10 najlepszych sposobów na zmniejszenie grubości tłuszczu w 10 dni

Czy denerwujesz się, że masz grube policzki? Czy naprawdę chcesz pozbyć się nadmiaru tłuszczu z twarzy?
Pucołowate policzki mogą sprawić, że poczujesz się zniechęcony i obniżysz pewność siebie. Nadmiar tłuszczu w policzkach może sprawić, że twoja twarz będzie wyglądać na starszą i nieporęczną.
Ale teraz, nie więcej zmartwień, pożegnaj się z tłuszczem w policzek i zdobądźwyrzeźbione, nastrojone i odchudzone policzki w 10 dni. Wszystko, co musisz zrobić, to przestrzegać tych 10 technik i przydatnych wskazówek, aby zmniejszyć grubość policzków w ciągu 10 dni.

10 najlepszych sposobów na zmniejszenie grubości tłuszczu w 10 dni 

1.BlowBalony

Dmuchanie balonów to świetny sposób na odcień i odchudzanie pucołowatych policzków. Po prostu weź balon i napełnij go powietrzem. Gdy cios, czujesz, jak mięsień w twoich policzkach rozszerza się. Odrzuć powietrze z balonu i powtórz procedurę dla 10 razy. Ta technika naprawdę działa! Za 5 dni zauważysz różnicę w wielkości policzków.

2. Ćwiczenie języka ćwiczenia (najlepsze ćwiczenia, aby natychmiast zmniejszyć tłuszczu z policzków)

Obracanie ćwiczeń na języku jest prostym, ale jednocześnie potężnym ćwiczeniem zmniejszającym tkankę tłuszczową. Z zamkniętymi ustami obracaj językiem w okrągłych ruchach. Podczas obracania język musi dotykać zewnętrznej powierzchni górnego i dolnego zęba. Zrób to 15 razy w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Spróbuj teraz, aby zobaczyć spadek tłuszczu w policzkach.

 

3.Wysokość ręczników

Może to zabrzmieć dziwnie, ale nadanie twarzy twarzy może pomóc w zmniejszeniu tłuszczu w policzku. Po zastosowaniu pary na twarzy powoduje to pocenie się twarzy, a tym samym zwalcza gromadzenie się tłuszczu w obszarach twarzy. Aby zacząć od pierwszej, zagotuj trochę wody miskę, a następnie zdejmij z ognia i pozwól jej nieco ostygnąć. Teraz zanurz ręcznik w ciepłej wodzie i wyciśnij, aby usunąć nadmiar wody. Delikatnie, połóż ten parujący ręcznik na tłustych obszarach twarzy. Powtórz ten proces na około 5 razy.To to 1 godzinę przed pójściem do łóżka.Facialna para otwiera pory i stonować swoje pulchne policzki.

4. Gumy do żucia

Guma do żucia jest dobrym ćwiczeniem na twarz, aby odciąć kalorie z policzków i spłaszczyć pulchne policzki. Suszenie gumy bez cukru przez około 20 minut dwa razy dziennie, topi komórki tłuszczowe z twarzy i sprawia, że ​​twoja twarz jest wyraźnie cieńsza i stonowana. minut po lunchu i 30 minut po kolacji.

5. Masaż twarzy

Masaż twarzy to skuteczny sposób na zmniejszenie grubości tłuszczu w policzkach, rzeźbienie i tonizację twarzy. Nadmierne gromadzenie się płynu powoduje obrzęk twarzy i szyi.Regularny masaż twarzy z olejem żeń-szeniowym lub olejem z kiełków pszenicy stymuluje zdrowy krążenie krwi, drenuje gromadzenie się limfatycznych i zmniejsza retencja wody.

Zacznij od wykonania tych czterech kroków:

-Podawaj olej z kiełków pszenicy na twarz i szyję.
-Przesuń dłonie w kierunku do góry. Rozpocznij od podbródka i delikatnie przesuń w górę okrężnym ruchem. Odtworzyć 5 razy.
-Następnie, opuszkami palców delikatnie uderz z kącików warg, a następnie stopniowo przesuwaj się w kierunku ucha. Powtórzyć 10 razy.
-Teraz ruszaj palcami oprócz kciuka wzdłuż linii szczęki, używaj mocnych i wyprostowanych pociągnięć. Powtarzaj od 5 do 6 razy.

 

6. Ćwiczenie Gargle

Łatwa i skuteczna sztuczka, aby pozbyć się grubego policzka tłuszczu, to zrobić ciepłą płuczkę od 3 do 4 razy dziennie. Tylko weź łyk ciepłej wody i obracaj ją wokół ust. Możesz to zrobić w dowolnym czasie i miejscu.Do tego wcześniej iść do łóżka.

 

7. Wypocone ćwiczenia z policzków

Jedno z najszybszych ćwiczeń zmniejszających tkankę tłuszczową w górnej i środkowej części policzków. Zabieg na twarz wzmacnia mięśnie górnej części policzka i sprawia, że ​​twoja twarz wygląda na wyrzeźbioną, szczupłą i młodą. Na początek

-Pierw, zamknij usta i dmuchnij powietrzem, aby wydymać policzki. Trzymaj przez 10 sekund.
- Spróbuj przesunąć powietrze do prawego policzka i przytrzymaj powietrze przez 10 sekund.
-Zazwyczaj, przerzuć się na lewy policzek i przytrzymaj powietrze przez 10 sekund, a następnie wydech.
-Powtórz to 10 razy.

 

8. Spożywanie ćwiczeń rybnych

Jest to doskonałe ćwiczenie twarzy, które ujędrnia i tonizuje policzki, zmniejsza zwiotczałą tkankę tłuszczową z policzków i wzmacnia policzki. Ćwiczenie to koncentruje się na tłuszczu na dolnych policzkach i na brodzie. Wskocz w policzki, aby zrobić rybę, a następnie spróbuj się uśmiechać trzymając tę ​​postawę. Pozostań w tej pozycji przez 10 sekund, a następnie powtarzaj 5 razy. Jeden z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się tłuszczu z twarzy i pulchnych policzków w ciągu 10 dni.

 

9. FACE Stretching Exercise

Ćwiczenia jogi twarzy, aby rozciągnąć i wzmocnić mięśnie twarzy, wyrzeźbić kości policzkowe, zwolnić napięcia, zmniejszyć dolną część policzków tłuszczowych i nadać szczupły i atrakcyjny wygląd twarzy. Rozwiąż i otwórz oczy i usta i wypnij język, spróbuj dotknąć brody. Trzymaj przez 10 sekund. Powtórz to 5 razy.

 

10.Niektóre przydatne wskazówki zmniejszają tłuszcz w policzkach

-Jeśli chcesz stracić ten pulchny tłuszcz na policzku, spróbuj spać po południu.
-Nie śpij natychmiast po kolacji, może to pomóc w gromadzeniu się tłuszczu w twoich policzkach. Zjedz obiad na 2 godziny przed snem.
-Unikaj pokarmów zawierających dużą ilość cukru, skrobi i oleju.
- Kiedy poczujesz pragnienie, wypij szklankę ciepłej wody.
-Opuszczanie liny 100 razy dziennie, bardzo korzystnie wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej.