Co to jest łamanie tłuszczu?

Oto dlaczego BellyProof to najlepszy sposób na utratę tłuszczu z brzucha:

Istnieje wiele sposobów na utratę tkanki tłuszczowej, ale nic tak obszernego jak BellyProof. W przeciwieństwie do innych programów, system transformacji ciała BellyProof w pełni rozwiązuje następujące kwestie.

Kontrolowanie narracji naukowej

Niektóre programy wymagają drobnych zmian w zdrowym stylu życia i mają nadzieję, że pewnego dnia twoje ciało będzie wyglądać lepiej. Inne programy ignorują wszystkie problemy zdrowotne i proszą cię o naciskanie i ignorowanie bólu. Uważamy, że oba podejścia są nieprawidłowe. Możemy szybko dokonać szybkiej zmiany, za 5 tygodni. W ten sposób nie musimy angażować się w lata mylenia naszego ciała.

Wolimy zadawać trudne pytania i nie ignorować tego, gdy "nauka" się nie sumuje. Ponadto więcej informacji na ten temat można znaleźć w dodatkowych filmach.

BellyProof jest prawdopodobnie jednym z niewielu programów napędzanych przez hard-core science, a nie wielki marketing. A gdy nauka się rozwija, tak samo dzieje się z programem.

Nie ma żadnych kalorii do zliczenia, do wykonania ani nawet sprintów.

Przepływ krwi w brzuchu

Nie musisz być otyły, aby cierpieć z powodu dużego brzucha.

Przeanalizowane przez większość programów fitness tam. Jeśli nie możesz uzyskać dobrego krążenia w komórkach tłuszczowych w żołądku, to nie możesz czerpać korzyści z tego, co przynosi mu krew. Rozmawiamy z tlenem, aby utlenić nowo złamany tłuszcz, inaczej fałszywie nazywany "spalaniem kalorii". Twoja zdolność do dostarczania hormonów, takich jak adrenalina i HGH, które rozkładają tłuszczową tkankę tłuszczową.

Jest to jeden z najbardziej naturalnych sposobów na zmniejszenie tłuszczu z brzucha! Brak rozwiązania tego problemu jest jak pozostawienie planu gry na stole i użycie myślenia życzeniowego. Oferujemy Ci szansę wzięcia go na wyższy poziom.

Zmniejszenie stężeń insuliny i postu dla lepszych wyników

W świecie fitness, który polega na białku, kaloriach i jedzeniu jak króliki, łatwo przegapić duży obraz. Prawda jest taka, że ​​hormony powodują rzeczywistą utratę tkanki tłuszczowej, która może być napędzana zarówno przez zmiany w diecie, jak i ćwiczenia fizyczne.

Jest tak szybki, że jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak stracić tłuszcz z brzucha w ciągu tygodnia, możemy zagwarantować, że podczas gdy całkowita transformacja ciała zajmie 5-6 tygodni, początkowe wyniki można rzeczywiście zobaczyć w ciągu pierwszego tygodnia! Jest to oczywiście znacznie szybsze niż kiedykolwiek 12-tygodniowa transformacja ciała (3 miesiące) lub nawet 6-miesięczna transformacja ciała, którą nauczyliśmy się akceptować jako normalną. Wciąż wymaga to ciężkiej pracy, ale kiedy zoptymalizujesz proces, otrzymasz szybsze wyniki i mniej czasu na marnowanie czasu.

Niski poziom testosteronu i brak mięśni

Wiele programów zakłada, że ​​niski testosteron jest zarezerwowany tylko dla osób, które nie ćwiczą (ponieważ trening oporowy podnosi poziom testosteronu). Jednak samo w sobie może nie wystarczyć.

Jak inaczej wytłumaczyć przytłaczającą liczbę osób, które mają trening, ale nadal mają problem z saggy moobs lub niski popęd seksualny? Zwykle, jeśli wyglądasz grubo, to nie będzie to tylko ogólny procent tłuszczu, ale raczej połączenie wysokiego procentu tłuszczu i niewystarczającej masy mięśniowej. Nie oznacza to, że wygląda jak kadłub, ale potrzebujesz mięśni, jeśli naprawdę chcesz wyglądać szczuplej.

