Czy możesz schudnąć tylko w okolicach żołądka?

Prawie każdy ma na swoim ciele problem, który chcieliby zmienić; żołądek jest powszechnym miejscem dla takiej uwagi. Niestety, nie możesz wykryć tłuszczu z żołądka ani żadnej innej części ciała. Istnieją jednak działania, które możesz podjąć, aby zmniejszyć ogólny poziom tkanki tłuszczowej, co pomoże schudnąć.

Wideo dnia

Ćwiczenia sercowo-naczyniowe są skutecznym sposobem spalania tłuszczu w całym ciele, w tym w żołądku. Celuj co najmniej 150 minut cardio na tydzień, rozłożonych na trzy do pięciu dni. Zastanów się nad bieganiem, jazdą na rowerze lub lekcjami tańca aerobowego, które pozwolą Ci poruszać się w umiarkowanym lub intensywnym tempie.

Przeprowadzanie dwóch do trzech sesji treningowych całego ciała w tygodniu może pomóc w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej i zwiększeniu metabolizmu. Obejmują ćwiczenia ściśle brzmiące, takie jak brzuszki, wsteczne brzuszki, deski, ułożenie łodzi i ptasz-pies, z których wszystkie mogą pomóc nadać ton i poprawić wygląd twojego tułowia.

Ćwiczenie to tylko połowa równania, jeśli chodzi o odchudzanie żołądka; Wasza dieta jest równie ważna. Żywność Nix z dodatkiem cukrów i tłuszczów nasyconych i zamiast tego wybierać chude białka, tłuszcze mono i wielonienasycone, całe ziarna, świeże warzywa i świeże owoce.

LiveStrong Monitorowanie kalorii

Schudnąć. Czuć się świetnie! Zmień swoje życie za pomocą MyPlate by LIVESILNY.COM