych na mężczyznach i kobietach spoza stanu Nowy Jork. Przeprowadziłem tę procedurę dla osób z 4 kontynentów, 15 krajów i 21 stanów! 10-dniowy pobyt w Nowym Jorku jest wymagany po operacji, a moje biuro pomoże ci w zakwaterowaniu w hotelu, opiece pielęgniarskiej i organizowaniu podróży.