Przyjrzyjmy się uważnie sposobom podniesienia poziomu testosteronu i redukcji estrogenu, zwiększając Twoje szanse na osiągnięcie lepszej sylwetki. Przede wszystkim chcemy się upewnić, że wyrwamy korzyści lepszej równowagi hormonalnej.

W oparciu o RZECZYWISTE sekwencje metaboliczne, a nie kalorie

Wszyscy byliśmy tam: jedz mniej, trenuj ciężko, a schudniesz. Może to być prawda, ale opiera się na ograniczonym zrozumieniu. Nie wszystkie ciężkie prace są równe, niektóre z nich są ukierunkowane na różne rodzaje włókien mięśniowych, na przykład. Z kolei uwalniają różne hormony, które działają inaczej na tkankę tłuszczową. Więcej nie zawsze jest lepsze, trudniejsze nie zawsze znaczy więcej.

System BellyProof szczyci się rezygnacją z bezsensownej dyskusji o kaloriach i metabolizmie, a jednocześnie wspiera niektóre, trudne do zignorowania dowody naukowe. Twierdzimy, że najlepszym sposobem na utratę tłuszczu jest śledzenie sekwencji biologicznej. Oznacza to, że musisz złapać tłuszcz, zanim spróbujesz go spalić.

Za każdym razem, gdy nie optymalizujesz tego cyklu metabolicznego, powoduje to utratę masy wody. Jedną z naszych podstawowych zasad jest to, że nie dajemy Twojemu organizmowi innego wyboru, jak tylko zrzucić dużo tłuszczu z tkanki do krwioobiegu. Dopiero wtedy wykorzystujemy Twoją wydolność tlenową do spalania tłuszczu. Wyniki transformacji ciała mówią same za siebie.

Tłuszcz z brzucha jest bardziej niebezpieczny dla zdrowia niż otyłość

Dzieje się tak dlatego, że jeśli dystrybucja tłuszczu koncentruje się wokół środka, istnieje większe ryzyko zachorowania na choroby serca, cukrzycę i inne nieprzyjemne warunki. Ale dlaczego twój środek jest tak uparty, żeby zacząć?

  • Tłuszcz żołądka ma o 400% więcej receptorów kortyzolu niż zwykły tłuszcz podskórny.
  • Cały uparty tłuszcz w ciele cierpi na podwyższoną aktywność receptora alfa-2, co powoduje, że tkanka jest bardzo odporna na lipolizę (łamanie tłuszczu).
  • Tkanka brzuszna ma ograniczony dopływ krwi, uniemożliwiając dostarczanie tlenu i hormonów, które uczestniczą w sekwencji spalania tłuszczu.

Jeśli kiedykolwiek słyszałeś, że "tracisz tłuszcz równomiernie, a brzuch jest ostatni", teraz zaczynasz rozumieć, dlaczego. W ten sposób ludzie kończą się chudy, a jednocześnie gruby w brzuchu. Cóż, jeśli możemy wziąć opór i poprowadzić cię przez ultra-zoptymalizowany sposób odchudzania. Czy byłbyś chudy wszędzie? Odpowiedź brzmi: jeden gigantyczny TAK!

Rozgałęzienie z zaawansowanego świata nauki o ruchu

W dzisiejszym świecie większość ludzi nie trenuje swoich ciał, aby chcieli pracować, trenują je tak, aby dobrze wyglądały na nieruchomym zdjęciu.W dzisiejszym świecie większość ludzi nie trenuje swoich ciał, aby chcieli pracować, trenują je tak, aby dobrze wyglądały na nieruchomym zdjęciu. Program treningowy BellyProof został zaprojektowany z myślą o obu osobach. Chudna transformacja tłuszczu, która powoduje całkowitą zmianę kształtu ciała, wraz ze wzrostem mobilności.

Dzięki BellyProof nie jesteś ograniczony tylko do siłowni i możesz szybko stracić tłuszcz z brzucha w domu i przy minimalnym wyposażeniu.

Skupienie wciąż traci śmieszną wagę. Obiecujemy również, że poczujesz się lepiej i poprawisz swoją mobilność.

To jest BellyProof, a wyniki mówią same za siebie.

Uwaga: BellyProof jest znakiem towarowym, wszelkie prawa zastrzeżone.